Daleki Istok

blackhole

Zainteresovan član
Poruka
104
Ima li koga ?

zidd-1.jpg
 
a koliko je daleko daleki istok ? :)

a na daleko Japanskom sajtu bih voleo da vidim i neku daleku sliku japana ( pre/posle)

verovatno ih ima u tolikoj biografiji jednog coveka
 
sa nasima ili...?

koliko znam, nekoliko nasih ljudi zivi i bavi se ovim poslom u samoj Kini, pretezno su u Pekingu, ovde u Sangaju, ti si prva za koju znam, ako ne racunam par ljudi koji rade sa okolnim gradovima, pretezno tekstil, ali to je sve nekako usput, dodju i odu, pretezno su vezani za kontrolu kvaliteta....

u svakom slucaju pozdrav:bye:
 
pozdrav,
jedno pitanje za Gweilo, o kakvom se zanimanju radi - kontrola kvaliteta. Posto je to moje zanimanje pa samo da vidim da li je to isto zanimanje i kako se ljudi tamo snalaze sa njim?
cao
 
nisam ti ja bas upucen u to, ljude koje poznajem rade pretezno sa tekstilom, rezervnim delovima itd. po profesiji su uglavnom masinci ili tehnolozi....a snalaze se kako ko ali generalno ima puno poteskoca, najveci problem im je jezik:dash: i specifican mentalitet kineskog poslovanja:think:


pozdrav,
jedno pitanje za Gweilo, o kakvom se zanimanju radi - kontrola kvaliteta. Posto je to moje zanimanje pa samo da vidim da li je to isto zanimanje i kako se ljudi tamo snalaze sa njim?
cao
 
Živela sam u Guangzhou-u tri godine,predavala engleski jezik po školama i vrtićima.Prelepo mi je bilo tamo,odlično zarađivala,imala dosta prijatelja,stranaca doduše.....nedostaje mi Kina užasno !
 

Back
Top