Sverc-komerc

Mirko_Vucinic88

Primećen član
Banovan
Poruka
919
:p ima li sanse da tradiciju iz srednje skole (otvarnje sveske u sred testa :twisted: , sjesti na otvorenu svesku i uveliko prepisivati :twisted: , prepiasati 5 lekcija na mobilni telefon i na testu sve lagano prepisati i dobiti 4,5 :twisted: , rzmjenom sms-ova uraditi citav test :twisted: idt... ) prenesem i na fakultet a da se tamo ne :oops:
 
Mirko_Vucinic88:
:p ima li sanse da tradiciju iz srednje skole (otvarnje sveske u sred testa :twisted: , sjesti na otvorenu svesku i uveliko prepisivati :twisted: , prepiasati 5 lekcija na mobilni telefon i na testu sve lagano prepisati i dobiti 4,5 :twisted: , rzmjenom sms-ova uraditi citav test :twisted: idt... ) prenesem i na fakultet a da se tamo ne :oops:

koji si ti bre šaban.....pa koji **** ti hoćeš?! studirao bi al' na lako.... ajde bre....
 
d3amon:
dzaba ti bilo koji fax ako ga tako zavrsis... a koju si to srednju tako prosao??? ne mogu da vjerujem da si tako lako dobijao 4 i 5...
Visa uzaludna hahaha ,salimse ,ma nisam ja prelazio odlican ,nego dovoljan uz redovno polaganje ali vazno mi je da te 4 god knjigu ali bukvalno ni list nisam naucio vec sam sve prepisivao i ako je trebalo dje sveska da se donese za dvojku potplatim drugaricu
 
_Maxim_:
pa pazi... čovek hoće da se prošvercuje kroz fax :) ništa ne bi učio ali ipak hoće prosek... i još se on smeška onako fino.... ccc, ali ok, barem je iskren....
Prvih mjesec dana cu da ispitam situaciju( da li ima kakvih smetnji za telefonski saobracaj :-P ) onda nastupam sa tom vrstom sverca
 
I sta kad jednog dana zavrsis faks??? I dalje nista ne znas...
Uostalom, fakultet je za ozbiljne ljude koji zele da uce i postignu nesto u zivotu. Ako se mislis samo provuci kroz faks a ne uciti, to tako ne ide...Nigdje u svijetu pa cak ni kod nas. A u danasnje vrijeme, diploma i nije toliko vazna koliko je vazno sta covjek zna i koliko ima prakse i iskustva. Ja ne vjerujem da na fakultetima ima mjesta za one koji su se jedva provukli i kroz srednju skolu, a o fakultetu da i ne govorim.
 
SadPaNikadVise:
Е, Црна Гора је то, снаћи ће се и без знања, важно да се докопа дипломе.
kakve veze ima to sto je u pitanju crna gora???
"snaci ce se i brz znanja"??? o cemu ti pricas??? jesi li mozda studirao ovdje pa znas??? strasno me nervira kada srbijanci potcjenjuju sve sto je crnogorsko...
 
Pa, dobro, ljudi, zar kod nas u Srbiji nema toga :confused: Koliko samo ljudi, koji su tako "preleteli" srednju skolu, ja znam... Sto je najjace, isto tako ce "preleteti'' i fakultet, isto tako ce se i zaposliti, a sta ce posle da rade - ne znaju ni sami, niti o tome uopste razmisljaju :evil: Nazalost, mi posteniji moramo to da prihvatimo, a da se ne iskvarimo... Sve u svemu, mislim da je ova tema sasvim OK, bez obzira na to da li se decko zeza ili je, jednostavno - iskren :wink:
 
Mozda sam ja idealista, ali nekako mislim da se fakultet ne moze zavrsiti bez ucenja, samo uz puskice itd. Opet se vracam na to, pa cak i ako moze - sta poslije? Nekako mi dodje glupo protraciti cetiri godine najmanje a opet nista ne znati...
 
meni samo nije jasno zasto se nervirate i zasto svi pokusavate da dokazete nesto sto je svima jasno..... i jos jedna stvar... NIKADA ali NIKADA nece moci tako da zavrsil fakultet, naravno zavisi koji ali kao crnogorac verovatno je na pravnom..... cik da vidim da uzme diplomu samo muckanjem.... inace ako uspe ja mu skidam kapu, svaka mu cast....
 
bas je zanimljivo posmatrati vas kako se nervirate :D... ali.... kao sto vec rekoh... lik je barem iskren! I to cenim, iskrenost! radije vidim da mi neko kaze ono... e brale, ja sam dobio 10 na prepisivanju.... nego da mi neki iskoliran lik tamo soli pamet i pravi se pametan, u fazonu ja sam dobio 10, a takodje je prepisivao! Kao da to ne postoji na drugim fakultetima... ajde bre.... nego svi se prave fini i posteni, a 10 sticu tako sto plate ispit ili na prepisivanju.... naravno, ne svi.... ali jos jednom, lik barem priznaje da hoce na lako da zavrsi fax (kome je to uspelo svaka mu cast).. boli njega uvo sto se vi ovde nervirate i tupite mu nesto.... uostalom, ako je to njemu neka satisfakcija.....

onaj iza koga stoje meseci rada i ucenja barem ima necemu da se raduje kada vidi 10 ili bilo koju drugu ocenu u indexu, jer zna da je to postigao svojim znanjem.... a cemu ce on da se raduje kada vidi 10?!
 

Back
Top