cvece

  • Začetnik teme mila gaga
  • Datum pokretanja
Da li volis suvo cvece i biljke ili suseno, kako vec, i da li znas gde ako uopste ima i postoje neke radionice u Beogradu vezane za temu ovakvog cveca, odnosno biljaka uopste od kojih se posle prave oni divni veliki cvetovi sa kukuruzom i sl. Toliko i od mene.
 
vise volim da vidim cvece u saksiji ili basti,mada i to suvo izgleda lepo. Za one suve cvetove od lista kukuruza znam samo toliko da se ostave da se osuse u takvom obliku kakvom ti hoces(kao oni sto ih saviju kao latice),mada postoji varijanta da ih prosusis pa dok su jos iole savitljivi obojis i savijes. ja sam iz Novog Sada tako da ne znam za prodavnice u Beogradu.Verujem da kao i kod nas i kod vas ima onih sajmova hortikulture pa se na njima prodaju sve te stvari od suvog bilja,od obicnog klasa u boji do velikih suvih aranzmana.nadam se da sam ti bar malo pomogla
 
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
PA IMAS I PRAVO SAMO SE JA BAS I NE RAZUMIJEM KAKO SVE TO FUNKCIONISE AL ZAR NIJE TO BRATE ZA KUCU VISE NEGO ZA STAN JA U STANU NE VOLIM E U KICI JE MUCH MORE BETHER
 

Back
Top