KASPERSKI VS NOD

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

qwertynis

Zainteresovan član
Poruka
376
Dok sam imao NOD 32 nisam imao ni virusce, ali kada sam instalirao KIS tj za neupucene(Kasperski internet security) on stalno nesto krlja. Cak mi se i prasici javljali u prvih pola sata kada sam ga instalirao.
Zasto onda svi toliko fale nod ako on ne cisti nista.
Mada sam ja okorela pristalica Zone Alarma, medjutim posto sam morao da kupujem antivirus odlucio sam za kasperskog, jer ga imam instaliranog na poslu a i kod kuce.
Ajd sada rasprava... :twisted:
 
Ne mislim na te ključeve. :lol: Sve VS teme su propale pa su sve novootvorene bile zaključane jer uvek izbije svađa zbog totalne neupućenosti pojedinaca koji se prse da sve znaju u vezi anti-virus programa.
Tako da ista sudbina čeka i ovu temu.
 
Ja za sebe kazem da sam totalna neznalica,tako da cu najverovatnije samo vrsiti upit na osnovu korisnickog iskustva...
Svadje necemo, jer nismo ovde da bi se svadjali vec da bi smo komunicirali u slobodnim vremenskim intervalima :)
 
Pročitao sam ja tvoje post-ove, i ove ovde i sve ostale, čisto da znaš.
Takođe, pročitao sam i ono što piše u tvom profilu. Da li je tačno ono što stoji pod Biografija i Zanimanje?
Ako jeste, onda teško da bih ja mogao imati razumevanje za ovakve stvari...
 
dr_Bora:
Pročitao sam ja tvoje post-ove, i ove ovde i sve ostale, čisto da znaš.
Takođe, pročitao sam i ono što piše u tvom profilu. Da li je tačno ono što stoji pod Biografija i Zanimanje?
Ako jeste, onda teško da bih ja mogao imati razumevanje za ovakve stvari...
Pa nisu svi pod XP
Nesto su i stari dobri UNIX
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top