U Sofiji ranjeni srpski državljani

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
sve mi se cini da zelite da nam preuzmete primat :lol: :lol:

U Sofiji ranjeni srpski državljani
16. jul 2007. | 20:20 | Izvor: Beta
Skoplje -- U obračunu koji se prošle sednice dogodio u Sofiji ranjena su dva državljana Srbije na poternici, navode mediji u Skoplju.

Za njima je raspisana poternica zbog šverca narkotika, a u Bugarskoj su živeli pod lažnim makedonskim imenima, prenela je skopska televizija "Kanal 5". Direktor bugarske policije Valentin Petrov rekao je toj televiziji da je reč o Jovici Lukiću i Žarku Momčiloviću, koji su sredinom prošle nedelje povređeni u sofijskom naselju "Bele breze".

On je istakao da je utvrđeno da su Lukić i Momčilović državljani Srbije za kojima je beogradski Interpol raspisao poternice za šverc narkotika i da je bugarska policija potvrdila da su falsifikovane pasoše na ime Igor Momirovski i Metodij Došev dobili u Sofiji.

Petrov je najavio istragu povodom otkrivanja policajaca umešanih u falsifikovanje pasoša i istakao da će MUP Bugarske Lukića i Momčilovića izručiti Srbiji kada se za to stvore uslovi.

Lukić, Momčilović, Marija Rogušić i njen šestomesečni sin Vuk povređeni su 11. jula kada su na njih pucale tri maskirane osobe u sofijskom elitnom naselju "Bele breze".

Obračun su bugarske vlasti dovele u vezu sa "zemunskim klanom", odnosno Nenadom Milenkovićem, jednim od lidera zemunskog klana" koji je bio jedan od vođa požarevačke ispostave tog klana zajedno sa Mlađanom Mićićem, zvanim Pacov.

Uhapšen je u junu 2003. godine u Bugarskoj na osnovu poternice beogradskog Interpola.

U obračunu je najteže povređen Momčilović koji se nalazi u sofijskoj bolnici, a Jovica Lukić, Marija Rogušič i njen sin su zadobili prostrelne rane.
 
jeremijabg:
nemoj.ako treba da biram ko ce da ode,ti ili adem,ja bi se ,eto,ipak odlucio za adema(znam da ce me demokrate zbog ovoga proglasiti) ali eto... ;)

I ne mešati šačicu pogubljenih likova sa demokratama. Ja i jesam demokrata, koja na prvom mestu volim i branim svoju zemlju od ološa i šljama, koji jadni i bedni, a u nemogućnosti da joj ikako drugačije naude, to pokušavaju bar virtuelno, što im ni tako mizernima, ne polazi za rukom... :lol: :lol: :lol:
 
I obratiti pažnju samo na njihove večerašnje postove...ne zna se dal' su nepismeniji, nebulozniji, a da ne naglašavam posebno, da prilikom " presvlačenja" pozaboravljaju koje su gaće trenutno obukli, te odgovaraju u prvom licu na pitanje koje je postavljeno njihovom drugom nick-u...primer Ober i nokširka...da nije žalosno, možda bi bilo i smešno, :-? :confused:

Rekoh ja na početku negde...ma sve je to p'jano i drogiraTo... :lol: :lol: :lol:
 
SANDRINAbg:
I ne mešati šačicu pogubljenih likova sa demokratama. Ja i jesam demokrata, koja na prvom mestu volim i branim svoju zemlju od ološa i šljama, koji jadni i bedni, a u nemogućnosti da joj ikako drugačije naude, to pokušavaju bar virtuelno, što im ni tako mizernima, ne polazi za rukom... :lol: :lol: :lol:
ma i ja sam,ali sam se od ove naseevropskobushove demonkratije totalno pogubio...mislim,ne zelim da neko misli da sam takav :(
 
jeremijabg:
ma i ja sam,ali sam se od ove naseevropskobushove demonkratije totalno pogubio...mislim,ne zelim da neko misli da sam takav :(

Da...ovo si dobro rekao...dešava se i meni da šiznem zbog nekog postupka...gafa, koji trenutno ne mogu da shvatim i odem totalno radikalno na sasvim petnaestu stranu, al'...'ebga...sve je to ljudski...para vrti gde burgija neće i ...čim se toga setim, svi i sve mi " namah" bude jasno... :? :lol:
 
SANDRINAbg:
Da...ovo si dobro rekao...dešava se i meni da šiznem zbog nekog postupka...gafa, koji trenutno ne mogu da shvatim i odem totalno radikalno na sasvim petnaestu stranu, al'...'ebga...sve je to ljudski...para vrti gde burgija neće i ...čim se toga setim, svi i sve mi " namah" bude jasno... :? :lol:
hmm.da ne bude nejasno...ja glasam za radikale...da ne bude da nisam rekao... :?
 
jeremijabg:
hmm.da ne bude nejasno...ja glasam za radikale...da ne bude da nisam rekao... :?

Da...pa??? :shock:

Ja sam poslednji put glasala za DS...a sledeći put za koga ću i da li ću uopšte...zavisi od mnogo čega. Pre svega svi će morati dobro da zagreju stolice i da mi dokažu da baš njima treba da dam svoj glas...figurativno ja...mnogo nas je totalno razočarano svime što se ovde dešava... :-?

p.s. Što nije razlog da ne 'ebem mamicu stranim plaćenicima, domaćim izdajnicima i fukari svake vrste, koja mi napada na narod i zemlju Srbiju..! :evil: :evil: :evil:
 
SANDRINAbg:
Da...pa??? :shock:

Ja sam poslednji put glasala za DS...a sledeći put za koga ću i da li ću uopšte...zavisi od mnogo čega. Pre svega svi će morati dobro da zagreju stolice i da mi dokažu da baš njima treba da dam svoj glas...figurativno ja...mnogo nas je totalno razočarano svime što se ovde dešava... :-?

p.s. Što nije razlog da ne 'ebem mamicu stranim plaćenicima, domaćim izdajnicima i fukari svake vrste, koja mi napada na narod i zemlju Srbiju..! :evil: :evil: :evil:
eto najzad zene kojoj nokti nisu samo za ukras..?!! :lol:
 

Back
Top