Svadje s nastavnicima

F

Fiorella

Gost
Jel vam se desilo da se OZBILJNO posvadjate sa nekim nastavnikom? Moja drugarica iz razreda se juce tako zakacila sa nastavnicom muzickog.
Ova ju je prozvala da cita nesto, a ona ne cita dobro(a nece da prizna) i ceo razred je sve vreme ispravljao, a kasnije i nastavnica. Zatim je ta drugarica pocela da vice na nastavnicu kako laze i kako pokusava da je napravi ludom. Napominjem da je ceo razred cuo i video "kvalitet" njenog citanja.
Ako vam se desilo nesto slicno,pisite.
Meni se nije desilo.
 
Svadjanje?Hmmm pa poslednje chega se secam a to je iz gimnazije kad mi je ruskinja rekla da sam na pismenom promasio temu (a ja napisao sastav za 5,al nece kypBa da mi da dobru ocenu,jer vazim za indijanca).Krene ti svadja,ja zapenio a baba coolira i docheka me na penal: 'Oces da radis ponovo ili da upisem 1?' i to je bio kraj rasprave :lol:
 
To je kod mene bila normalna pojava, jednom sam bacio stolicu u sred ucionice kad sam malo zivce izgubio, podigo stolicu i bacio o zid :D.. Ili kad sam popusio ukor, otiso kod razrednog upo na sred chasa i poceo da se derem :D.. Jbg.. Ma nije to nista to su samo delici :D:D.. Mogo bi o takvim situacijama do sutra. :oops:
 
Bleak WinterFullMoon:
vidite da Sisa dokazuje moju teoriju o budalama od od0zgo :lol:

Ma tebi kad su zapretili ti si bar znao da stanes, al kod mene je problem bio sto sam znao da nastavim sa prozivkama.. Jednom sam 2min pred kraj chasa dobio neopravdane za ceo dan, dve napomene, kecinu ko vrata, i plus kod direktora na razgovor.. nista strasno :D
 
SisaDaPimp:
Bleak WinterFullMoon:
vidite da Sisa dokazuje moju teoriju o budalama od od0zgo :lol:

Ma tebi kad su zapretili ti si bar znao da stanes, al kod mene je problem bio sto sam znao da nastavim sa prozivkama.. Jednom sam 2min pred kraj chasa dobio neopravdane za ceo dan, dve napomene, kecinu ko vrata, i plus kod direktora na razgovor.. nista strasno :D

ma daj bre,mojne da baronishesh pa toga nema ni kod mene (u ozloglashenoj prvoj gimn) da budes ceo dan u skoli i da ti daju 6 neopravdanih.To ne moze po zakonu.I sve bi ih stvaio u tvorza da ti to urade.Najvise sto je kod nas neko dobio za jedan cas je ukor,abera u dnevnik, i jedan neopravdani ( za taj cas) nema govora o celom danu.To ne moze niko da ti da ako si bio u skoli i mojne da mene baronises.Decurlija ce ti mozda poverovati :lol:
 
Bleak WinterFullMoon:
SisaDaPimp:
Brate, mozda je ne zakonito, al jel tvoja generacija bila mozda najgora generacija koju je skola ikad imala, i jel te 90%nastavnika imalo na crnoj listi?? :D.. tako da ono.. poverovo ti ili ne, tako je kako je bilo.

ma to moze svako da *****.Vrlo je relativno.Zakon je zakon.

Zakon je zakon, ali isto tako moze da se krsi. Al kako hoces, ja sam rekao kako je bilo, a na tebi je dal ces da poverujes ili ne.
 
Bleak WinterFullMoon:
Alexandra9:
Imam osecaj da ce se ova tema pretvoriti u takmicenje tipa: ,,Ko je bio veci buntovnik u skoli''... 8)

ma jock...nego Sisina generacija je bila toliko glupa da nije umela da se koristi rechenicom 'Doveshcjemo vam inspekciju' ili 'Idemo kod ministra prosvete' :lol:

Ma doveli smo kad je jednog iz moje generacije disha onako komiran patosiro.. al nista ostao nam disha samo bio je redje janpi u skoli :lol:
 
Fiorella:
Jel vam se desilo da se OZBILJNO posvadjate sa nekim nastavnikom? Moja drugarica iz razreda se juce tako zakacila sa nastavnicom muzickog.
Ova ju je prozvala da cita nesto, a ona ne cita dobro(a nece da prizna) i ceo razred je sve vreme ispravljao, a kasnije i nastavnica. Zatim je ta drugarica pocela da vice na nastavnicu kako laze i kako pokusava da je napravi ludom. Napominjem da je ceo razred cuo i video "kvalitet" njenog citanja.
Ako vam se desilo nesto slicno,pisite.
Meni se nije desilo.

Ajoooj... Tvoja drgarica praaava huliganka, nema sta... Svako to moze izgovoriti, nije neka fora... Ne znate vi sta su skolske vragolije... :lol:
 
Alexandra9:
Fiorella:
Jel vam se desilo da se OZBILJNO posvadjate sa nekim nastavnikom? Moja drugarica iz razreda se juce tako zakacila sa nastavnicom muzickog.
Ova ju je prozvala da cita nesto, a ona ne cita dobro(a nece da prizna) i ceo razred je sve vreme ispravljao, a kasnije i nastavnica. Zatim je ta drugarica pocela da vice na nastavnicu kako laze i kako pokusava da je napravi ludom. Napominjem da je ceo razred cuo i video "kvalitet" njenog citanja.
Ako vam se desilo nesto slicno,pisite.
Meni se nije desilo.

Ajoooj... Tvoja drgarica praaava huliganka, nema sta... Svako to moze izgovoriti, nije neka fora... Ne znate vi sta su skolske vragolije... :lol:
Pa znam,jos smo mi mali...
 
Fiorella:
Alexandra9:
Fiorella:
Jel vam se desilo da se OZBILJNO posvadjate sa nekim nastavnikom? Moja drugarica iz razreda se juce tako zakacila sa nastavnicom muzickog.
Ova ju je prozvala da cita nesto, a ona ne cita dobro(a nece da prizna) i ceo razred je sve vreme ispravljao, a kasnije i nastavnica. Zatim je ta drugarica pocela da vice na nastavnicu kako laze i kako pokusava da je napravi ludom. Napominjem da je ceo razred cuo i video "kvalitet" njenog citanja.
Ako vam se desilo nesto slicno,pisite.
Meni se nije desilo.

Ajoooj... Tvoja drgarica praaava huliganka, nema sta... Svako to moze izgovoriti, nije neka fora... Ne znate vi sta su skolske vragolije... :lol:
Pa znam,jos smo mi mali...

... pa i ja sam mala, ali sam zato pravila velika *****...
 
Milion puta.Kad se razbesnim,zaboravim u kakvu cu sebe nevolju uvuci ako se posvadjam sa nekom osobom.Naravno,desilo mi se da se posvadjam samo sa jednom nastavnicom.Inace,kad mi nesto ne odgovara,otvoreno se bunim,ali to nikad ne izazove neku svadju.
 
milicaanchy:
Milion puta.Kad se razbesnim,zaboravim u kakvu cu sebe nevolju uvuci ako se posvadjam sa nekom osobom.Naravno,desilo mi se da se posvadjam samo sa jednom nastavnicom.Inace,kad mi nesto ne odgovara,otvoreno se bunim,ali to nikad ne izazove neku svadju.
VAZNO:NIKAD NISAM I NE BIH URADILA TO STO JE URADILA TVOJA DRUGARICA!!!!!!!!
 

Back
Top