NESTASNE GODINE

Mirko_Vucinic88:
Ta serija i "Moj zivot" u istom stilu su radjene

Jeste da su u Heartbreak High silna deca izginula, ali serija ipak ima neko šarenilo događaja, likova, dok je My so called life (moja omiljena u srednjoj) dosta mračnija, depresivna, rađena u grunge maniru-prava tinejdžerska :-D
 
Ja, ja, серија је била релативно добра.

Доживела је јако ниску гледаност ван Аустралије и зато су престали са снимањем нових.

Дрезик је у ствари Богдан Дражић. ;)
 
najjaca serija ikada, sad kad ih gledam one stvari koje su se tada oblacile, sad se samo jezim i gadim!!!
Ali odlicna! Steta sto nema vise, a na bogdana, tj drezika se i dalje lozim;)

mislim da smo se sve lozile na njega
 
Ja sam gledala na Stankomu proslog leta,od pocetka pa dok nije pocela skola.
Jeste,super je.
A jel se seca neko kad je Anastasija (sa Balkana naravno,da l' iz Bosne,zaboravih sad)
rekla "sljivovica"?
Trebalo je da sipaju nesto u kolace,pa je ona predlozila sljivovicu.
Boze,sto sam se smejala,rekla je "sl-ij-vovi-caaaaa"
Slijvovica axaxaxaxaax
 
I meni je Anastasija isla na zivce.Pogotovo kad je ispalila Boltona i smuvala se sa Tomom.Guska gupa!
A ja sam se tada lozila na Boltona.
A kako se zvao tip duge kose koji je imao bolesnu majku i na koga se lozila Melani,ona mala?
 
Belgrade girl:
I meni je Anastasija isla na zivce.Pogotovo kad je ispalila Boltona i smuvala se sa Tomom.Guska gupa!
A ja sam se tada lozila na Boltona.
A kako se zvao tip duge kose koji je imao bolesnu majku i na koga se lozila Melani,ona mala?
Ja mislim da se zvao Declan(Rupert Reid)...Imao je dugu kosu, pa se posle osisao...
Pored njega jedino sa dugom kosom se secam Riversa, ali on nije iz sezone sa Melani...
 

Back
Top