Zoran cvijanovic naplatio svoj politicki angazman

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Max Hardcore

Primećen član
Banovan
Poruka
673
Bas kao i bivsi sps-ovac, Voja Brajovic, i Zoran Cvijanovic je dobro naplatio svoje angazovanje u promociji DS-a.


INTERVJU - ZORAN CVIJANOVIĆ
Mile konsiljere
Popularni glumac, koji je nedavno postavljen za Đelićevog savetnika,u razgovoru za Kurir poručuje da ne sumnja da će opravdati poverenje

BEOGRAD - Glumac Zoran Cvijanović, novoimenovani savetnik za održivi razvoj vicepremijera Božidara Đelića,u razgovoru za Kurir kaže da jedva čeka da stupi na novu dužnost, a "potpisivanje papira" očekuje najkasnije za mesec dana.

Znate li kolika će vam biti plata?
- Ne znam još, ali tražiću maksimum. Juče sam čitao u novinama, mislim da je savetnička plata oko 90.000 dinara. I, verujem da sam u stanju da zaradim tu platu.
 
DRVOSEČA:
Ja da se uclanim u DS... Ja bi ima trazio milion evra... Znate li kolika je sramota za coveka da bude clan DS-a jos da se javno pojavljuje u kampanjama, i da vice da je on licno za DS... Pa to je ljaga koju neznam koje pare nemogu da operu...

Pošteno da ti kažem ja sam bio član DS do ubistva ZĐ. Sad im se ne bi učlanio u stranku da mi daju, ne milion, nego deset miliona eura.
 
a jel ti podrzavas ovo pljackanje nas gradjana srbije preko ovih fora da svaki ministar ima 55 savetnika. mislim sta moze cvijanovic kao glumac da savetuje djelica ciji su resor ekonomska pitanja tj integracija sa EU? Sta da cujem? Pa po toj logici ja mogu i svoju tetku da postavim za savetnika cim postanem ministar....


Ova zajebancija nas gradjane srbije kosta 90.000 mesecno PO SAVETNIKU
 
Па добро сад. Видим да су саветници којекакви глумци. Уместо да пишу, они се баве политиком или уместо да глуме они се баве политиком. Данас да би се обогатио постоји само један рецепт, буди у врху ДС или Г17, а све више и ДСС.
 
Шта вам бре зинуло дупе на Цвијановићеву плату!

Идите до најближег јавног предузећа и наћи ћете бар туце гузоња са још већом платом!

Па јавна је тајна да су плате у администрацији и јавним предузећима вештачки подигнуте и да се финансирају из пореза иако ту плату ти запослени реално физички не зарађују!
 
Jerry Ropero:
a jel ti podrzavas ovo pljackanje nas gradjana srbije preko ovih fora da svaki ministar ima 55 savetnika. mislim sta moze cvijanovic kao glumac da savetuje djelica ciji su resor ekonomska pitanja tj integracija sa EU? Sta da cujem? Pa po toj logici ja mogu i svoju tetku da postavim za savetnika cim postanem ministar....


Ova zajebancija nas gradjane srbije kosta 90.000 mesecno PO SAVETNIKU


Ma nije Jarry problem u lovi, izdržaćemo mi njegovih 90 000 mesečno, izdržali smo mi i više, problem je u tome što on ne zna ništa osim da glumata (dobro, nije loš glumac), koga će on nesrećnik da savetuje i u vezi sa čim, u tome je problem.

To govorim, ajde da je neki savetnik u ministarstvu za kulturu, to bih razumeo, a ovako je totalno besmisleno i bačene pare. Može samo da koristi DS u kampanji i ništa više.

A Miti je najgore, on je sa Čubure, ako sam dobro shvatio, pa nek gleda šta će.
 
BG1109:
Ma nije Jarry problem u lovi, izdržaćemo mi njegovih 90 000 mesečno, izdržali smo mi i više, problem je u tome što on ne zna ništa osim da glumata (dobro, nije loš glumac), koga će on nesrećnik da savetuje i u vezi sa čim, u tome je problem.

To govorim, ajde da je neki savetnik u ministarstvu za kulturu, to bih razumeo, a ovako je totalno besmisleno i bačene pare. Može samo da koristi DS u kampanji i ništa više.

A Miti je najgore, on je sa Čubure, ako sam dobro shvatio, pa nek gleda šta će
.

А ко каже да ће тај шмирант да "сређује Чубуру" - има Чубурци ноге да му сломију.... :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top