Gitarijada-Petrovac na Mlavi RIFF 07

niki_nikolic

Početnik
Poruka
8
RIF - Ritam Iluzija Fantazija - Petrovac

Prva petrovačka gitarijada održaće se u Petrovcu na Mlavi 28. 07. 07.

Zamišljena je da najpre predstavi petrovačke autorske bendove, ali dolaze i gosti sa strane.Za sada je zamisljena kao jednodnevno okupljanje ali se nadamo da će se sledeih godina  produžiti, tj. da će naradne gitarijade trajati više dana.

Nastupaju 15 bendova od kojih su 11 iz Petrovca.Od bendova sa strane, između ostalih biće i:

Alister
Beyond
Vlada Jet Band

Dobrodosli!

RIFF_PLAKAT_small.jpg


letak_za_Riff_net.jpg
 
DJM vidim da sviras...imas svoj band ili? slusaj,ako sviras, a ne pojavljujes se nigde onda bolje zapali tu tvoju j.... gitaru!!!a,a ako imas band i ovako pljujes po ovakvim dogadjajima-onda ti definitivno nisi normalan!!!izvini,ovo nije nista licno,ali je veoma glupo da pricas ovakve gluposti...
 
hard homolje:
DJM vidim da sviras...imas svoj band ili? slusaj,ako sviras, a ne pojavljujes se nigde onda bolje zapali tu tvoju j.... gitaru!!!a,a ako imas band i ovako pljujes po ovakvim dogadjajima-onda ti definitivno nisi normalan!!!izvini,ovo nije nista licno,ali je veoma glupo da pricas ovakve gluposti...

Pazi... naravno da cu je zapaliti... ali kada budem imao pred kim...
Necu da palim gitaru pred 50 ljudi koji su tu dosli zbog svega a ne muzike...
Lepo je truditi se... ali kazem da je slabo... jbg... moje misljenje...
Kada su meni likovi iz takvih pojedinih bendova... (ne iz ovih navedenih, ali takvog kova) rekli :
"A... koj ce ti skale... to je za pocetnike... "decko, ja sam odavno prestao sa vezbanjem"..."
Rekose oni meni...
Mogu misliti na kom su nivou... vecinu ovih bendova nisam cuo... Nisam ja u mom postu nikog konkretno kritikovao.. kao sto mozes videti... vec sam rekao da su uopsteno slabi... za to znam... mozda ima par izuzetaka... kojim se sada izvinjavam... ali verujem da je velika vecina takva...(namerni pleonazam)
Bio sam na raznim svirkama, slusao i gledao kako razni bendovi sviraju i to je to... ono furamo obrade, a ako imamo pesme nisu nikakve... Ne kazem da neko mora da zavrsi akademiju da bi svirao u bendu... ali ne moze ni da mi se pojavi i da ne moze da mi kaze gde je koji ton, da me pita sta je takt, sinkopa i sl...
-------------------------------
P.S uvredilo me ovo tvoje "DJM vidim da sviras...imas svoj band ili? slusaj,ako sviras, a ne pojavljujes se nigde onda bolje zapali tu tvoju j.... gitaru!!!"

Ja nisam niti tatin niti mamin sin pa da imam love koliko hocu da kupujem nove fendere, marshale, pedale i da se rasipam time... svi oni imaju fancy operemu...
Mozda nemam dobru opremu... ali mogao bih sa svakim na "dvoboj" (da vidimo ko bolje svira)...

Toliko...
 
Sad postujem u svoje ime;)Klinci su stvarno bili dobri,i mene su odusevili!Zamislite dete od 12 godina a bije bubanj....Sto bi rekla Olga sa 202-ke ,,najmladji bubnjari su definitivno u Petrovcu,,Moj bend je nastupao oko 22h(overclock) i mogu vam reci da smo veoma zadovoljni svirkom.Jedina primerka leti ka toncu kome sam hteo noge da polomim kad sam sisao sa bine jer mi nije radio monitor za bubanj tako da sam ostale instrumente cuo ko kroz maglu:( Pricao sam sa Jetom i Olgom i njihovim toncem,koga sam ,,smaro,, pola sata(sta ces,radoznalo dete :) ), i mogu vam reci da su poprilicno odusevljeni bendovima i organizacijom a tonac mi je rekao da se ne razlikuje mnogo od zajecarske gitarijde!
 
ovo vec prelazi u glupo prepucavanje...
nemam snage za ovo (da si me nasao pre 3-4 god ok,ali sad...)
evo ti poslusaj Art Diler www.artdiler.com, a imas i njihovu temu ovde .voleo bih da cujem tvoje misljenje o njima (skini pesme i posalji mi svoj stav na pvt)
njih sam uzeo za primer,jer se druzim sa njima, i trenutno suaktuelni zbog ZA..imaju dosta svog materijala...
koliko god floskula "kvantitet stvara kvalitet" bila ofucana,ipak je tacna...pa bolje je da svi ti ljudi sviraju,nego da slusamo Stoju...a ako oni ne sviraju Stoja i slicni se nemilosrdno shire i kote...

svi smo ipak tu zbog r'n'r-a, a ne da gubimo energiju na interna prepucavanja...

rockerski pozdrav!!!
p.s. skini Dilere i posalji mi svoje misljenje
 

Back
Top