tuzno, tuzno

šta znači svemu u frazi "uprkos svemu"...opet neka prozivka upućena muškarcima...:)
Nikad nisam razmišljao o skrivanju emocija, jednostavno ne plačem, što ne znači da mi nikad nije teže od devojaka koje malo malo pa zaplaču...kad mi je teško osećam se kao da me neko davi, kao da ću da se ugušim...i tako se osećam kada me nešto iz stvarnog života povredi ili ražalosti...a takva osećanja nikad nije nijedan film uspeo da izazove!
...uostalom, ne znam ni što sam išta pisao, ovo je ženska tema, naravno da 99% muškaraca ne plače zbog filma...
 
suze su OUT, više ni njima ne možeš 100% verovati...meni je moja bivša, moja velika ljubav plakala nekoliko puta, kao u fazonu "ja je nevolim dovoljno", "ja sam previše dobar za nju"...mislim, totalne gluposti...znala je da je volim, uvek sam bio divan prem njoj...a ja se raspilio, utripovao da ću morati tu malu da čuvam kao pahulju snega na dlanu, voleo je još više, pazio, mazio...a ona jednog dana odjednom, bez ikakve najave: "ne znam da li te volim i da li hoću da budem sa tobom".. :shock: ...e pa super, sad ću ja malo da se davim i gušim...ili malo više...ma dobro je preživeo sam, ostao normalan, ali suzama više ne verujem :!:
...naravno, osim u slučaju kada se desi nešto stvarno tragično..nedaj bože!
 
nisam ni ja naivna da verujem suzama.
samo mi nekako slatko kad neko zaplace onako - bez zadnjih namera, sa zeljom da nesto time dobije za sebe.
mene najcesce razplacu tuzne zivotinjske sudbine: kucici, macici, i sl.
 
trabala si da postaviš temu kao "da li plačete i u kojim situacijama", zbunila si sa tim tužnim filmovima na početku..;) ...ma i mene rastuži mnogo toga ali ne plačem, ne zato što nemam osećanja...imam ih i više nego što mi treba, ali eto, ne plačem, i drago mi je zbog toga! :D
A da li može neki romantičan gest ili nešto lepo da te rassentimentališe toliko da čak i zaplačeš od miline?
 
hmm... zavisi od filma...
Ako je jako dobar... sto da ne...
Nisam za ona macho-s.ranja...
ali opet... zavisi i pred kim...
Ili skroz sam ili sa voljenom osobom...
Recimo, uvek kada gledam Hair... kraj me bas rasplace...
 
Rasplacem se i na tuzan i na srecan kraj, vrlo lako. A filmove o zivotinjama, kucicima npr ne smem ni da gledam, odmah menjam kanal jer me to tek skroz potrese.
Neki dan gledala Awakenings sa Robert De Nirom, jedva se oporavila posle.

Nekad nisam nikad plakala, sad se valjda sve nadoknadjuje.
 
gost2004:
Rasplacem se i na tuzan i na srecan kraj, vrlo lako. A filmove o zivotinjama, kucicima npr ne smem ni da gledam, odmah menjam kanal jer me to tek skroz potrese.
Neki dan gledala Awakenings sa Robert De Nirom, jedva se oporavila posle.

Nekad nisam nikad plakala, sad se valjda sve nadoknadjuje.

Bas zbog toga i ovo pitanje o plakanju. Da li je rec o nadoknadi ali nekako mi sad lakse da pustim suze. Mada jos uvek nikad ne bih plakala pred drugima. Moje suze su moja stvar. :oops:
 
Evo ja da ti iskreno kazem..lako se rasplacem i to pogotovu uz filmove...npr. kada gledam Titanik pocinjem da placem vec od polovine filma..jer znam sta ce a se desi na kraju!!! Ma ludnica..havarija tebra!!
 

Back
Top