Devojka me je zaprosila

sinnkе:
Zajedno smo vec vise od godinu dana, i ne znam sta joj bi odjednom.

E sad ne znam sta mi je ciniti, da li pristati i biti zauvek zarobljeni daddy cool ili biti slobodan i ostati sam?
Ne mogu da verujem!!!!! Pa ti imaš devojku?!!! Postoji neka osoba koja se zaista loži na tebe?!!! Vau!!! Moj ti je savet....hvataj to da ti ne umakne....nećeš opet naći takvu... A ako ti je baš zapelo da se ne ženiš...daj joj da pročita tvoje postove...ima da pobegne brže od Ptice Trkačice.....Ha, ha. Ima ceo dan da se smejem zbog ovog....
 
ludopileglodjekosku:
Ne mogu da verujem!!!!! Pa ti imaš devojku?!!! Postoji neka osoba koja se zaista loži na tebe?!!! Vau!!! Moj ti je savet....hvataj to da ti ne umakne....nećeš opet naći takvu... A ako ti je baš zapelo da se ne ženiš...daj joj da pročita tvoje postove...ima da pobegne brže od Ptice Trkačice.....Ha, ha. Ima ceo dan da se smejem zbog ovog....


momchino, sinke je bas kuul tip...a ni ti brko nisi nista ekstra
 
ako ima kucu na moru...i stan..i auto...i josh je materijalno situirana...hm,jel ti palo na pamet da uchinish neko dobro delo...na pr usvojish nekoga...evo ja se dobrovljno javljam,nisam zahtevna...pubertet sam vec proshla,ma necesh me ni vidjati...sem kad mi dajete kljucheve od kola ili kuce na moru...ili dzeparac....i taaako... :cool: uh,bre...ocu na more :-(
 

Back
Top