Ima li ovde muzicara

Liza Dennis:
Ja sam muzicarka i svirma gitaru. Volim i da pevam, a i pisem pesme. Timski sam igrac. Volim bandove. Nadam se da ce tvoj band biti neki show band, pa da malo potprasimo Saleta i kompaniju.8-)

Cini mi se da si nov a za nju mi se cini da je ustvari mushko...kako bilo srecno u trazenju ostatka benda!
8-)
 
artensione:
evo i ja sam muzicar...sviram i gitaru i klavijature a i bas...ali necu da tezgarim..u stvari mozda i bi ako je u pitanju neki dobar repertoar,,tipa osamdesete i tako neke fine stvari....vise sam za autorski rad ..bg
Najvise bih voleo da tezgarim sa stvarima koje volim da sviram
!.Girl From Ipanema
2.Sunny
3.Felling Good
4.Only You(yazoo)
5.Makedonija-Time
6.Osloni se na mene+jos neke od njega
7.Magla
8.Crazy Love
9.Soba 23
10.Voli me jos ovu noc
11.Eyes Without a face
12.Sting, george michael, david bowie, madona......
Imam poveci spisak pesama koje volim i koje sviram
Jel imas ti neki repertoar?
 
Ovde svi imaju zavrsenu nizu muzicku skolu. Ja sam zavrsila, nizu, srednju i Akademiju. Pohadjala sam i Colombia Konzeravtorijum, Berkley i zavrsila sam konzervatorijum u Petrogradu, pa se ne hvalim. Volim da sviram i da pevam, a volim i da igram. Najradije poigram narodna kola, zato sto su ona osnova svih igara. Moja najveca ljubav je fujaca, volim i da komponujem. 8-)
 
Imam iskustva u svirci i nastupima s bendom. Svirali smo heavy metal, r'nr' i 4 autorske. To je bilo pre 6-7 godina, kada sam imao 18.
Malo iskustva u tezgarenju. 3-4 puta sam svirao akusticnu gitaru u kaficu(To je skorasnje iskustvo iz koga sam izvukao zakljucak da mogu da zaradim radeci nesto sto volim). Imam poveci repertoar pesama koje sviram i pevam, i za koje smatram da imaju prodju, iako nisu narodnjaci ili neka seljana:
Jaz standardi(sunny, fever, feeling good, mascqarade, girl from ipanema, besame mucho), billy idol, leny kravitz, grace jones, duran duran, george michael, sting, spandau balet, ekv, dino dvornik, cher, madonna, blondie, robie wiliams, beatles, seal, david bouwie, depeche mode, prince....
Ima tu jos domaceg roka i popa.
Da bi to zvucalo jos profesionalnije i ozbiljnije, potreban mi je jos jedan gitarista ili klavijaturista.
Isao sam u srednju muzicku-gitara
 

Back
Top