sta kada ljubav nije dovoljna????

P

pile

Gost
Volim jednu osobu jako,jako...kao i ta osoba mene!Medjutim...vremenom je postajalo sve gore i gore..pokusavali smo da pronadjemo resenje da ipak ostanemo zajedno...ali...shvatili smo oboje da to sto se volimo jednostavno nije dovoljno...previse smo povredjivali jedan drugog...sada nismo zajedno..kako preboleti??????? :(
 
pile:
Volim jednu osobu jako,jako...kao i ta osoba mene!Medjutim...vremenom je postajalo sve gore i gore..pokusavali smo da pronadjemo resenje da ipak ostanemo zajedno...ali...shvatili smo oboje da to sto se volimo jednostavno nije dovoljno...previse smo povredjivali jedan drugog...sada nismo zajedno..kako preboleti??????? :(

to je ona fora"ni sa njim ni bez njega"ja sam u istoj situaciji,i mogu da ti kazem da mi se cini bezizlaznom :cry: ako uspesh da reshish,reci mi kako jer mi se cini da cu izludeti :!: :!: :!:
 
to je ona fora"ni sa njim ni bez njega"ja sam u istoj situaciji,i mogu da ti kazem da mi se cini bezizlaznom :cry: ako uspesh da reshish,reci mi kako jer mi se cini da cu izludeti :!: :!: :!:[/quote] Lakse je kada znas da jos neko ima problem kao ti....nadam se da cemo ga obe resiti.... :?
 
U slicnoj situaciji sam i ja samo sto smo mi i dalje zajedno i sto je nasa situacija mnogo slozenija ( citaj komplikovana )... :roll: Ne znam sta da te savetujem jer ni ja sebi ne mogu naci resenje, posto smo mi i dalje zajedno ja se trudim da sve zaboravim makar mi tesko ide, ali mi smo pricali o svemu i resili da damo sve od sebe da zaboravimo sta je bilo, ako nesto zelis onda... ali i vreme ce pokazati svoje... Ne znam sta da ti kazem, probajte jos jednom, ali pre svega pricajte otvoreno o svemu jer ako se STVARNO VOLITE i ako je to ona prava ljubav mislim da to mozete prebroditi i zaboraviti proslost, okreniti se buducnosti! E sad ne znam koliko imate godina tj. jeste li ozbiljni, i da li mislite da je to ona prava ljubav!!! :D Ako nije, ne vredi ni pokusavati i opet povredjivati jedno drugo, nego lepo ti otvori okice, 100% ima puno momaka oko tebe, pa kreni sa drugaricama u akciju... Puno srece!
 
pile:
Volim jednu osobu jako,jako...kao i ta osoba mene!Medjutim...vremenom je postajalo sve gore i gore..pokusavali smo da pronadjemo resenje da ipak ostanemo zajedno...ali...shvatili smo oboje da to sto se volimo jednostavno nije dovoljno...previse smo povredjivali jedan drugog...sada nismo zajedno..kako preboleti??????? :(

Prastanje je jedna od najvecih vrlina do koje je jako tesko stici. Kada oprostimo prestane sve da boli! Samo veruj!!!
 

Back
Top