Danas je Nedelja...

DRVOSEČA

Aktivan član
Poruka
1.125
Evo danas je nedelja...

Moji planovi za svaki dan se ozbiljno poremete ako ne primetim da je nedelja. Evo danas prevoz slabije radi. Ocu da kazem jedva da ima autobusa... Na vidikovac mogu i peske ali do ade mi je problem vec... Danas ne radi ova apoteka u mom kraju pa moram da idem do banovog brda ako mi nedaj boze sta zatreba... Trebalo bi mi nesto kesa ali banka ne radi. Ne radi ni posta... Ovi diskonti, max i orasac rade samo do dvojke pa moram da idem tamo ranije i guram se sa gomilom njih koji su isto tako morali da se snadbeju zalihama za vikend... Sta jos sve moze da se desi... Ne rade ovi u autoservisima, perionicama i sl. U video klub moram trcati ranije jer radi krace...

Postavljam sebi cesto pitanje jedno koje me muci... Zasto ja ne mogu normalno da zadovoljavam svoje potrebe iz razloga sto je napolju nedelja. Zar ja nedeljom ne treba da se prevezem negde busom, zar mi nedeljom nije potreban lekar recimo ako mi treba, zasto zivot treba nedeljom da stane.

Ko da nemogu ljudi da se odmaraju bilo kojim drugim daneom... Zasto svi moraju odjednom u isti dan? Zar u ovoj zemlji nema dovoljno ljudi nezaposlenih koji bi mogli da rade taj jedan dan honorarno umesto njih koji bi nedeljom da odmaraju i lade jaja...

Sta mislite jel treba ko u sloveniji onaj referendum za radjenje nedeljom...
 
A što ćeš u tu gradsku gungulu neđeljom jadan ne bio?. Izađi malo na svjež zrak i rastereti dušu. Recimo ovako :) :
6802mu1.jpg

i opušti se :D
62385e1.jpg
 
DRVOSEČA:
Evo danas je nedelja...

Moji planovi za svaki dan se ozbiljno poremete ako ne primetim da je nedelja. Evo danas prevoz slabije radi. Ocu da kazem jedva da ima autobusa... Na vidikovac mogu i peske ali do ade mi je problem vec... Danas ne radi ova apoteka u mom kraju pa moram da idem do banovog brda ako mi nedaj boze sta zatreba... Trebalo bi mi nesto kesa ali banka ne radi. Ne radi ni posta... Ovi diskonti, max i orasac rade samo do dvojke pa moram da idem tamo ranije i guram se sa gomilom njih koji su isto tako morali da se snadbeju zalihama za vikend... Sta jos sve moze da se desi... Ne rade ovi u autoservisima, perionicama i sl. U video klub moram trcati ranije jer radi krace...

Postavljam sebi cesto pitanje jedno koje me muci... Zasto ja ne mogu normalno da zadovoljavam svoje potrebe iz razloga sto je napolju nedelja. Zar ja nedeljom ne treba da se prevezem negde busom, zar mi nedeljom nije potreban lekar recimo ako mi treba, zasto zivot treba nedeljom da stane.

Ko da nemogu ljudi da se odmaraju bilo kojim drugim daneom... Zasto svi moraju odjednom u isti dan? Zar u ovoj zemlji nema dovoljno ljudi nezaposlenih koji bi mogli da rade taj jedan dan honorarno umesto njih koji bi nedeljom da odmaraju i lade jaja...

Sta mislite jel treba ko u sloveniji onaj referendum za radjenje nedeljom...

Od Vidikovca do Ade nije problem jer se ide nizbrdo! :wink:
Ako te mrzi peške lepo legneš na skejt i fijuuuuu...

Sačekaš tamo ponedeljak pa se vratiš kući. Na Adi počinje život posle 8 uveče...
Pamet u glavu i ... eto tebe živog i zdravog sutra na Vidikovcu
 
DRVOSEČA:
Evo danas je nedelja...

Moji planovi za svaki dan se ozbiljno poremete ako ne primetim da je nedelja. Evo danas prevoz slabije radi. Ocu da kazem jedva da ima autobusa... Na vidikovac mogu i peske ali do ade mi je problem vec... Danas ne radi ova apoteka u mom kraju pa moram da idem do banovog brda ako mi nedaj boze sta zatreba... Trebalo bi mi nesto kesa ali banka ne radi. Ne radi ni posta... Ovi diskonti, max i orasac rade samo do dvojke pa moram da idem tamo ranije i guram se sa gomilom njih koji su isto tako morali da se snadbeju zalihama za vikend... Sta jos sve moze da se desi... Ne rade ovi u autoservisima, perionicama i sl. U video klub moram trcati ranije jer radi krace...

Postavljam sebi cesto pitanje jedno koje me muci... Zasto ja ne mogu normalno da zadovoljavam svoje potrebe iz razloga sto je napolju nedelja. Zar ja nedeljom ne treba da se prevezem negde busom, zar mi nedeljom nije potreban lekar recimo ako mi treba, zasto zivot treba nedeljom da stane.

Ko da nemogu ljudi da se odmaraju bilo kojim drugim daneom... Zasto svi moraju odjednom u isti dan? Zar u ovoj zemlji nema dovoljno ljudi nezaposlenih koji bi mogli da rade taj jedan dan honorarno umesto njih koji bi nedeljom da odmaraju i lade jaja...

Sta mislite jel treba ko u sloveniji onaj referendum za radjenje nedeljom...
Radis li ti nedeljom ? ? ?
 
Drvoseča, a oli si se ti malo za'ebo...gde u stvari živiš, aaaa? :shock:

Imaš mali milion radnji koje rade 24/7, a znači i nedeljom...autobusi, tramvaji i uopšte gradski prevoz radi normalno sa tek malo proredjenim polascima...i to zato što je letnji period i vreme godišnjih odmora. :smile:

Busevi za Adu su pojačani i otvoreno je nekoliko linija koje su naročito česte i redovne baš vikendom, al' se sve to ne vidi kroz prozor...treba izaći i napolje...aha... :lol: :lol: :lol:

p.s. Koji ti je to Maxi što radi do 14h...pa oni nedeljom rade do 19h! :lol:
 
Majketi šta se žališ.Pola srbije živi po selima gde zadnji autobus ode u petak uveče i nema do ponedeljka ujutru.nama ambulante svaki dan (2 dana nedeljno) nema apoteke uopšte,nema radnji koje rade nedeljom, nema uopšte lekara za decu nema vrtićai skole i ti se žališ što moraš da pešačiš 2 stanice.Mr''š
 
SANDRINAbg:
nedeljom...autobusi, tramvaji i uopšte gradski prevoz radi normalno sa tek malo proredjenim polascima...i to zato što je letnji period i vreme godišnjih odmora. :smile:
:

I sta sad? Zato sto je vreme godisnjih odmora svi moramo da smo na godisnjem... Samo zelim da zivim normalno bez obziira na to sto je neko na godisnjem. Znaci zivot treba da stane zato sto bi svi leti na godisnji... Ajde da proredimo brojnost policije, mozda bi i oni na godisnji...

Gde ti zivis... U centru gde prolazi 5-6 linija po stanici? Pa ti izgleda da ih ima... Probaj da zivis tamo gde imaju samo dve linije.
 
DRVOSEČA:
I sta sad? Zato sto je vreme godisnjih odmora svi moramo da smo na godisnjem... Samo zelim da zivim normalno bez obziira na to sto je neko na godisnjem. Znaci zivot treba da stane zato sto bi svi leti na godisnji... Ajde da proredimo brojnost policije, mozda bi i oni na godisnji...

Gde ti zivis... U centru gde prolazi 5-6 linija po stanici? Pa ti izgleda da ih ima... Probaj da zivis tamo gde imaju samo dve linije.


Zavisi od kraja do kraja. U mom kraju svi rade nedeljom: doktori, apoteke, prodavnice..
Nemaš uopšte utisak da je nedelja.
 
De_Sisti:
@ DRVOSECA:

1) jesi li zaposlen?
2) cime se bavis?
3) koje je tvoje RADNO VREME?
4) DA LI BI TI PRISTAO DA RADIS NEDELJOM...


P.S. inace uvodni post mi je kao cmizdrenje razmazenog derista


Наравно да није запослен и да не ради ништа у животу, иначе би спознао разлику између недеље и рецимо понедељка (а разлика је велика).
 
DRVOSEČA:
I sta sad? Zato sto je vreme godisnjih odmora svi moramo da smo na godisnjem... Samo zelim da zivim normalno bez obziira na to sto je neko na godisnjem. Znaci zivot treba da stane zato sto bi svi leti na godisnji... Ajde da proredimo brojnost policije, mozda bi i oni na godisnji...

Gde ti zivis... U centru gde prolazi 5-6 linija po stanici? Pa ti izgleda da ih ima... Probaj da zivis tamo gde imaju samo dve linije.

Jes', ja živim blizu centra i imam...bar petnaest vrsta prevoza u svakom momentu i nemoj selektivno da čitaš, a ako ti nešto nije jasno pitaj lepo i kazaćemo ti...stvarno se ponašaš k'o razmaženo derište... :lol:
 
meni se jednom desilo da moram da radim i preko vikenda....
u ponedeljak sam dosao na posao iscedjen kao da je petak...

a ovaj cmizdri sto se ne radi nedeljom...

batice, pokusaj da radis 7 dana u nedelji bez dana odmora... cak i sa skracenim radnim vremenom tesko da bi izdrzao...
 

Back
Top