zaljubljena ili opsednuta?

Z

zbunjena

Gost
vec 9, 10 meseci razmisljam o jednoj osobi. nekad vise, nekad manje, ali uglavnom ne prodje dan, da ne pomislim na njega. ponekad te misli poprime oblike seksualnih fantazija, a ponekad je cista zelja da ga negde sretnem. kad sam u gradu pomislim da bi sad mogla njega da vidim u nekoj radnji, ili kaficu ili na ulici.

stvar je u tome, da se mi nikad nismo licno poznavali, jer je on bio moj profesor nemackog na kursu, i vidjali smo se samo tamo, dva puta nedeljno, sve do juna prosle godine, kad sam ja prestala da ucim nemacki. kad se samo setim koliko sam se doterivala pred svaki cas!

on je inace mladji covek- 26, 27 godina, veseo, zabavan, ne preterano zgodan, ali ipak meni, iz nekog misterioznog razloga toliko privlacan.

mene sad zanima, da li je normalno nekome posvetiti toliko svojih misli, ako se uzme u obzir sve ovo (da se nismo videli vec pola godine, da ja njega ne poznajem licno, i da su male sanse da ce izmedju nas ikada biti necega). zato sam i postavila ovu temu u forumu 'zdravlje'. nekako mi se cini da sam ja doticnom osobom vise opsednuta nego sto bih realno mogla da budem zaljubljena u njega. ako sam u pravu; sta uciniti protiv toga i koliko je sve skupa nezdravo (mentalno)?

jos samo da napomenem, da me razmisljanje o njemu ne ometa u svakodnevnom zivotu, ili se barem meni tako cini. takodje normalno izlazim sa mladicima, iako moram da priznam, da ponekad zamislim kako bi to sve izgledalo da sam s njim, sta bi on u tom trenutku rekao ili uradio.

eto tako, dragi moji, ispisah se ja ovde, a vi koji se niste smorili vec na pocetku, i procitali ste do kraja, molim vas odgovorite!!!

hvala svima koji ce odgovoriti, makar to bila i samo jedna osoba! :)
 
Nisi rekla koliko ti imas godina,meni ne delujes bar po pisanju da ti nesto fali.Ja sam sa 16 godina bila tako zaljubljena u jednog decka koga sam vidjala u skoli,ono platonska ljubav...na odmoru,sad mi to deluje jako slatko,nisam ga znala ali sam svejedno mastala,pri tome cak malo i patila...sto se tebe tice,ako nisi pocela da ga progonis zaista mislim da nemas nikakvih psihickih problema,mozda ti je dosao samo takav period,mozda je on onako bar na oko nesto sto bi se moglo okarakterisati kao tvoj tip muskarca.
Ne pojavljuje se niko ko bi te uzdrmao u smislu da se zaljubis pa masta radi svasta. :wink:
 
Zanima me šta bi doktorka rekla za mene. Ja sam 10 godina starija i u vezi sam, a razmišljam intenzivno o čoveku kojeg nisam videla godinu dana i nikada ništa među nama nije bilo. Jesam li ja opsednuta? Svaki dan mi je u glavi, ne proganjam ga i nisam tinejdžerka...
 
Mislim da su ta razmisljanja vise za ljis forum nego za zdravlje.
Ko zna zasto razmisljate o njemu,sta bi bilo da je bilo,kad bi bilo. Znam prilican broj ljudi koji razmisljaju o nekome ali to nije opsednutost.Ne mora uvek da se nesto desi izmedju dvoje ljudi da bi neko razmisljao,mastao...o toj osobi.
 

Back
Top