da li biste izlazili sa nizim od sebe?

J

julia

Gost
i koliko bi vam to smetalo? decko je nizi 6, 7 cm od mene; zamislite kako je kad sam na stiklama! inace, jos uvek nismo zajedno, ali me veoma, veoma privlaci... problem je u tome sto ja stalno zamisljam nas na ulici, i pitam se kako to sve skupa izgleda i da li mnogo upada u oci...

ako neko ima iskustva sa nizima, molim vas da mi kazete da li razlika u visini vremenom sve vise smeta i opterecuje ili ce njegov sarm, duhovitost, obrazovanost uspeti da nadoknade tih par centimetara.

pozdrav svima
 
julia:
i koliko bi vam to smetalo? decko je nizi 6, 7 cm od mene; zamislite kako je kad sam na stiklama! inace, jos uvek nismo zajedno, ali me veoma, veoma privlaci... problem je u tome sto ja stalno zamisljam nas na ulici, i pitam se kako to sve skupa izgleda i da li mnogo upada u oci...

ako neko ima iskustva sa nizima, molim vas da mi kazete da li razlika u visini vremenom sve vise smeta i opterecuje ili ce njegov sarm, duhovitost, obrazovanost uspeti da nadoknade tih par centimetara.

pozdrav svima
meni kao muskarcu je to simpaticno i kul,veruj mi.mislim da je smekerski sa obe strane.nemoj da te je sramota.a ljubav je cudo.
 
luche moje! moj decko je pola metra visi od mene ,ja sam sicusna a on je kosarkas!suprotnosti se STVARNO privlace.Klinci nam se smeju na ulici :-) i upiru prstom u nas .Ali nema veze nama je lepo i super se slazemo.Prema tome ,ja glasam za ljubav ! I da je 20 cm nizi od tebe .ma sta te briga! pozdrav :D
 
zaista nezgodno, stvarno sta kad si na stiklama? :shock:

ja sam izlasla sa jednim deckom par puta, i iako nismo bili zajedno svi su nas cudno gledali, mozda cak i sa nekim podsmehom! :?

on je oko 170, a ja 179 pa jos na stiklicama, katastrofa...

srecom, moj decko ima 2m i nema nista lepse kad se pored muskarca osetis nekako sicusnom i zasticnom! :)

ove zamenjene uloge su mi neshvatljive!
 
a sta ako njemu to smeta? ja sam par puta izasla sa tipom nizim od mene, nije mi uopste smetalo, medjutim kad sam jedno vece obukla stikle njegov komentar je bio 'eh, i ti si bas morala stikle', iz cega se vidi da je njega razlika u visini sve vreme opterecivala...
 
Milow:
jovanaaaa:
a sta ako njemu to smeta? ja sam par puta izasla sa tipom nizim od mene, nije mi uopste smetalo, medjutim kad sam jedno vece obukla stikle njegov komentar je bio 'eh, i ti si bas morala stikle', iz cega se vidi da je njega razlika u visini sve vreme opterecivala...
On kreten, ti normalna, nadam se da više nisi s takim

Nisam, nisam. Doduse, videli smo se i posle tog nesrecnog komentara jos par puta, ali nista ozbiljnije nije bilo...
 
jovnaaa:
Milow:
jovanaaaa:
a sta ako njemu to smeta? ja sam par puta izasla sa tipom nizim od mene, nije mi uopste smetalo, medjutim kad sam jedno vece obukla stikle njegov komentar je bio 'eh, i ti si bas morala stikle', iz cega se vidi da je njega razlika u visini sve vreme opterecivala...
On kreten, ti normalna, nadam se da više nisi s takim

Nisam, nisam. Doduse, videli smo se i posle tog nesrecnog komentara jos par puta, ali nista ozbiljnije nije bilo...
Moj problem je što sam ja visok 197. Dako da u roseku ja sam uvek igrao ulogu Golijata.
 
Milow:
jovnaaa:
Milow:
jovanaaaa:
a sta ako njemu to smeta? ja sam par puta izasla sa tipom nizim od mene, nije mi uopste smetalo, medjutim kad sam jedno vece obukla stikle njegov komentar je bio 'eh, i ti si bas morala stikle', iz cega se vidi da je njega razlika u visini sve vreme opterecivala...
On kreten, ti normalna, nadam se da više nisi s takim

Nisam, nisam. Doduse, videli smo se i posle tog nesrecnog komentara jos par puta, ali nista ozbiljnije nije bilo...
Moj problem je što sam ja visok 197. Dako da u roseku ja sam uvek igrao ulogu Golijata.

Oho, lepa visina, nema sta! Vidis, kako je sve relativno- ovaj iz moje price je bio ljubomoran na svakog ko je par cm visi od njega, a tebi se cini da su tvojih 197 cm problem...
 
julia:
i koliko bi vam to smetalo? decko je nizi 6, 7 cm od mene; zamislite kako je kad sam na stiklama! inace, jos uvek nismo zajedno, ali me veoma, veoma privlaci... problem je u tome sto ja stalno zamisljam nas na ulici, i pitam se kako to sve skupa izgleda i da li mnogo upada u oci...

ako neko ima iskustva sa nizima, molim vas da mi kazete da li razlika u visini vremenom sve vise smeta i opterecuje ili ce njegov sarm, duhovitost, obrazovanost uspeti da nadoknade tih par centimetara.

pozdrav svima
Draga Julija,
nemoj da brines :D
ako Ti se svidja ,centimetri nisu bitni a kamoli sta ce ko da Vam kaze.

Ljubav deco,Ljubav....je najbitnija!!!!!
Posto smo to sada razjasnili zeleo bih i sve na forumu da podsetim na jednu staaaaaru mudrost koja ce se ticati i visljih i nizih:
Visina nije bitna,kada dodje pupak na pupak nikada nema zime!!!
uzivajte!!
 
Ne verujem da bih mogla da izlazim sa nizim od sebe….
Nisam mnogo visoka, 172, i ne poznajem mnogo njih koji su nizi od mene, mozda 5-6 mladica. Postoji samo jedan sa kojim bih mogla da se zamislim, ali on je od mene samo malkice nizi.
Moj decko je 203cm. Ponekad smeta, ali mi je vecinu vremena drago sto je tolika razlika u visini. Izgleda nekako slatko…Jedini problem je ako se ljubimo na javnom mestu, jadan covek mora da se prilicno sagne…. Ali, neka ga, nek se muci, volim….:)
A sto se tice nizih…. Zamisli da treba da ga poljubis. Osecate zar, privlacnost jedno prema drugome, i jedva cekas da dodirnes njegove usne – ali, avaj! Moras da se sagnes. A on da onako malo podigne glavu kako bi te dohvatio. Znam da je, ako je u pitanju samo 6-7cm to skoro neprimetno, ali… U odnosu na uobicajenu situaciju u kojoj je muskarac visi – razlika jeste evidentna.
Ne znam, mozda sam pristrasna iz prostog razloga sto sam ja u sasvim drugoj krajnosti. I sto zivim po drugim pravilima…..
A secam se, u osnovnoj sam bila jako mnogo visoka, u cetvrtom razredu (sa 10 godina) 168cm, i bila sam zaljubljena u jednog decka koji je, kao i svi ostali, bio nizi od mene. Ne znas koliko mi je to tesko padalo. A da ti ne pominjem koliko sam tuzna bila jer je on bio u mene zaljubljen dok nisam toliko izrasla… A jos kad sam cula od najbolje drugarice da je rekao za mene da sam ZIRAFA……
Znas – zbog toga MRZIM niske ljude! To su mi traume iz detinjstva, iako sad nisam ekstremno visoka:)

Ako je visina jedino sto te primorava da se zapitas da li je on dobar za tebe…. Predji preko toga sto je nizi. Vidi da li ima kompleks zbog visine, i da li bi te primoravao da se uskladjujes prema njemu. To je jedino sto bi moglo da dovede do neuspeha u vezi.
Bas te briga kako vas ljudi gledaju i da li je upadljivo!
Pa, sta ja da kazem?! Nas gledaju, svakako, ali – volim da mislim da je to zbog toga sto smo jako SLATKI kad smo zajedno. A ne zato sto smo neuskladjeni po visini.
Ako i gledaju, ne treba da te zabrinjava, bas te briga sta oni misle, vazno je da si ti srecna.

Mada, kad pogledam.. pitanje si postavila 4.2., verovatno se nesto i desilo na tom planu….:) Kako god, raspolozena sam za pricu…..
 
julia:
i koliko bi vam to smetalo? decko je nizi 6, 7 cm od mene; zamislite kako je kad sam na stiklama! inace, jos uvek nismo zajedno, ali me veoma, veoma privlaci... problem je u tome sto ja stalno zamisljam nas na ulici, i pitam se kako to sve skupa izgleda i da li mnogo upada u oci...

ako neko ima iskustva sa nizima, molim vas da mi kazete da li razlika u visini vremenom sve vise smeta i opterecuje ili ce njegov sarm, duhovitost, obrazovanost uspeti da nadoknade tih par centimetara.

pozdrav svima

probaj, pa ces videti da li ce razlika u visini poceti da smeta ili ne...
p.s. sta te briga kako ce vas drugi gledati...
 
Pa dobro bre zar je to toliko bitno?!Pa i moja drugarica ima momka koji je nizi od nje za nekih 15 cm.pa sta!E,ljudi ce uvek traziti neku situaciju da se podsmevaju drugima.Zar ti je to sad najbitnije?Mnogo je vaznije da razmisljas o tome kako ces ga smuvati(ako jos niste zajedno)i kako bi vam bilo u vezi nego to sta ce ljudi reci za cinjenicu da je on nizi od tebe!!!Neopterecuj se takvim glupostima!Izvini za ovo ali stvarno jeste tako.Pozdrav
 

Back
Top