Tehnička škola za obradu drveta

Kako mozete tako....da nekoga tako ponizavate ,nije mi jasno....pa sta ako je neko upisao drvnu skolu...uostalom,u toj skoli ima umetnicki smer za dizajn arhitekture......ako neko to voli,ne vidim razlog zasto bi se stideo da upise drvnu???
Svaka skola je OK na svoj nacin,zavisi ko sta voli............
 
Stevdzo mnogo si mi ti pametan! E moj sine ja vec zaradjujem novac na konto te skole sto sam zavrsio.
a ti ima da ides minimu cetri srednje i pet fakulteta ako hoces da imas neke vajde od tvoje skole i zato molim za tisinu


Prvo nemoj da me zove Stevdzo, tako me zove profesor ekologije sto me uzasno nervira :p
A taj posao bi verovatno mogao da radi svako i bez zavrsene srednje... I koji je to posao ako nije tajna, jel bas me zanima?

Svaka skola je OK na svoj nacin,zavisi ko sta voli............

Tacno, neko voli da cepa drva, tako je to... :) Nije ni to loshe ne treba ti teretana...
 
JEBI TE SE SVI!!!! TVRDOGLAVI STE DO BOLA... CUJ MORA I TO NEKO DA RADI,U KOM SVETU ZIVITE LjUDI? MAMINI I TATINI SINOVI I CERKE.

KOMPLETNI INVALIDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ne tripuj se dechko...
Nismo mi mamini i tatini sinovi, vetj svoji ljudi... ;)

Mislim da bi trebalo i sam da znash da shkola za obradu drveta nije bash najsjajniji izbor...
Ako to mislish, rasprava je zavrshena - dovidjenja! :roll:
 
Kako moze neko tako nekog da ismejava...u ala je ,,pametan,, ovaj STEFAN92 izvire pamet iz njega.......Boze sacuvaj....kao da on ima 3 fakulteta zavrsena...pa ce nekoga da uci i da ismejava.Svako ima pravo na svoj izbor...nekome je bila zelja da upise drvnu,neko to VOLI....a niko nikoga ne treba sad da ismejava,zajebava i da ga cini manje vrednim!!!
 

Back
Top