koga bi ste onako sletko istukli

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lika koji se izivljava kroz kraj kolima i ne pazi na decu i stare ljude nego ih isece.....
Istuk'o bih Karlu del Ponte kad bih je video u gradu.....
Istukao bih jednog lika sto radi u jednom servisu i ugradjuje gume i felne....
.....................
 
VIDEVSI KAKVO JE VREME DOSLO i da je jedini nacin da mnoge urazumis taj da ih polomis od batina, kako nisam musko i snagator, ali imam srce kao zestoki momci, morala sam da zavrsim kurs za dziu-dzicu, i sada pravim spisak onih na kojima cu usavrsavati ovu vestinu u narednom periodu. Spisak je vec podugacak, samo sada pravim Top-listu!
Uskoro cete o svemu biti informisani detaljno LilyL.
 
lilyl:
VIDEVSI KAKVO JE VREME DOSLO i da je jedini nacin da mnoge urazumis taj da ih polomis od batina, kako nisam musko i snagator, ali imam srce kao zestoki momci, morala sam da zavrsim kurs za dziu-dzicu, i sada pravim spisak onih na kojima cu usavrsavati ovu vestinu u narednom periodu. Spisak je vec podugacak, samo sada pravim Top-listu!
Uskoro cete o svemu biti informisani detaljno LilyL.
ma kad ti skoči živac natrebajuti nikakve borilačke veštine ...
 
babe i dede u mojoj ulici koji se deru na decu, kako mozete tu da se igrate, idite tamo, pa ooni jadni odu tamo, pa se drugima spava, pa ih oni oteraju... jadnichci nemaju gde da se igraju!
Ubila bih ih! KAo da oni nisu vristali kad su bili mali!!!( ne kazem, i meni nekad smetaju,ali sta da radim:) )
 
lilyl:
VIDEVSI KAKVO JE VREME DOSLO i da je jedini nacin da mnoge urazumis taj da ih polomis od batina, kako nisam musko i snagator, ali imam srce kao zestoki momci, morala sam da zavrsim kurs za dziu-dzicu, i sada pravim spisak onih na kojima cu usavrsavati ovu vestinu u narednom periodu. Spisak je vec podugacak, samo sada pravim Top-listu!
Uskoro cete o svemu biti informisani detaljno LilyL.

Borlacke vestine se ne treniraju da bi se tukla, vec da se NE BI MORALA tuci.

Razumes? :wink:
 
srećica:
babe i dede u mojoj ulici koji se deru na decu, kako mozete tu da se igrate, idite tamo, pa ooni jadni odu tamo, pa se drugima spava, pa ih oni oteraju... jadnichci nemaju gde da se igraju!
Ubila bih ih! KAo da oni nisu vristali kad su bili mali!!!( ne kazem, i meni nekad smetaju,ali sta da radim:) )
da.. tih baba je bilo i u moje vreme mada ih sad ponekad i razumem
 
Polovinu mojih drugova iz osnovne skole bih onako posteno izlomila, tesko oprastam zezancije na racun mojih naocara. Onda doktora koji mi je operisao krajnike ali to nije uradio savesno tako da sada moram na jos jednu operaciju. Gospodju iz trafike koja mi pre godinu dana nije vratila kusur jer je greskom dala nekom drugom coveku MOJIH 50 din (a on ode kuci pevajuci), pa nije bilo sanse da sad ona bude na gubitku... Pisacu ja jos samo kad se malo jos setim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top