ZNAK KOJI ME PRIVLACI I KOJI ME ODBIJA!

red coctail

Primećen član
Poruka
689
CAO SVIMA :-D !Ovde mozete pisati i komentarisati o znakovima KOJI VAS PRIVLACE(fizicki i intelektualno) i KOJI VAS ODBIJAJU,o onima koji su vam vec na prvi pogled pozitivni :D i o onima sa kojima nikako ne mozete naci zajednicki jezik :twisted: !Ovo neka bude jedna mala,spontana,opustena,zabavna anketa neosnovana na nekom strogom strucnom literarnom znanju(mada ni od toga glava nece boleti ako vec neko bude nesto argumentovao) vec na nekom zivotnom iskustvu!!Veliki pozz svima !;) :lol:
 
Cao Stevi,Dobro dosao :-D !Ja sam Lavica-Devica i oduvek su me fizicki na prvi pogled privlacile Skorpije,jednostavno se neka hemija desi i ja sam onda sigurna da su to oni,imaju prodoran pogled,upecatljivi su a to me jako privlaci,kasnije sam shvatila da sa njima i intelektualno mogu funkcionisati,nekako smo zajedno jos jaci nego kao individue,u svakom slucaju strast prsti na sve strane ma o cemu se radilo.Vodolije isto mogu da me oduseve na prvi pogled ali nekom svojom neobicnoscu i sarmom a neki trajniji odnosi sa njima nisu bas zagarantovani barem sto se tice mene ali kao prijatelji su jako dobri!Najmanje zajednickog eto mozda imam sa Jarcevima zato sto su hladniji,pomalo rezervisani a meni to nikako ne odgovara.................!Nisi napisao sa kim nikako ne mozes da nadjes zajednicki jezik,koju osobinu kod ljudi ne mozes da podneses?Veliki pozz.. ..!.. :-D
 
Cao Nidy,Srdacna Dobrodoslica i tebi! :-D Osim pisanja o znakovima koji vas privlace i odbijaju navedite i neku svoju osobinu t.j karakteristiku bilo pozitivnu ili negativnu a za koju mislite da preovladjuje,kako vas drugi vide?........Hvalite sebe ili spomenite sta je ono sto bi ste voleli da promenite kod sebe,da li mislite da ste tipican predstavnik svog znaka?!Pozz svima ! ;)
 
Takodje pisite i kako vladate svojim emocijama....kada recimo dodjete do tacke kljucanja da li to iskazujete: -besom i vredjanjem pa se kasnije kajete(ili ne) pa cak i izvinite(ili ne); - sabijate emocije,trpite i gutate knedlu u zelji da ne povredite nekoga; -ne dozvoljavate sebi da dodjete do tacke kljucanja jer ne zelite da vas iko ili ista izbaci iz koloseka...ili mozda drugacije.....Ajmo,neka prste komentari.........pa da saznamo nesto novo!Pozz svima ! :D ;)
 
red coctail:
Cao Stevi,Dobro dosao!Ja sam Lavica-Devica i oduvek su me fizicki na prvi pogled privlacile Skorpije,jednostavno se neka hemija desi i ja sam onda sigurna da su to oni,imaju prodoran pogled,upecatljivi su a to me jako privlaci,


I ja sam lav/rak ili blizanac(josh nije utvrdjeno),i mene nekako najvishe privlache skorpije,i kad me neko tako "ludachki "privuce uvek se ispostavi da je shkorpija.I ako me samo fizichko privlache u svemu drugom me odbijaju.
Volim :ovnove,lavove,strelcheve,blizance
Ravnodushna sam prema:vagama,vodolijama
Ne volim :jarcheve
Nejasni su mi rakovi.
 
Cao Virginija i tebi :D !Pa da,energetski se i ja(a i ti posto si lavica) dosta poklapam sa vatrenim znacima ali kazem ti te skorpije(tzv.tekuca vatra) uvek "nanjusim",oni imaju neku cudnu moc,zrace :-D !A da li ti mislis da si tipican predstavnik svog znaka?Koja je tvoja preovladjujuca karakteristika i sta je to sto ne volis kod sebe?Kako iskazujes svoje emocije?Veliki,veliki pozz pa svrati ponovo u nas skromni kutak :-D !P.S.Posmatrajmo i komentarisimo stvari i osobine(nas samih pa i drugih) iz naseg ugla,slobodno se raspricajte......... ;) !
 
Ciao, ja sam rak/blizanac(nikako skužiti zašto ovdje toliko ne vole rakove?), malo sam više blizanac nego rak( brbljeva, letam na sto strana, sve me zanima, sve želim, volim društvo...) ali ima u meni i raka( katkad sam sama sebi dovoljna, jako sam osjećajna, brzo mjenjam raspoloženja, iako to prikrivam blizanačkim veseljem :lol: ), e sad po mom iskustvu, fatalno me privukao jedan blizanac, ali mislim da on nije bio baš tipičan...Inače velika ljubav su mi ovnovi, posebno s podznakom raka ali to je više fizički nego intelektualno. Inače kod ovnova najviše volim tu njihovu energiju, čini mi se ko da mogu mrtve dignit iz groba, i to kako se osjećam pored njih, taj njihov optimizam i vedrina su zarazni... A što se škorpija tiče, nema se tu puno za reći, intelektualno i fizički savršeno mi pašu, ali bježim od njih ko muva bez glave jer me njihov pesimizam ubija!!! Ne postoji neki znak koji me baš odbija, čini i se da poznajem najmanje vodolija, p ami valjda oni ne pašu :confused:
 
Cao malla-malla :D !Ne bih rekla da ljudi ne vole Rakove nego se mozda neki jednostavno ne kontaju sa njima,Rakovi su cini mi se dosta cudljivi,kao da imaju neki svoj svet jedino njima znan,ne znam,ali sam sigurna da su nekome i idealni,uostalom zna se da postoji visi i nizi tip svakog znaka.........!Hvala ti sto si podelila svoje misljenje sa nama :o !Veliki pozz! :-D
 
Ja sam Vodolija/Škorpija. Mnogo me privlače Ovnovi (muški), imaju neku magnetnu privlačnost.
Vodolije(muški) me privlače u intelektualnom smislu. Rakovi (muški) su mi suviše patetični i neodlučni. Mada žene Ovnovi su mi veoma dvolične i koristoljubive, mnogo se razlikuju od muškaraca Ovnova koji uvek idu glavom i bez razmišljanja. Toliko o mom iskustvu sa ostalim znacima.
 
Ne volim Rakove - oni su manipulatori ljudskim emocijama, Ovnovi - za moj ukus suvise nestrpljivi, Lavovi - arogantni, Jarcevi - tvrdoglavi, Skorpije - bolesnici koji bi samo da ih neko voli i koji se samo svadjaju... Obozavam rilex i dooobro zezanje. Ne volim kada me pozuruju a to rade svi ovi koje ne volim. Samo Vage i Device umeju da me skapiraju na pravi nacin. Ono fora opusteno, bez tenzije i svadje, sve na tenane. I volim kada mi daju vreme da odlucim sta cu i kako cu a ne da me zbrzaju. To mi bas smeta.
 
Cao Liza :D ,Karmina :D ,Gajic :D ,Vodolijice :D ,interesantna su mi vasa misljenja i iskustva sa odredjenim znacima,naravno treba nam jos komentara da bi smo mogli na osnovu ovih pristiglih mozda da izvucemo i neki slobodan zakljucak!Imajte slobodu u pisanju,iznesite svoje stavove i emocije!Evo jos jedno pitanjce sledi a to je: Da li vise volite da zavodite ili da ste zavedene(zavedeni) i na sta prvo padate kad nekoga vidite(sta prvo uocite) a sta mislite da vi posedujete sto druge odusevljava i osvaja?Ajmo.........!Veliki,Veeliki Pozz svima,super ste! :D
 
red coctail:
Cao Liza,Karmina,Gajic,Vodolijice :D ,interesantna su mi vasa misljenja i iskustva sa odredjenim znacima,naravno treba nam jos komentara!Evo jos jedno pitanjce sledi a to je: Da li vise volite da zavodite ili da ste zavedene(zavedeni) i na sta prvo padate kad nekoga vidite(sta prvo uocite) a sta mislite da vi posedujete sto druge odusevljava?Ajmo.........!Veliki,Veeliki Pozz svima,super ste! :D

Vise volim da zavodim, i to cesto radim, to mi je najbolji deo ljubavi. Kada nekog prvi put vidim, uocim celokupan izgled, a najbitniji mi je osmeh. Od osobina: sarm, inteligencija, pomalo i bezobrazluk ( u normalnim dozama), i volim kada moram da se pomucim malo oko osvajanja :-D Kod mene vole sto sam sasava i uglavnom pozitivna.
 
red coctail:
Pozdrav i tebi Micika :-D !Mozes slobodno opisati na koji nacin ti iskazujes emocije za razliku od njega i sta je to sto imate zajednicko a kada postoji razlika u misljenju?Veliki pozz......! :D

Nas dvoje se mnogo volimo...to je chinjenica...ali se chesto svadjamo i to sve zbog tvrdoglavosti.Takodje smo oboje i ljubomorni...Ali nashu ljubav ne moze nishta da unishti.
 
Pa Gajic verujem da si sasava i sigurno omiljena u drustvu i da odises tom nekom neobicnoscu...a i tako verovatno i osvajas suprotni pol...na neki svoj svojstven nacin!Rekla si da te privlace Ovnovi,Rakovi i Ribe ali da ih brzo otkacis,ti si dupli vazduh i sva si leteca,tebe je teze uhvatiti a kad se to desi i zadrzati ...a kako ti se cine zemljani znakovi tj.Bikovi,Device i Jarcevi,mozda neko od njih moze da te zadrzi i malo prizemlji...........ti vazduh,oni zemlja :confused: :D ?Pozz...!
 
Malla-malla pretpostavljam da si ponekad stidljiva(rak) i neodlucna(blizanac) ali kad to prevazidjes jako zenstvena i volis odnos toplo-hladno i cim ti uocavas prvo ramena kod muskarca znaci da zelis da nadjes utociste u svom partneru,zelis pravog zastitnika,zelis sigurnost!Ovo sto ti pricam su petpostavke,nista drugo,ovde smo da komentarisemo i dopunjavamo jedni druge P.S.slobodno pitajte sta vam se pita i pisite sta mislite da treba!Pozz :D
 
Više volim da zavodim tj.nekog da dovodim do ludila, da ga malo držim na odstojanju, malo blizu i tako. Ali kada osetim da je to ono pravo onda pucam ja. Najviše me privlači pristup muškarca koji mora da bude originalan. Potom intelekt, pa naravno i fizički izgled. Bitan mi je zdrav osmeh (zubi) i vatreni pogled. Crne oči kao gar.
 

Back
Top