Skype???

Skype је права ствар. Купи обавезно камеру, ти и твој саговорник. Коју интернет везу имаш? Ако си на dial-up, немој ни да покушаш јер ти треба мало јачи проток. Рецимо ја преко мог бежичног интернета на Skype могу само са јачим пакетом, са слабијим не могу. Ја имам загарантовани проток и веза ми је феноменална, зато и плаћам доста на месечном нивоу 2000 динара. Веза преко Skype је одлична, како upload тако и download.
 
Zlaja87:
Da samo u lokalu,jel moze navigacija za takav program?Ako postoji?
Pc-Telephone

Nisam ga probavao nikada u LAN-u, ali ako je verovati slici...

pc-pc.gif
 
direktor111:
Ljudi nikad nisam koristio SKYPE pa me zanima kako to funkcionise i da li je stvarno nesto provereno ili ponovo neka pljacka!! :?: :?: :?: :?:

Nema nikave pljacke, ja sam jos u januaru uzeo promotivni paket ovde u Kanadi, za CAD$ 18 imam neogranicen broj poziva/minuta za celu Severnu Ameriku za godinu dana, a za tu cenu mogu da zovem bilo koji telefon, sto fiksni sto mobilni.
Svaki komentar o jeftinoci ove usluge je suvisan.

Naravno, postoji cenovnik po minuti razgovora za svaku zemlju sveta posebno. Cene su dosta dobre. Ono sto me je , moram priznati, veoma iznenadilo je to sto recimo poziv is Srbije za Kanadu kosta samo 2 euro centa, dok je iz Kanade za Srbiju mnogo skuplje, ne znam iz kog razloga, malo je nelogicno.
 

Back
Top