vestice, duhovi...sta mislite o nadprirodnim stvarima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Au prs' ...
Mada kakve sve ja snove imam to je chudo.
Eto na pr jedne vecheri sam sanjala kako sam otvorila moj regal i iz njega su mi kroz prozor izletele sve stvari, i onda nakon nekoliko trenutaka dosho mi je stariji burazer i otishli smo do mog shkolskog i odjednom se moj regal pojavio na vrh shkole i ja sam se popela i otvorila regal a on je bio pun nekih olovaka i kako izbacim olovku ona se petvori u nekog mog ortaka/ortakinju.I onda sam uzela neke cd-e i pustila na nekom tv-u koji se nalazio na vrh shkole i terala moje drugove da gledaju spotovce od ICP-a (Insane Clown Posse-a)I poshto su im se gadili ja sam ih ubila .
 
tikidusa:
sanjas da imas bozjeg :shock: i djavoljeg :twisted: savetnika. dobar kaze da moram da ubijem djavola, a djavo mi pravi probleme...a sve vreme drzim neki novcic. kada sam ustala pomislila sam"cuti kada je bio samosan.."i nasla sam novcic u ruci...u velikoj sam frci...mozda sam luda? :cry: p.s ne pijem,ne pusim, ne drogiram se!
ja mislim da treba sve to ozbiljno da shvatis i da ubijes djavola, nemoj da se zezas sa tim
 
AmuLun0ShitarRa:
Au prs' ...
Mada kakve sve ja snove imam to je chudo.
Eto na pr jedne vecheri sam sanjala kako sam otvorila moj regal i iz njega su mi kroz prozor izletele sve stvari, i onda nakon nekoliko trenutaka dosho mi je stariji burazer i otishli smo do mog shkolskog i odjednom se moj regal pojavio na vrh shkole i ja sam se popela i otvorila regal a on je bio pun nekih olovaka i kako izbacim olovku ona se petvori u nekog mog ortaka/ortakinju.I onda sam uzela neke cd-e i pustila na nekom tv-u koji se nalazio na vrh shkole i terala moje drugove da gledaju spotovce od ICP-a (Insane Clown Posse-a)I poshto su im se gadili ja sam ih ubila .


u jbt. :shock: .... tebi sigurno nije dobro :lol:
 
Inace ja verujem u natprirodne stvari, naime, moja tetka je to iskusila na svojoj koži.
Sve je bilo u redu, živela je normalnim životom, kad odjedom je počela da mrzi porodicu, muža i decu nije htela očima da vidi, čudno se jako ponašala i niko nije znao šta se dešava.
Tetka od mog ćaleta i moje tetke je rekla ćaletu i drugima da napišu sve kako se dešava jednoj babi u nekom selu tamo u pizdinjcu. Oni su uradili tako i ubrzo su dobili odgovor od babe. Rekla im je da pretraže jastuke u kući, jer im je neko podmetnuo neke stvari u jastuk da bi ona postala takva. Baba je tačno i nabrojala šta će sve naći: zub od mrtvaka ( samo se toga sećam, inače ima dosta toga)....
Rekla im je da kad nađu to da u ponoć to zapale negde i brzo da se okrenu i počnu da se vraćaju kući, ali da se ni po koju cenu ne osvrću da za plamenom ma šta čuli. Pretražili su skoro sve jastuke u kući i nisu našli ništa, ali ostao im zadnji jastuk i oni ga otvoriše kad ono unutra manji jastuk i u njemu sve ono što je baba nabrojala. Tata je otišao u ponoć da zapali ono i okrenuo se i počeo da hoda kako su mu rekli i kaže da je tolika cika bila da je sigurno cela ulica čula.
Kad su to uradili sve je bilo u redu sa tetkom.

Inače imam ja još priča sa mojom porodicom o tako tim stvarima.
Naježim se sav kad pričam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top