ILI ILI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

malennabg

Početnik
Poruka
14
Ovo sam danas nasla na nekom americkom forumu, i daj da postavim to i ovde... Mozda bude zanimljivo... ;)

Igra se zove ILI ILI... Ja je zapocinjem pitanjem ILI ILI sledeci nek odg i postavi sledece pitanje .... Nadam se da cemo se lepo slagati.. Pozzzzic


Sms ili poziv??? :razz:
 
malennabg:
Ovo sam danas nasla na nekom americkom forumu, i daj da postavim to i ovde... Mozda bude zanimljivo... ;)

Igra se zove ILI ILI... Ja je zapocinjem pitanjem ILI ILI sledeci nek odg i postavi sledece pitanje .... Nadam se da cemo se lepo slagati.. Pozzzzic


Sms ili poziv??? :razz:

;-) ;-) ;-) Kilometarski razgovor telefonom ili uzivo, drzanje za ruku ili ruka preko ramena, izlazak na rucak ili na romanticnu veceru uz svece?... :grin:
 
hektorius:
- Uzivo

- Svejedno

-Romanticna vecera uz svece


New York afterwork party ILI slusanje zrikavaca nocu na obali
Njujorka mi kao grada nikada nije dosta, partija je bilo i bice, ali slusanje zrikavacaje ustvari prava stvar!!! :-D :-D :-D
Nije mi se dopao obicaj kada se na party saopsti da je gotovo, svi spustaju do pola nepopijeno pice, pozdravlljaju se i idu kuci....Ah, zrikavci...to je letnja noc...jos ako mirisu cempresi, a cuje se i sum mora..... :cry: :cry: :cry:
 
@MELLZINIJA
Uh, ja se zanela, u pravu si , stiiiiiiize: Kasato ili Banana split, kavijar, buter tost ili kacamak,
Pink ili Zone realty, jel dosta?
 
Ееееееј ова игра не важи пошто већ дуже време постоји на подфоруму ''игре'' ! Питајте goldy, Zikicu, Manija ако неверујете?! :wink:
 
lilyl:
:-D :-D :-D Na Kubi sam bila skoro, a sada , definitivno Ibica!

Kad bi morala da biras, kojeg bi uzela...

welpen1.jpg
 
hektorius:
Uf, ne pijem alkohol, ali ako sam na moru, ako je vani oko 45 stepeni i posle dobrog rucka - onda hladno pivo.

Koju od ovih da pozovem van?

GallianoFatGirls.jpg

:roll: :roll: :roll: Oooooooooooho,ho, Bogami, ima ih!!! Da sam musko, ja bih ovu u sredini, deluje, i pored svojih oblina, vrlo zenstveno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top