I?Sta ja sad da radim?!

  • Začetnik teme ~::Tanja_87::~
  • Datum pokretanja
T

~::Tanja_87::~

Gost
Ja i moj decko smo raskinuli pre par meseci i ostali smo super drugovi.Bila sam ubedjena da ga ne volim, ali evo sad u to nisam bas sigurna. On mene ne voli, bar je tako rekao kad smo raskidali.Ja ne znam da li se ja njemu jos svidjam, ali jako bih zelela da budemo ponovo zajedno.Sta ja da radim?Da li da razgovaram sa njim?Uf, kada ni ja nisam sigurna sta osecam.Ja sam inace jako ljubomorna osoba i kad ga vidim sa drugom devjkom ja poludim. Sta mi je?!Nemoguce da sam jos zaljubljena u njega....
 
love_girl:
Sve je moguce............

Upravo tako...
Mozda i on tebe jos uvek voli...Ne govori se uvek ono sto se misli :roll:....

A mozda si ti opet samo ljubomorna cisto onako prirodno... Ja sam jos uvek malcice ljubomorna kada se upoznajem sa novom devojkom svakog mog bivseg... Ne mozes nikad da budes skroz ravnodusna kad je u pitanju neko u koga si bila zaljubljena...

Najbolje da sredis sama svoja osecanja... Da li ga volis ili ne volis, najbolje ti znas... :wink:
 
Anonymous:
love_girl:
Sve je moguce............

Upravo tako...
Mozda i on tebe jos uvek voli...Ne govori se uvek ono sto se misli :roll:....

A mozda si ti opet samo ljubomorna cisto onako prirodno... Ja sam jos uvek malcice ljubomorna kada se upoznajem sa novom devojkom svakog mog bivseg... Ne mozes nikad da budes skroz ravnodusna kad je u pitanju neko u koga si bila zaljubljena...

Najbolje da sredis sama svoja osecanja... Da li ga volis ili ne volis, najbolje ti znas... :wink:

Puno pozdrava od nanuline :)
 
Ovako mislim da nisi zaljubljena vec je problem ta tvoja ljubomora pazi sta ti kazem da on hoce ponovo sa tobom ti ne bi htela, to je samo tvoj hir, krivo ti je kad ga vidis sa drugom? A jel on tebe video sa nekim drugim? Koliko je on ljubomoran? Mozda mu stvarno ne znacis ako ne bude reagovao kad te bude video sa nekim.. ne zanm probaj, ali slusaj kad se stvarno budes zaljubila ili imala drugog decka do koge ti je stalo i kad malo odrastes smejaces se svim tim ludorijama koje si cinila i svi suzama koje si pustila ne samo zbog toga decka nego svakog koji ne bude onaj pravi! A kad on dodje onda ces se uozbiljiti i proslost ce ti biti smesna! ZATO UZIVAJ DOK SI MLADA!
 

Back
Top