DIABLO 3!!!

Cartos

Početnik
Poruka
26
Da li ste znali da izlazi Blizzardow DIABLO 3???
Konacno Blizzard je najavio da ce izbaciti Diablo 3 na kraju 2007 god. ili na pocetku 2008. Nije vise ni vazno kad ce ga izbaciti samo je vazno da ga izbace!!!
 

Prilozi

  • Diablo3want.jpg
    Diablo3want.jpg
    79,8 KB · Pregleda: 13
Mene je 2.deo smorio nekako...pricha i nije bila neka....samo idesh od predela do predela i tamanish...milijardu raznih protivnika...prilichno tanko.OK mozda je pochetak bio dobar..kao nadovezivanje na prvi deo..vracanje u Tristram i borba sa Andariel..ali ostalo...nekako sve na istu foru.
Prvi deo i ako je praistorija je bio mnogo bolji,izbalansiraniji....i ako mnogo kraci.
Ja sam chuo josh davno da ce 3.deo sigurno izaci...i da ce biti neka fora borbe u raju i paklu...kao Diablo krenuo iz pakla da napadne raj...tako neshto...
 
Enfro upravu si!To sam i ja cuo!Bice mauntova i svega!Bice ja mislim obostrano biranje,HELL or HEAVEN ili ce biti da si ti lik izmedju Raja i PAkla,radish za onoga ko ti da vise para!
 
E ljudi Diablo II je bio najbeci uspeh Blizzarda! I ako je bio 2D, ali sad kad izadje Diablo III bice FULL 3D!!! EXTRA!!! I nema sta da se prica o ovoj IGRICI kad je najbolja, imaosam Paladina 79lvl kidao sam sa Zeal-om!!!
 
Ljudi na netu ova vest o izlasku Diabla 3 vec 2-3 godine seta unaokola... A od toga nece biti nista! Stalno je najvaljena za TGA tekuce godine sto mozete slobodno da otpisete... I Diablo nikako ne treba svrstavati u isti kos sa Elder Scrolls i Gothic serijalom (to su pravi RPG-ovi) jer je Diablo hack&slash!
 
Diablo 2 je najaca igra ikad...Zanima me da li je iko znao sifru za brze lvlovanje...Sifra je: PLAYERS 8...Ali zato su neprijatelji jaci 8 puta...Sa ovim sam mogo da igram do kraja nightmare-a a na hell dificulty-u vec nisam mogo...Imao sam barbarian-a 83 lvl... :) 8) :wink:
 
ma diablo je obicna kesa kad ati ja kazem mora da je tako


a ovaj diablo 3 neizlazi ja ti kazem jer svakja igra koja izlazi ja je imam jedno 2 meseca ranije znaci kada ja kazem da je imam tek ce vam onda izaci
 

Back
Top