Omiljeni kafići u Nišu

Decky_Nis

Elita
Poruka
18.330
U nekoj temi smo se dotakli i do toga ko gde izlazi, kakav je ovaj grad povodom provoda, kakvi ljudi tamo izlaze, sve u svemu.... Gde izlazite, koje je vase omiljeno mesto, sta preporucujete gde je dobro da se izlazi, i uopste kakav je nocni zivot u Nisu?
 
"Neobavezne" varijante
1.Hedonist
2.Vanilija
3.Svi kafici u Cairu
4.Turist
5.Sve palacinkarnice
6.Gore-Dole
7.Bah

"Ozbiljnije" varijante
1.Angie club
2.Orange club
3.Saloon
4.Sindjelic

Cini mi se da se Nis popravlja sto se tice nocnog zivota, samo da ima vise kulturnih manifestacija sve bi bilo ok. :)
 
Da za kaficu ili picance ja volim da izadjem:

Bah - najbolji esspreso na bulevaru iako kafic nije bas nesto posebno sredjen i mali je ali leti je najlepsi u parku ispod one dve vrbe
Gore-dole - isto u parku Milford caj preporucujem tamo zimi, stavljaju komadice voca u njega zavisno od toga koji caj pijete mada je kafic izuzetno mali ali fino sredjen
Flocaffe - u sokacetu ima strasan esspreso isto to preporucujem svima
Pleasure - mislim da se tako zove u parkicu prelep kafic

A nocni provod iako je Nis daleko ispod drugih gradova u Srbiji sto se tice toga recicu ovako:

Orange - zimi mi je to bilo prvo mesto za izlazak, malo mestasce ali nema foliranata i pozera masa je skroz opustena, muzika odlicna
Baroom - zimus sam izlazio subotom tamo kada je bilo hip-hop vece super atmosfera za one koji vole tu muziku svi se zezaju samo je nevidjena guzva trebali bi to malo da kontrolisu da bi moglo da se dise jer je club ukopan
Simfonijski - nisam bio ove godine ranije sam tamo izlazio ali sam cuo da je tamo kao najbolje... i starija ekipa se skuplja nema balavaca kao u svim ostalim clubovima

Sto se tice kafana (a meni najomiljenija mesta) jedina dva mesta su:

Sindjelic - mala kafanica sa muzikom vikendom, na prvom spratu nije lose moze i bolje i blago receno dva skota od po 200kg na vratima koja ne pustaju nikoga jer cuvaju mesta za one koje poznaju, a ovi sto su dosli da ostave tu mnogo vise para mogu samo da ponove ono sto su naucili u vojsci a to je "na levo krug" uopste mi nije jasna politika te kafane
Biser - u centru naravno ne onaj u parku lep ambijent sve napravljeno od drveta cene niske pivo veliko :D muzika solidna nervira me onaj pevac sa naocarima sto se ne vadi iz texes kosulje...
Dom vojske - lep restoran fina muzika samo mi nije jasno zasto nije pun kad ljudi toliko vole kafane u ovom gradu... skupljaju se balavci uglavnom mada se meni svidja objekat super je sredjen

Da se razumemo ovo sam pisao za izlaske u zimskom periodu jer zima dolazi.
 
E sad sam se vratio iz grada.... imam i sta da kazem. Bio sam do Reke... kao da su pustili obdaniste onde... a kad se setim do prosle godine redovi su se cekali da se udje unutra kao da dele besplatne bombone. Opera 3X puta gora nego Reka... jaslice im nisu ravne. Svratio sam do Barooma tj. Prestiza cene su abnormalne a atmosfera shuplja, i poluprazno je. Simfonijski je kao ranije Forra sto je bila ali 2X gora od toga (milion sponzorusa). Scena onako polupuna ali ljudi su bzvz sto tamo izlaze nekako su mi... ne znam nisam u tom fazonu, mada za pohvalu je sto je jedno od punijih mesta. Orange moje omiljeno mesto je u petak bilo prazno u subotu mnogo bolje ali nije kao ranije nije toliko puno ali ocekujem da ce biti bolje nego sada. Zao mi je samo zasto Pozoriste ne radi jer je to ubedljivo najbolji prostor u gradu, ne radi ni Jedno Mesto ni nista sto je ranije bilo dobro, ne znam samo da li ih je zakopala ova diskoteka koja je toliko izvikana kao da je tamo centar sveta. Uglavnom grad nam je pushka!
 
Ne znam uopste sta reci na ovu temu!Da krenem.....ufff
Ja sam bre matora za one klince na koje nabasam ama bas svuda po gradu i osecam se nekako debilno u farkama i majici,a svi oko mene promovisu buvlju pijacu i furaju neku satro modu iz podzemnog prolaza.Sa svojih 26 god. i bogatog nocnog zivota smatram da je sad upravo pravi zivotni tajming za dobar provod.ALI GDDDDEEEE?Gde god se okrenem,svuda je isto!!
 
gucci_novosadjanka:
koja je muzika? Jel lepo izgledaju ta mesta...........jel imaju separee?

Vikendom ti je komercijalni house svuda uglavnom osim Diskoteke petkom jer je tada vece domace muzike nekada uzivo. Diskoteka je prelepa napravljena u crno beloj varijanti dok je Simfonijski ukopan i nije nista posebno podseca na katakombe sa velikim stubovima mada takvi slicni klubovi postoje i u NS-u i Bg-u ali tamo izlazi starija ekipa pa je samim tim i fansy. A Forra bar je mali kafic mada lepo sredjen skoro je i renoviran i izlazi mesovita ekipa znaci i mladji i stariji i u svi ovi klubovi imaju separee.
 
jacamaca82:
ljudi!!a scena?
ja volim scenu.. odgovara mi muzika...
volela sam studio dok nisu poceli suvise da preferiraju narodno i goste...ne kazem da ne volim, daleko, ali...strana mi vise lezi za sada. studio je sada dobar cetvrtkom..
sreda-splav-irreplacible, filmska i retro muzika sedamdesetih, osamdesetih i devedesetih...nema boljeg osecaja nego kada svi oko tebe djuskaju uz muziku iz briljantina ili macarenu (a da se razumemo, nije bas cesta pojava da u nisu dosta ljudi igra,a ne pozira)
volim i forru puno, ali cetvrtkom, kada je dj xl, tj house i r'n'b muzika..
kada hocu bas da se opustim uz neki drum&base,trance..feed back (najopustenija atmosfera)

a da, u cetvrtak je u klubu prestige dj dejan milicevic...

sto se tice ovako kafica za jutarnju kafu ili pice sa prijateljima, nezamenjivo sokace i "na cosku", "jolly", "flo"...e da, i "pleassure" na bulevaru
 
Meni je Scena ok Utorkom i cetvrtkom! Prestige cetvrtkom, jel uvek gostuej neki dj, evo sad dolazi Dejan Milicevic, Klub studenata Masinstva, u petak ima zurka, trebalo bi da bude ok, i naravno bilo koji klub kad dolazi neki techno, trance ili progressive electro dj!
 
slugger:
ali nemoze da udje bilo ko, a sto se tice diskoteke Studio tamo se kao ne slusaju narodnjaci a ti si rekao da je to jedno od tri najlepsa mesta za izlazak u gradu

Ja kazem gde se meni svidja a u Operu ne idem jer tamo izlaze balavci (za mene balavci) izlazio sam ranije tamo kad su izlazili moji vrsnjaci. A Studio jeste najlepse mesto u gradu iz prostog razloga jer je najnovije i najvece i najsredjenije a sve zavisi od ukusa kome se sta svidja.
 
i mi imamo i operu i steriju i studio....................ne znam jel isiti fazin ali slucajnost jeste
Decky_Nis:
Ja kazem gde se meni svidja a u Operu ne idem jer tamo izlaze balavci (za mene balavci) izlazio sam ranije tamo kad su izlazili moji vrsnjaci. A Studio jeste najlepse mesto u gradu iz prostog razloga jer je najnovije i najvece i najsredjenije a sve zavisi od ukusa kome se sta svidja.
 
mala_nish:
gucci, molim te nemoj da gledas slike hacijende. e za to mesto stvarno mogu da kazem da ne volim

Hacijenda je rupetina najobicnija. Dok je bila stara Hacijenda (u prizemlju) to je bilo mesto broj 1 u Nisu za izlaske pravljene su i zurke na kojima su ponekad dolazile i poznate licnosti a sada je to kineska radnja dok za ovo na spratu mogu samo ponoviti da je rupa nista vise :/
 

Back
Top