Sta otvara .bin ekstenziju?

beli mrav

Početnik
Poruka
10
Koji program otvara .bin? Probao sam Alcohol 120%, Nero, ISO Buster, trazio na net-u (bezuspesno, vidim) pa ako neko zna neka napise. U pitanju je igra iz 6 delova po 650 MB i jednim .exe fajlom. Sve se to prebaci u jedan folder pa se instalira ili svaki deo posebno? THANKS :mrgreen:
 
Otpakovao bi ga u jedan folder i preko setup instalirao kao da je vec narezana na disk ili kao da je napravljen image.
Jednostavno dobijes instalaciju (otpakovan sadrzaj ISO (ili kog vec formata)) i nema potrebe za mountovanjem ili rezanje,
 
naravno, sve to spada u u nacin koji ti licno vise odgovara. I jedan i drugi nacin rade posao a koji ces izabrati zavisi od licne sklonosti (neko spominje AMD ili Intel? :lol: ) ;)
Inace. Da, radilo bi bez problema jer dobijas isto kao da si sadrzaj bin formata narezao na disk (ili mountovao). Jedino sto ako igrica ide na vise diskova kad trazi drugi disk moras preko "browse" opcije da mu zadas putanju na mesto gde si otpakovao drugi CD
To znaci. Ako igra ide na 3CD-a ti na HD otpkaujes sva tri i onda u prvom pokrenes instalaciju na klasioan nacin "setup" ili "autorun" i kad tokom instalacije igra trazi drugi cd ti mu das putanju na njega. Identicno kao sto mu zadas putanju na drugi "image" fajl pri mountovanju. nema nikakve tazlike jedino sto ovo radis iz instalacije a kod mountovanja iz alcohola.
 
dr_Bora:
Većina Setup-a neće ponuditi Browse opciju, već samo traži drugi CD.
U tome je problem. :wink:
Nije bas tako, ja nisam neki igrac ali volim sve da probam i brdo igara sam probao (ali bas brdo skoro sve sta se pojavi osim rpg-ova jer njih ne volim, ali sam samo par zavrsio jer nemam nesto vremena za igranje) :lol: i samo mali (da ne kazem minimalan) broj instalacija nije davao "browse" opciju (na 20 mozda 1) ali nema potrebe da se ubedjujemo. Kao sto sam rekao ,Sve je stvar licnog ukusa. Ja licno ne podnosim "mountovanja" i virtuelne drajvove.
 

Back
Top