nece mi titl na TVu....pomoc

T

titl

Gost
Imam problem...kada pustim film na kompu ( sa MV2 pleyera) sve ide normalno, i titl i sve...ali kada ga pustim na tv nema titla dok istovremeno na kompu ide titl...sta da radim.Inace graficka je GeForce 2MX/MX400 64 mb..hvala-puno bi mi znacilo...Procesor je 1700Mhz...
 
titl:
Imam problem...kada pustim film na kompu ( sa MV2 pleyera) sve ide normalno, i titl i sve...ali kada ga pustim na tv nema titla dok istovremeno na kompu ide titl...sta da radim.Inace graficka je GeForce 2MX/MX400 64 mb..hvala-puno bi mi znacilo...Procesor je 1700Mhz...
Proveri podesavanja primarnog i sekundarnog monitora. Neka ti TV bude primarni.
 
desnim klikom na desktopu udjes u properties,onda u settings,pa adanced,onda kliknes na grasficku karticu ,s leve strane ti se pojavi deo ,kliknes na nView display mode a sa desne na nView mode neka bude : clone,onda display pair:analog display pa ako ti se pojave 2 televizora na desni 2 kliknes desnim klikom pa podesis select tv format da ti bude belgium ili b/pal a connection composite video out sve kad podesavas uvek klikni apply pa nastavi.Opet sa leve strane udji na full screen video,pa sa desne strane vidi full screen device i namestis na secondary display(obicno pise disable).Po mogucstvu idi na sajt nvidia pa update-uj karticu prvo ako nisi da bi imao ove mogucnosti ako nemas.a ko jos uvek imas problem bolje skini bsplayer sa sajta www.bsplayer.com besplatan je i tu mozes lako da namestis prevod da ti se pojavi na tv-u.Izgleda komplikovano ali posle je sve ok
 
Moze i ovako: Skines DivXG400 (306kb)- ako ne mozes naci ostavi mail da ti posaljem - Kad pokrenes film u bilo kom player-u DivXG400 se pojavi u start meniju pored sata > dupli klik na njega i u prozoru koji dobijes izaberes subtitle i samo ga ubacis. Inace kad sa njim koristim Radlight 3.03(R5.2) ili MV2Player (skini ih sa download.com - sigurnije je)mogu da minimizujem film na monitoru a da imam film na TV-u. Imam Asus graficku i vec 3 godine skidam drajvere jer ne mogu da prenesem celu sliku sa monitora na TV ( 1/3 ne moze da stane na TV). Ovako sa filmovima nemam problema - ide ceo na TV).
 

Back
Top