SONATA ARCTICA

$helobina

Zainteresovan član
Poruka
130
Dobro peoplesi,treba mi vise informacija o ovoj grupi,,tipa: koju vrstu muzike tacno sviraju? odakle su? koliko imaju albuma? and such and such.Uglavnom sve sto znate o njima
Thanx
 
morrison_babe:
Paaa znam da su finci.Mislim da imaju 2 albuma.I sviraju Power metal a uzor su im Stratovarius
Imaju 3 studijska albuma i cini mi se jedan live..... i brdo onih singlova ili kako se vec zovu.... da imaju dosta albuma, ali ono prerade.... i tako.... ko sto morrison_babe rece Finci, ugledaju se na Stratovarius.... i tako.. sta te jos zanima? :roll:
 
mortishaaa:
morrison_babe:
Paaa znam da su finci.Mislim da imaju 2 albuma.I sviraju Power metal a uzor su im Stratovarius
Imaju 3 studijska albuma i cini mi se jedan live..... i brdo onih singlova ili kako se vec zovu.... da imaju dosta albuma, ali ono prerade.... i tako.... ko sto morrison_babe rece Finci, ugledaju se na Stratovarius.... i tako.. sta te jos zanima? :roll:

Hvala vam!
Zanima me dal ima neki sajt na internetu gde mogu da skinem neki mp3 od njih i od kada tacno sviraju?
 
$helobina:
mortishaaa:
morrison_babe:
Paaa znam da su finci.Mislim da imaju 2 albuma.I sviraju Power metal a uzor su im Stratovarius
Imaju 3 studijska albuma i cini mi se jedan live..... i brdo onih singlova ili kako se vec zovu.... da imaju dosta albuma, ali ono prerade.... i tako.... ko sto morrison_babe rece Finci, ugledaju se na Stratovarius.... i tako.. sta te jos zanima? :roll:

Hvala vam!
Zanima me dal ima neki sajt na internetu gde mogu da skinem neki mp3 od njih i od kada tacno sviraju?
koliko ja znam sviraju od 1996.. od kod\g meseca ne znam :lol: za mp3 pogledaj na njihovom sajtu.. mozda mozes koju pesmu da skines.. ne znam stvarno da ti kazem :wink:

P.S. ona ko mi dira power ima odmah da dobije batine!!!!!!!!! :shock: :evil: :twisted: THINK ABOUT THAT!!!!!!!! 8) :twisted:
 
Courtney:
Luthien:
Courtney:

E!?! :? :?
Ovde niko ne ide na
www.yumetal.com :?: Taj smajli se stavlja kad ti je nesto bljak kao sto je meni powermetal 8) Sonata Arctica je oskrnavila Fade to black,stvarno ne znam sta im je to trebalo... :x

Ako neko zeli da me ubedi u suprotno,na raspolaganju sam vam,saljite mi diskove :wink: :D :lol: :D 8)
evo ja cu :wink:
nego... pa naravno da niko ne ide tamo.. tamo idu samo pozeri 8)
 
mortishaaa:
Courtney:
Luthien:
Courtney:

E!?! :? :?
Ovde niko ne ide na
www.yumetal.com :?: Taj smajli se stavlja kad ti je nesto bljak kao sto je meni powermetal 8) Sonata Arctica je oskrnavila Fade to black,stvarno ne znam sta im je to trebalo... :x

Ako neko zeli da me ubedi u suprotno,na raspolaganju sam vam,saljite mi diskove :wink: :D :lol: :D 8)
evo ja cu :wink:
nego... pa naravno da niko ne ide tamo.. tamo idu samo pozeri 8)

Da, tamo idu pozeri kao sto sam ja!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
 
bojana miletic:
mortishaaa:
Courtney:
Luthien:
Courtney:

E!?! :? :?
Ovde niko ne ide na
www.yumetal.com :?: Taj smajli se stavlja kad ti je nesto bljak kao sto je meni powermetal 8) Sonata Arctica je oskrnavila Fade to black,stvarno ne znam sta im je to trebalo... :x

Ako neko zeli da me ubedi u suprotno,na raspolaganju sam vam,saljite mi diskove :wink: :D :lol: :D 8)
evo ja cu :wink:
nego... pa naravno da niko ne ide tamo.. tamo idu samo pozeri 8)

Da, tamo idu pozeri kao sto sam ja!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
me too :lol: :lol: :lol:
 
bojana miletic:
mortishaaa:
Freak:
Uh, Tony Kakko...genijalan je....
:wink: :wink: :wink: :D :D :D :D
CCCCCCCCCCaaaaaaaaaaaaaooooooooooo , morti, sta radis!!!

Onomad u domu omladine sam bila malo sludjena, ako znas na sta mislim...tako da mi je zao sto nisam mnogo blejala sa vama... :( :( :cry: :cry: :wink: :wink:
Pisi mi...
HIIII!!!!!!!!!
a za Dom ma opusteno.... hehe... znam ja da si ti luda :lol: :lol: nego... kako ti je bilo :D :oops:
 
Courtney:
morrison_babe:
Dajte bre vi.....obavestite i mene kad ima neka dobra svirka u Beogradu da dodjem sa drustvom.U ovom glupom Novom sadu se nista ne desava :cry: :cry:
Petak 13. May Result Dom Omlkadine (klub), Hala Sportova Stranglersi,Nedelja 15. Hit nedelje,Dom Omladine,dodji obavezno :wink:
Stranglersi verovatno nece biti :lol: :lol: :lol:
da dodam 12.02. BAD OBSESSION!!!!!!!!! I NEka tri dj-a.. i jos jedan bend... :lol: uglavnom je u ex-dzungli
 
E, ova pesma od pj -notingman je strava...
a, kako mi je bilo pa o.k.ali, sta ja znam postajem ti ja matora za te stvari.. :lol: :lol: :lol:
E, a to 15-tog ne verujem da cu doci jer cu imati goste(citaj babu)koja ce doci ili za dan zaljubljenih ili 15-tog!!!!!!!jjjjjjjjjjeeeeeeeee :evil: :evil: :evil: :evil:
:evil: :evil: :evil:
Tako da cu te dane provesti sa meni dragom osobom!! :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top