Jedna drugu dopunjuju

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Da li ste nekad imali dve cure?

-Prva je standardna
-Druga jedva ceka da je pozovete

Prva je ona s kojom se stalno vidjate, a druga je bila za ponizavanje kad vas prva iznervira, jer prvoj ne smete nista reci da je ne izgubite.

I kako vam se cini takav odnos?
Meni je kul to sve. Ima zena koje vole da ih se ponizava i taman se sve uklopi kako treba.
 
allice:
u kom smislu se ova druga ponizava?

Nije losha kombinacija.

Super je kombinacija.

Torbanje u guzu, vadjenje kite iz pi,ce pre nego pocne svrsavat, mora doci kad tip pozeli, svrsavanje po licu kad joj nije do toga, lecenje svih vrsta kompleksa na njoj, a ona to sve voli.
Cak ponekad mislim da bi takva bila i bolja od ove stalne, i onda mozda cak zameniti uloge, da stalna postane druga.
 
Ne bas tako kao sto ti kazes ali To je normalna pojava...Jedina je razlika sto ja tu drugu kombinaciju ne zovem svojom devojkom...Uvek imam samo jednu devojku,ali DEVOJKU bas sa kojom sam u vezi jer mi prija u potpunosti...Doduse u zadnje vreme cesce nailazim na "dopune" nego na prave ali sta sad...valjda ce se i to promeniti...

Sve u svemu,treba to imati,znaci dosta...pozz
 
Ta druga je tu cisto zbog mog nekog ega,nemam pojma...znam samo da i kad imam sve sa nekom devojkom,opet imam tu potrebu da budem sa jos njih...valjda sam takav tip momka...Nisu svi takvi,znam momke kome je jedna i vise nego dovoljna...
Valjda mi je mnogo lepo sa svakom devojkom i tripujem se da ako mi bude tako sa dve istovremeno da cu biti srecan...Ali ispostavilo se da ce ti sa jednom uvek biti losije ili bolje...jbg... :(
 
sinnkе:
Super je kombinacija.

Torbanje u guzu, vadjenje kite iz pi,ce pre nego pocne svrsavat, mora doci kad tip pozeli, svrsavanje po licu kad joj nije do toga, lecenje svih vrsta kompleksa na njoj, a ona to sve voli.
Cak ponekad mislim da bi takva bila i bolja od ove stalne, i onda mozda cak zameniti uloge, da stalna postane druga.

koji si ti šovinist! :???:
 
sinnkе:
Da li ste nekad imali dve cure?

-Prva je standardna
-Druga jedva ceka da je pozovete

Prva je ona s kojom se stalno vidjate, a druga je bila za ponizavanje kad vas prva iznervira, jer prvoj ne smete nista reci da je ne izgubite.

I kako vam se cini takav odnos?
Meni je kul to sve. Ima zena koje vole da ih se ponizava i taman se sve uklopi kako treba.
Koji si ti bolesnik!!!!! Nadam se da neko tako torba....ponižava...i leči komplekse na tvojoj sestri....i da ti je to i dalje kul.....Jer meni je ogavno.....
 
sinnkе:
Da li ste nekad imali dve cure?

-Prva je standardna
-Druga jedva ceka da je pozovete

Prva je ona s kojom se stalno vidjate, a druga je bila za ponizavanje kad vas prva iznervira, jer prvoj ne smete nista reci da je ne izgubite.

I kako vam se cini takav odnos?
Meni je kul to sve. Ima zena koje vole da ih se ponizava i taman se sve uklopi kako treba.

ja sve ponizavam ione sa kojima sam stalno i one druge :-)
 
sinnkе:
Super je kombinacija.

Torbanje u guzu, vadjenje kite iz pi,ce pre nego pocne svrsavat, mora doci kad tip pozeli, svrsavanje po licu kad joj nije do toga, lecenje svih vrsta kompleksa na njoj, a ona to sve voli.
Cak ponekad mislim da bi takva bila i bolja od ove stalne, i onda mozda cak zameniti uloge, da stalna postane druga.

poseti moju temu "mrznja i sex"!
 

Back
Top