Za cure

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Zene kad se torbate zguza gde vi uopste gledate u tom momentu i da li i dalje raspoznajete sve boje ili se one menjaju?

I da li mozete videti muskarceva jaja tada?

Znam da ih mozete dodirnuti i ako osetite da ce pre vas svrsit lupite ga malo po jajima i prekinete ga u orgazmu.

I da li je istina ako tip ima vecu kitu i kad vam nabije da se pogrbite malo?
 
I da li je istina ako tip ima vecu kitu i kad vam nabije da se pogrbite malo?

Kresali se jednom moj drug i ja (posle toga sam zakljucila dve stvari) i pre toga je slusao moje price u vezi velicine kite i vec i sami znate sta pricam .. kad je doslo do pozadinske poze - zacerao ga on, a ja pocela da se izmichem i zalim se da me boli, tek ce on .. a sto ti trazis veliku kitu kad te boli mojih 18 ? .. e ali to vazi samo za tu pozu i eventualno misionarsku.

Zene kad se torbate zguza gde vi uopste gledate u tom momentu i da li i dalje raspoznajete sve boje ili se one menjaju?

Ne volim tu pozu i odavno je nisam konzumirala, ako se izuzme par minuta kad me prichvrlji uz radnu plochu.
 
sinnkе:
Zene kad se torbate zguza gde vi uopste gledate u tom momentu i da li i dalje raspoznajete sve boje ili se one menjaju?

I da li mozete videti muskarceva jaja tada?

Znam da ih mozete dodirnuti i ako osetite da ce pre vas svrsit lupite ga malo po jajima i prekinete ga u orgazmu.

I da li je istina ako tip ima vecu kitu i kad vam nabije da se pogrbite malo?
Sinnke kad te torbaju zguza gde ti uopšte gledaš u tom momentu i da li i dalje raspoznaješ sve boje ili se one menjaju?
I da li možeš da vidiš muškarčeva jaja tada?
Znam da ih možeš dodirnuti i ako osetiš da će pre tebe svršiti lupi ga malo po jajima i prekini ga u orgazmu.
I dali je istina ako tip (koji te torba) ima veću kitu i kad ti ga nabije da se pogrbiš malo?
 
ludopileglodjekosku:
Sinnke kad te torbaju zguza gde ti uopšte gledaš u tom momentu i da li i dalje raspoznaješ sve boje ili se one menjaju?
I da li možeš da vidiš muškarčeva jaja tada?
Znam da ih možeš dodirnuti i ako osetiš da će pre tebe svršiti lupi ga malo po jajima i prekini ga u orgazmu.
I dali je istina ako tip (koji te torba) ima veću kitu i kad ti ga nabije da se pogrbiš malo?
Ovo je profesionalno odradjeno!
 
1. ponekad se zaista menjaju...
nemam pojma gde/sta gledam
2. verovatno mogu da ih vidim, al' nisam...
il' se ne secam (davno bese:))
3. ne pogrbim se.. ako je veliki k,
podignem guzu jos malo gore, a ledja spustim na dole..
ako je bas veliki.. boli.. ne moze do kraja (niti treba)
 
Cruella:
1. ponekad se zaista menjaju...
nemam pojma gde/sta gledam
2. verovatno mogu da ih vidim, al' nisam...
il' se ne secam (davno bese:))
3. ne pogrbim se.. ako je veliki k,
podignem guzu jos malo gore, a ledja spustim na dole..
ako je bas veliki.. boli.. ne moze do kraja (niti treba)
...ti si danas bash revnosna.... a petak je... i radish do 13h.... :)
 
Vesela_zena_beogradska:
Kresali se jednom moj drug i ja (posle toga sam zakljucila dve stvari) i pre toga je slusao moje price u vezi velicine kite i vec i sami znate sta pricam .. kad je doslo do pozadinske poze - zacerao ga on, a ja pocela da se izmichem i zalim se da me boli, tek ce on .. a sto ti trazis veliku kitu kad te boli mojih 18 ?
i onda je mrmot zavio cokoladu, odvio istu, probao da proguta celu foliju odjednom, i da izdrzi bez vazduha 45 minuta na temperaturi od 85 stepeni, dok je stajao na uzarenim caurama i spenadlama i dok su ga komarci ujedali po celom telu i medvedi udarali svojim sapama... i tako umro laksom smrcu... ne sluteci koliko je srecan...
 

Back
Top