Два нова аута из "Заставе!"

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
fiat-doblo.jpg

ФИАТ Добло

Prvi srpski „punto“, odnosno „zastava 10“, sići će krajem sledeće nedelje sa nove linije u „Zastavi“. Mesečna proizvodnja bi trebalo da dostigne 400 vozila do kraja godine.
Prema rečima predsednika Upravnog odbora „Zastava vozila“ Miodraga Savićevića, u decembru će se sa predstavnicima „Fijata“ nastaviti dogovori o preuzimanju proizvodnje još dva vozila. Reč je o „fijatu doblo“, koji će po istom principu kao i „punto“, u Kragujevac stići na proleće naredne godine, i još jednom, potpuno novom modelu narodnog, jeftinog automobila, čija bi proizvodnja mogla da započne u „Zastavi“ u 2009. godini.
- „Doblo“ je auto koji je konkurent „dačiji logan karavan“ i koji je namenjen velikim porodicama ili ljudima koji se bave malim biznisom. Već se pravi u Italiji i u Turskoj, a kod nas je malo poznat. Sklapaće se u „Zastavi“ sa oznakom „Fijata“, ali se u perspektivi planira dobijanje licence i preuzimanje kompletne proizvodnje - kaže za „Blic“ Miodrag Savićević.

Pravi hit će biti drugi automobil koji je projektovan u „Fijatu“, prostran i jednostavan, i koji će koštati do 5.000 evra. Za dve godine, Italijani će početi da ga prave u Brazilu, zatim u Turskoj i u Izraelu, a četvrta fabrika bi trebalo da bude „Zastava“. Praviće se bez državnih dotacija, i da bi proizvodnja bila rentabilna, moraće da se prodaje u serijama od najmanje 50.000 komada godišnje.

Plan prodaje „Zastave“
Tender za privatizaciju „Zastave“ biće raspisan do kraja godine, a već nakon godišnjih odmora biće napravljen strateški plan za njenu prodaju.
- Potrebno je napraviti „buket“ najpovoljnijih uslova sa kojim će najviši predstavnici Vlade i „Zastave“ kod deset velikih svetskih proizvođača automobila. Treba učiniti sve kako bi se privukla kompanija koja će uložiti više milijardi dolara u našu auto-industriju.

782-03.jpg


http://www.whatcar.co.uk/car-review/fiat-doblo-mpv/359/
 
denis_napast_serb:
Pa lepo, samo sto su na slici Fiatova vozila a ne zastavina!!! Lepo obrati paznju na znak tih vozila!! Dakle ako je to taj auto koji si okacio na slikama onda se neradi da je to nas auto vec strani!! A kod nas se samo moze pojaviti nova dva vozila JUGO I JUGO osim ako nepocnu praviti ponovo ficu!!

Идиоте, прочитај чланак....
 
Alekasandar3:
Лепо!
Драго ми је да видим да "Застава" почиње да ради како треба.
А наши политичари, хвала Богу у ово се нису мешали. да су помагали "Заставу" пропала би.


Da se politicari nisu umesali i dalje bi njihovi radnici dolazili na posao samo da telefoniraju deci...

Inace,najsumnjiviji deo teksta je onaj gde kazu da ce se ' Praviti bez državnih dotacija'....A posto su Zastava i subvencije dva pojma koja su apsolutno nerazdvojna,kao Mirko i Slavko,Tom i Dzeri, ja rukovodstvu te fabrike uopste ne verujem
 
Alekasandar3:
Идиоте, прочитај чланак....
Bez rasprave, procitaj sta sam ti odgovorio na tvoju temu pa tad dizaj bunu, uostalom da se drzava< nije umesala kragujevac bi bio bogat grad, jer bi ljudi koji su godinama radili u zastavi jos uvek imali posao i primanja, a ovako sede kuci i mole od vrata do vrata za bilo kakav posao pred sam svoj radni vek!! Sramota od ove drzave sta sve radi srpskim radnicima i fabrikama!! Dakle, zastava vise nije srpska jer je kupio privatnik!!! Razraganici privatne od drzavne institucije!! Neosporavam ti clanak vec samo sam izneo svoj stav i misljenje!!! nemas potrebe da se uzbudjavas djole!!
 
denis_napast_serb:
Bez rasprave, procitaj sta sam ti odgovorio na tvoju temu pa tad dizaj bunu, uostalom da se drzava< nije umesala kragujevac bi bio bogat grad, jer bi ljudi koji su godinama radili u zastavi jos uvek imali posao i primanja, a ovako sede kuci i mole od vrata do vrata za bilo kakav posao pred sam svoj radni vek!! Sramota od ove drzave sta sve radi srpskim radnicima i fabrikama!! Dakle, zastava vise nije srpska jer je kupio privatnik!!! Razraganici privatne od drzavne institucije!! Neosporavam ti clanak vec samo sam izneo svoj stav i misljenje!!! nemas potrebe da se uzbudjavas djole!!

Ти ниси из Србије?
 
Alekasandar3:
Идиоте, прочитај чланак....
Kao drugo za tebe nisam idiot, vec procitaj da sam ti sugerisao da su na slici Fiatova vozila i da sam ti naveo da ukoliko si tim slikama hteo prezenztovati zastavina vozila, onda si pogresio jer svako moze lepo da vidi da su ta vozila zaista FIAT a ne zastava!! Nemoj tako ruznim recima napadati bez ikakvog razloga!! Nemas potrebe za tim!
 
denis_napast_serb:
Kao drugo za tebe nisam idiot, vec procitaj da sam ti sugerisao da su na slici Fiatova vozila i da sam ti naveo da ukoliko si tim slikama hteo prezenztovati zastavina vozila, onda si pogresio jer svako moze lepo da vidi da su ta vozila zaista FIAT a ne zastava!! Nemoj tako ruznim recima napadati bez ikakvog razloga!! Nemas potrebe za tim!

Јеси.
Прва слика ти је из Блица, одакле је и чланак, другу сам нашао на нету, а та возила, се још не праве у Застави, па сходно томе и не могу још да носе "Заставине" ознаке.

Немој више да се мучиш.
 
Alekasandar3:
Јеси.
Прва слика ти је из Блица, одакле је и чланак, другу сам нашао на нету, а та возила, се још не праве у Застави, па сходно томе и не могу још да носе "Заставине" ознаке.

Немој више да се мучиш.
Mogo si lepo napraviti temu bez slika, a ovako prezentujes FIAT-ova vozila a pozivas se na zastavina!! Novinama i neverujem vise jos od 99!
 
denis_napast_serb:
Mogo si lepo napraviti temu bez slika, a ovako prezentujes FIAT-ova vozila a pozivas se na zastavina!! Novinama i neverujem vise jos od 99!

Идиоте,
(нисам мого него могАо)
Дакле то су ФИАТ-ова возила која ће да се праве у Застави, као што текст и каже, а то што си неписмен да прочиташ и глуп да протумачиш текст, то је твој проблем.

Иначе да те обавестим ти ћеш бити прва особа коју сам због њене чисте глупости и дебилитета ставио на ИГНОРЕ.

Честитам!
 
Alekasandar3:
Идиоте,
(нисам мого него могАо)
Дакле то су ФИАТ-ова возила која ће да се праве у Застави, као што текст и каже, а то што си неписмен да прочиташ и глуп да протумачиш текст, то је твој проблем.

Иначе да те обавестим ти ћеш бити прва особа коју сам због њене чисте глупости и дебилитета ставио на ИГНОРЕ.

Честитам!
I dalje se ponasas kao debil sa tim recnikom!! Imao sam drugacije misljenje o tebi sve do sada!! Pokusao sam na sve nacine da izbegnem konflikt sa bilo kime pa naravno i sa tobom, ali vidi ti i dalje teras po svome, sa tim tvojim vredjanjima!! Nevidim svrhu toga?? Jel ti to pokusavas da teras inat sa nekim pogotovo samnom i iz kog razloga??
 
*BILJA*:
Sale, promasio si, neki drugi su idioti, ne ovaj kome si rekao.
I sam znas, zato me cudi tvoja reakcija.
"Ja sam tih momak" :wink:
Mada, kazu- cuvaj se besa mirnog coveka :lol:

Ма не врађам се а и мало сам претерао. Али човек је требао да бар прочита наслов
"Два нова аута ИЗ заставе"
а не "Два нова ЗАСТАВИНА аута"
разлика је оооогромна.
 
Alekasandar3:
Ма не врађам се а и мало сам претерао. Али човек је требао да бар прочита наслов
"Два нова аута ИЗ заставе"
а не "Два нова ЗАСТАВИНА аута"
разлика је оооогромна.
Hehe, pa zato ti i kazem.
Meni se cesto desi da u zurbi nesto prevdim. Kasnije ispravim....izvinim se ako je potrebno, ako je za vracati, vracam s kamatom :lol:
 
Torrente BG:
Ma drzavu bre zabole za Zastavu.Dovoljan dokaz ti je kad pogledas sta vozi policija. Vozi FIAT Punto a ne Zastavu 10 ili Floridu. Jbg mora i Miskovic da zaradi nesto.Ko zna koliko su maznuli oni koji su odlucili da panduri voze Punta.
Pa vidis da ipak boli drzavu za zastavu, jer nebi nikad panduri vozili takva vizila da nije zatvorena zastava, i dalje bi vozili keca 101 ili jugice!!
 

Back
Top