Два нова аута из "Заставе!"
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 48

Tema: Два нова аута из "Заставе!"

Starosedelac Alekasandar3 (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Second Star to the Right and Straight on 'Til Morning
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Podrazumevano Два нова аута из "Заставе!"

ФИАТ Добло

Prvi srpski „punto“, odnosno „zastava 10“, sići će krajem sledeće nedelje sa nove linije u „Zastavi“. Mesečna proizvodnja bi trebalo da dostigne 400 vozila do kraja godine.
    Prema rečima predsednika Upravnog odbora „Zastava vozila“ Miodraga Savićevića, u decembru će se sa predstavnicima „Fijata“ nastaviti dogovori o preuzimanju proizvodnje još dva vozila. Reč je o „fijatu doblo“, koji će po istom principu kao i „punto“, u Kragujevac stići na proleće naredne godine, i još jednom, potpuno novom modelu narodnog, jeftinog automobila, čija bi proizvodnja mogla da započne u „Zastavi“ u 2009. godini.
    - „Doblo“ je auto koji je konkurent „dačiji logan karavan“ i koji je namenjen velikim porodicama ili ljudima koji se bave malim biznisom. Već se pravi u Italiji i u Turskoj, a kod nas je malo poznat. Sklapaće se u „Zastavi“ sa oznakom „Fijata“, ali se u perspektivi planira dobijanje licence i preuzimanje kompletne proizvodnje - kaže za „Blic“ Miodrag Savićević.

Pravi hit će biti drugi automobil koji je projektovan u „Fijatu“, prostran i jednostavan, i koji će koštati do 5.000 evra. Za dve godine, Italijani će početi da ga prave u Brazilu, zatim u Turskoj i u Izraelu, a četvrta fabrika bi trebalo da bude „Zastava“. Praviće se bez državnih dotacija, i da bi proizvodnja bila rentabilna, moraće da se prodaje u serijama od najmanje 50.000 komada godišnje.

Plan prodaje „Zastave“
    Tender za privatizaciju „Zastave“ biće raspisan do kraja godine, a već nakon godišnjih odmora biće napravljen strateški plan za njenu prodaju.
    - Potrebno je napraviti „buket“ najpovoljnijih uslova sa kojim će najviši predstavnici Vlade i „Zastave“ kod deset velikih svetskih proizvođača automobila. Treba učiniti sve kako bi se privukla kompanija koja će uložiti više milijardi dolara u našu auto-industriju.

http://www.whatcar.co.uk/car-review/fiat-doblo-mpv/359/
    Poslednji put ažurirao/la Alekasandar3 : 12.07.2007. u 12:44

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Podrazumevano Re: Два нова аута из "Заставе!"

Лепо!
    Драго ми је да видим да "Застава" почиње да ради како треба.
    А наши политичари, хвала Богу у ово се нису мешали. да су помагали "Заставу" пропала би.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2007.
    Reputaciona moć
    0

Lepo...

Pa lepo, samo sto su na slici Fiatova vozila a ne zastavina!!! Lepo obrati paznju na znak tih vozila!! Dakle ako je to taj auto koji si okacio na slikama onda se neradi da je to nas auto vec strani!! A kod nas se samo moze pojaviti nova dva vozila JUGO I JUGO osim ako nepocnu praviti ponovo ficu!!

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Citat Original postavio denis_napast_serb
    Pa lepo, samo sto su na slici Fiatova vozila a ne zastavina!!! Lepo obrati paznju na znak tih vozila!! Dakle ako je to taj auto koji si okacio na slikama onda se neradi da je to nas auto vec strani!! A kod nas se samo moze pojaviti nova dva vozila JUGO I JUGO osim ako nepocnu praviti ponovo ficu!!
    Идиоте, прочитај чланак....

Starosedelac kami83 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1292

Citat Original postavio Alekasandar3
    Лепо!
    Драго ми је да видим да "Застава" почиње да ради како треба.
    А наши политичари, хвала Богу у ово се нису мешали. да су помагали "Заставу" пропала би.

Da se politicari nisu umesali i dalje bi njihovi radnici dolazili na posao samo da telefoniraju deci...

Inace,najsumnjiviji deo teksta je onaj gde kazu da ce se ' Praviti bez državnih dotacija'....A posto su Zastava i subvencije dva pojma koja su apsolutno nerazdvojna,kao Mirko i Slavko,Tom i Dzeri, ja rukovodstvu te fabrike uopste ne verujem

Bez rasprave, procitaj sta sam ti odgovorio na tvoju temu pa tad dizaj bunu, uostalom da se drzava< nije umesala kragujevac bi bio bogat grad, jer bi ljudi koji su godinama radili u zastavi jos uvek imali posao i primanja, a ovako sede kuci i mole od vrata do vrata za bilo kakav posao pred sam svoj radni vek!! Sramota od ove drzave sta sve radi srpskim radnicima i fabrikama!! Dakle, zastava vise nije srpska jer je kupio privatnik!!! Razraganici privatne od drzavne institucije!! Neosporavam ti clanak vec samo sam izneo svoj stav i misljenje!!! nemas potrebe da se uzbudjavas djole!!

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Bez rasprave, procitaj sta sam ti odgovorio na tvoju temu pa tad dizaj bunu, uostalom da se drzava< nije umesala kragujevac bi bio bogat grad, jer bi ljudi koji su godinama radili u zastavi jos uvek imali posao i primanja, a ovako sede kuci i mole od vrata do vrata za bilo kakav posao pred sam svoj radni vek!! Sramota od ove drzave sta sve radi srpskim radnicima i fabrikama!! Dakle, zastava vise nije srpska jer je kupio privatnik!!! Razraganici privatne od drzavne institucije!! Neosporavam ti clanak vec samo sam izneo svoj stav i misljenje!!! nemas potrebe da se uzbudjavas djole!!
    Ти ниси из Србије?

Kao drugo za tebe nisam idiot, vec procitaj da sam ti sugerisao da su na slici Fiatova vozila i da sam ti naveo da ukoliko si tim slikama hteo prezenztovati zastavina vozila, onda si pogresio jer svako moze lepo da vidi da su ta vozila zaista FIAT a ne zastava!! Nemoj tako ruznim recima napadati bez ikakvog razloga!! Nemas potrebe za tim!

Ти ниси из Србије?
    Ne nisam, iz Niša sam!! Dakle gde se to nalazi???

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Kao drugo za tebe nisam idiot, vec procitaj da sam ti sugerisao da su na slici Fiatova vozila i da sam ti naveo da ukoliko si tim slikama hteo prezenztovati zastavina vozila, onda si pogresio jer svako moze lepo da vidi da su ta vozila zaista FIAT a ne zastava!! Nemoj tako ruznim recima napadati bez ikakvog razloga!! Nemas potrebe za tim!
    Јеси.
    Прва слика ти је из Блица, одакле је и чланак, другу сам нашао на нету, а та возила, се још не праве у Застави, па сходно томе и не могу још да носе "Заставине" ознаке.

Немој више да се мучиш.

Starosedelac kami83 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1292

Zasto niste uhapsili onog lopova Smiljka,nego ste ga cak postavili za gradonacelnika?

Јеси.
    Прва слика ти је из Блица, одакле је и чланак, другу сам нашао на нету, а та возила, се још не праве у Застави, па сходно томе и не могу још да носе "Заставине" ознаке.

Немој више да се мучиш.
    Mogo si lepo napraviti temu bez slika, a ovako prezentujes FIAT-ova vozila a pozivas se na zastavina!! Novinama i neverujem vise jos od 99!

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Mogo si lepo napraviti temu bez slika, a ovako prezentujes FIAT-ova vozila a pozivas se na zastavina!! Novinama i neverujem vise jos od 99!
    Идиоте,
    (нисам мого него могАо)
    Дакле то су ФИАТ-ова возила која ће да се праве у Застави, као што текст и каже, а то што си неписмен да прочиташ и глуп да протумачиш текст, то је твој проблем.

Иначе да те обавестим ти ћеш бити прва особа коју сам због њене чисте глупости и дебилитета ставио на ИГНОРЕ.

Честитам!

Идиоте,
    (нисам мого него могАо)
    Дакле то су ФИАТ-ова возила која ће да се праве у Застави, као што текст и каже, а то што си неписмен да прочиташ и глуп да протумачиш текст, то је твој проблем.

Иначе да те обавестим ти ћеш бити прва особа коју сам због њене чисте глупости и дебилитета ставио на ИГНОРЕ.

Честитам!
    I dalje se ponasas kao debil sa tim recnikom!! Imao sam drugacije misljenje o tebi sve do sada!! Pokusao sam na sve nacine da izbegnem konflikt sa bilo kime pa naravno i sa tobom, ali vidi ti i dalje teras po svome, sa tim tvojim vredjanjima!! Nevidim svrhu toga?? Jel ti to pokusavas da teras inat sa nekim pogotovo samnom i iz kog razloga??

Starosedelac jomini (avatar)
    Učlanjen
    18.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Denise, mnogo si bre nervozan čovek. Opusti se malo.

Starosedelac *BILJA* (avatar)
    Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1635

Sale, promasio si, neki drugi su idioti, ne ovaj kome si rekao.
    I sam znas, zato me cudi tvoja reakcija.
    "Ja sam tih momak" :wink:
    Mada, kazu- cuvaj se besa mirnog coveka

Citat Original postavio jomini
    Denise, mnogo si bre nervozan čovek. Opusti se malo.
    Ma nisam, nego pogledaj bolje ko dize tenziju!! Ko zapocinje sa ruznim i vredjajucim jezikom!! Dakle obrati se drugoj strani, nisma taj koji potencira vredjanje po bilo kojem osnovu!!

Citat Original postavio *BILJA*
    Ma premorio se covek pa pogresno se izrazio!! Ipak mu oprastam!! Nije u duhu srpstva mrzeti, mi smo miroljubiv narod!!

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1635

Ma premorio se covek pa pogresno se izrazio!! Ipak mu oprastam!! Nije u duhu srpstva mrzeti, mi smo miroljubiv narod!!
    Sale je dusa od coveka, veruj mi
    Medjutim, kad se sveti (ako odluci) kosa opada s glave
    Sale, "odbanuj" momka, mali nesporazum, nista vise :-?

Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    80
    Reputaciona moć
    739

Citat Original postavio *BILJA*
    Ма не врађам се а и мало сам претерао. Али човек је требао да бар прочита наслов
    "Два нова аута ИЗ заставе"
    а не "Два нова ЗАСТАВИНА аута"
    разлика је оооогромна.

Učlanjen
    30.09.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    72
    Reputaciona moć
    1635

Ма не врађам се а и мало сам претерао. Али човек је требао да бар прочита наслов
    "Два нова аута ИЗ заставе"
    а не "Два нова ЗАСТАВИНА аута"
    разлика је оооогромна.
    Hehe, pa zato ti i kazem.
    Meni se cesto desi da u zurbi nesto prevdim. Kasnije ispravim....izvinim se ako je potrebno, ako je za vracati, vracam s kamatom

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma drzavu bre zabole za Zastavu.Dovoljan dokaz ti je kad pogledas sta vozi policija. Vozi FIAT Punto a ne Zastavu 10 ili Floridu. Jbg mora i Miskovic da zaradi nesto.Ko zna koliko su maznuli oni koji su odlucili da panduri voze Punta.

Citat Original postavio Torrente BG
    Ma drzavu bre zabole za Zastavu.Dovoljan dokaz ti je kad pogledas sta vozi policija. Vozi FIAT Punto a ne Zastavu 10 ili Floridu. Jbg mora i Miskovic da zaradi nesto.Ko zna koliko su maznuli oni koji su odlucili da panduri voze Punta.
    Pa vidis da ipak boli drzavu za zastavu, jer nebi nikad panduri vozili takva vizila da nije zatvorena zastava, i dalje bi vozili keca 101 ili jugice!!

Aktivan član Torrente BG (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ma ne bi keca a yugo ne moze ni da bude policijski auto ali imaju floridu ili sad tu zastavu 10 ali jbg onda Miskovic i Milija Babovic ne bi zaradili milione na ugovoru sa oandurima a bogami i jos neko.

Slične teme

1. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 12.05.2011., 13:48
  2. Нова књига: "Босански Џихад"
    Autor Alekasandar2 u forumu Politika
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.05.2007., 16:58
  3. Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 11.02.2007., 04:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor