ZA KOLIKO PARA BI PRISTALI NA OVO???

Koliko para.... (u evrima):

  • NEMA TIH PARA!!!

  • 2.000

  • 20.000

  • 200.000

  • 2.000.000


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

backo11

Početnik
Poruka
11
Pitanje se odnosi i na muskarce i na zene... :

Od vas se trazi da nikad vise u zivotu nemate sexualni odnos, ni sa partnerom a ne smete se ni sami zadovoljavati.... Dobijate blanko cek.... Koja bi to bila cifra, dovoljna za vas pristanak da vise nikada u zivotu necete biti sexualno zadovoljeni??? :confused:

PS ... Anketa postoji u nekim drzavama, sta bi rekla populacija u srbiji.... DA CUJEM VASA MISLJENJA, KAKO MUSKA TAKO I ZENSKA.....

SAD !!!!!
 
za dve hiljade... jel znate onu foru kad su pitali cigu sta misli o kastraciji pasa? a on kaze: jeste, slazem se.... mislim da bi svim psima lutalicama trebali da izvade sve zube... a reporterka ga pita: ali, jel znate vi uopste sta znaci kastracija? a on joj kaze: znam ja, al' oni nece da me yebu, nego da me ujedu.... stop...
 
rile_laki_oblak:
za dve hiljade... jel znate onu foru kad su pitali cigu sta misli o kastraciji pasa? a on kaze: jeste, slazem se.... mislim da bi svim psima lutalicama trebali da izvade sve zube... a reporterka ga pita: ali, jel znate vi uopste sta znaci kastracija? a on joj kaze: znam ja, al' oni nece da me yebu, nego da me ujedu.... stop...

nisam se skoro ovako nasmejao...
:lol: :lol:
 
Nema tih para... to jest... cifra bi morala biti mnogo veca od one najvece koju si naveo i da je dozvoljeno masturb. vestacki penis... a i pazi s toliko love ja mogu da organizujem sastanak sa nekim iksom (muskarcem), a da niko to ne sazna...

Znaci uzela bi veliku lovu i varala bi... i jare i pare i muzika pride... nemoralno... al verovatno bi tako... :lol:

Ukoliko je recimo to neizvodljivo iz nekih razloga, onda NEMA TE LOVE... :wink:
 

Back
Top