Dobro vece perverznjaci

mammy

Poznat
Poruka
8.057
Sad ja znam da smo mi svi mali perverznjaci cim se vucemo po ovoj temi u ovo doba noci, pa me interesuje vase iskusno misljenje
pitanje:
Sta radite kad vam se sexa a nemate snage da se pomjerite (a kamoli da se ebete?)
Evo meni se neda ni ustati iz ove stolice i otici u krevet...pu, bemticovjeka.
 
mammy:
Sta radite kad vam se sexa a nemate snage da se pomjerite (a kamoli da se ebete?)
Evo meni se neda ni ustati iz ove stolice i otici u krevet...pu, bemticovjeka.
Otpevas partneru zavodljivim glasom:

"Kao macka ti kruzis oko mene i zoves moje ime...
Kao macka ti zaboravices sebe i skocices na mene..." :lol: :lol: :lol: ako me volis, ako me volis... :lol: :lol:
 
Warden_Assasin:
Mogu biti mrtva umorna, ali kada je o tome rec(u vecini slucajeva)odmah se razbudim :) ma koliko mi telo bilo umorno, cim me neko gricne, odmah sam orna i voljna... :)

Ooo, najzad jedna normalna! To, lutko!
Isto i kod mene, ne mogu da budem umoran za sex, to mi je terapija za opustanje a ne napor!
Mmmmljac... :smajlikojibalavi:
 
Kad se, konacno, docepam kreveta, nemam snage ni da izgovorim do kraja onu cuvenu mantru : "Oj, krevete cudna spravo, pozdravljam te, zdravo, zdravo..." Onesvestim se pre nego sto mi glava dodirne jastuk.

Ko zna sta sam sve propustila.... :-?
 
Kuckandra:
Kad se, konacno, docepam kreveta, nemam snage ni da izgovorim do kraja onu cuvenu mantru : "Oj, krevete cudna spravo, pozdravljam te, zdravo, zdravo..." Onesvestim se pre nego sto mi glava dodirne jastuk.

Ko zna sta sam sve propustila.... :-?

...a ujutro se probudis rascupana i bez gaca, isprskana i sa bolovima u predelu karlice...

Eh, ti kucni patuljci... C,c,c... :D
 

Back
Top