Povuceni cvikeras

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?
 
sinnkе:
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?

ne postoji to, mnogo mastas i previse razmisljas decko.
 
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?

Ko je mrljav na jelu mrljav je i na delu, shto kaze narod.
 
Meni se jedan takav dopadao u gimnaziji, mada nije nosio cvike, ali je pravi predstavnik takvih, a jos bio je mnogo lep, zgodan, duhovit, a tako nenametljiv, stidljiv do bola...zato mi i jeste bio zanimljiv jer nije konstatovao devojke oko sebe, sexy na neki blentav nacin...
Postoje i tvrdnje da kad povuceni cvikeras poludi, nema im ravnih u ludilu!
To vazi i za streberke...energija se gomila, gomila...a ako imaju prirodnih potencijala plus neka izazivajuca prirodna sila...vulkan je neminovan!
 
sinnkе:
Zene da li ste nekad muvale povucene tipove i to vas je stalno kopkalo kako je fin, kulturan, povucen i na kraju kad je doslo do seksa istorbao vas silovito, sirovo tako da ste imale osecaj kao da vas torba lik s konjskom kitom?


Ne znam odakle potekoshe ove moje predrasude, ali mislim da su povucheniji cvikerashi nadprosechno perverzni u krevetu....
 
Heh da bio je jedan , bar je bio takav na pocetku srednje...a onda sam pocela da ga sanjam u nekim totalno vatrenim situacijama...i da ga gledam malo drugacije , al mi je bilo totalno ispod casti da budem s njim , a imala sam haos visokog i lepog decka...koji dodushe nije bio bash za matu i fiziku , sto mene privlaci , ali mu se dalo progledati zbog...zbog...nekih drugih stvari :P :)

...i onda sam rekla cvikerashu da bi mu bolje bilo da pusti kosu...
...a onda se vratio sa letovanja u trecu srednje , odjednom visok 1.95 i preplanuo , sa dugom kosom i socivima...
...i tad saznadoh da i trenira karate vec dugo dugo...
...a fiziku , matu i filozofiju je kontao i voleo samo tako , bez obzira sto je s drasticnom promenom izgleda usledila i drasticna promena ponashanja , nije vishe bio samo streber , postao je inteligentni i obrazovani buntovan decko...
...i na kraju , nikad necu prezaliti sto sam bila jebeno glupa i sto sam ga podjebavala i spustala u prvom i drugom srednje...:(
 
2pike:
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Jesam li strasan, a?

Jesi...
34115165xe6.gif


Ma ljubim te bre, i odo da se spakujem.
 

Back
Top