kako da napakostim

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
kako da napakostim poshto moram. ok mogu i da ignorisem ali to nije to.

da li je seks uspesan s drugim tipom dovoljno (bar ne mogu da mi lepe da sam frigidna imam svedoke)

zasto se uopste petljam u to mozda je najbolje da iskuliram i gledam svoja posla. pa da :)

ocu da ga zgazim ocu ocu da
 
Nisam topmodelsica ali imam odgovor dostojan nje:
snimi sebe kako masturbiraš, al da to bude krunisamo jednim vrhumnskim orgazmom.. ako uspeš da izvedeš i onaj squrting (ili kako se zove) - na konju si.
Onda pustiš snimak sa se proširi.. al ga prvo pošalješ meni jer sam ti dala ideju, a potom drugarima sa krstarice koji te zdušno podržavaju.
Majke mi, ja sam uz tebe... mnogo ne volim impotentne tipove koji tvrde da su im ženke frigidne....
 
hello_world:
kako da napakostim poshto moram. ok mogu i da ignorisem ali to nije to.

da li je seks uspesan s drugim tipom dovoljno (bar ne mogu da mi lepe da sam frigidna imam svedoke)

zasto se uopste petljam u to mozda je najbolje da iskuliram i gledam svoja posla. pa da :)

ocu da ga zgazim ocu ocu da
kakva si ti carica :lol:
smejala sam se 5 minuta kao nezdrava
nista, izgledaj bolje nego ikada u zivotu :mrgreen:
 
hello_world:
kako da napakostim poshto moram. ok mogu i da ignorisem ali to nije to.

da li je seks uspesan s drugim tipom dovoljno (bar ne mogu da mi lepe da sam frigidna imam svedoke)

zasto se uopste petljam u to mozda je najbolje da iskuliram i gledam svoja posla. pa da :)

ocu da ga zgazim ocu ocu da


Ako ja išta u ovom postu razumem Bog me ubio
c019.gif
 
ma ne bi bila zrtva oduvek sam mashtala o zzheni.

e ali nije to on hoce ali meni ne proradi u glavi to shto bi trbalo tako je islo ne znam mozda to nije konacno stanje uostalom nisam tu ovo sam ispisala zivot ide dalje pa cemo da vidimo a mislila sam da mi je to sudbina upropastishe me horoskopi i crkve a nisam uporedni ni radila a i onako ne ide bash uz hriscanstvo a ono je uvek pametno grrrr
 
e ovo je gadno shto sam pisala i ne ide mi na ruku i nije ok ail opet mi se ne brishe. ko misli da nisam ok neka mu ovi redovi to i potvrde a ima i drugih. jbga

a i da ide i ne ide nije ok mislim nije da izvrcem neki odnos napolje nije tudja stvar. ali ne znam...
 
hello_world:
kako da napakostim poshto moram. ok mogu i da ignorisem ali to nije to.

da li je seks uspesan s drugim tipom dovoljno (bar ne mogu da mi lepe da sam frigidna imam svedoke)

zasto se uopste petljam u to mozda je najbolje da iskuliram i gledam svoja posla. pa da :)

ocu da ga zgazim ocu ocu da
De su ti svedoci ?!? :shock:
 

Back
Top