Kad bi vas decko varao

j abih bila verna ali ne za inat i josh bih im kuvala veceru i pazila bih da se lepo obukao kad ide u izlazak i davala bih mu pare za bolji restoran

e a shta je gore da te dechko vara ili da te shutne zbog druge meni je ovo drugo gore
 
mammy:
tuki na vidjelo pa sjec :)

jeeeeeee vratila si se? el ti muzh izasao iz depresije?

znam da te u principu verovanto zabolke za mene ovo ali nema veze nekako mi je drago osvezavash ko omeksivac mirisni bas sam te unakazila sad mozda jer ko se hvali taj se kvari..ako imas neki maliciozan komentar ne boj se mozda smislim i ja :-D
 
Hmm...istresla bi ga iz gaca... :lol:
Iako sad razmishljam da se ne bih svetila, sujeta bi verovatno odradila svoje. Verujem da bi mu barem duplo vratila. A onda...onda bi otishla...
 
sinnkе:
Zene kad bi vas npr. decko varao, da li bi mu to vratile?

Zar nije bolje da mu za inat budete verne?

Ne kaze se za dzabe ljubav sve pobedjuje.
Prevara nije problem onoga ko je prevaren...već onoga ko vara....Prevaren ne može da utiče na to da li će ili neće biti prevaren....može samo da se pokupi i ode....Onaj koji vara je taj koji ima uticaj na činjenicu da li će do prevare doći....i takođe on ima najviše da izgubi...Ako moj momak\muž smatra da treba da me prevari....iako zna da ću ga nakon toga sigurno ostaviti... onda ja zaista nemam šta da tražim u toj priči.... Glupo je što se prevara uvek posmatra kao nešto što se tiče prevarenog....i najčešće se devojke trude da urade ovo ili ono ne bi li momka sprečile da bude sa drugom..Čemu to?!!! Kada nekog voliš...ne spavaš sa drugima.....Kada te neko prevari...znači ne voli te.....
 
sinnkе:
Zene kad bi vas npr. decko varao, da li bi mu to vratile?

Zar nije bolje da mu za inat budete verne?

Ne kaze se za dzabe ljubav sve pobedjuje.
Da me vara moj dragi, svakako mu ne bi vratila. Ne volim prevaru, pa je i sama ne cinim. Zasto bih menjala svoj stav zbog postupaka drugih. Nema to nikakve veze sa odnosom date osobe. Ne varam jer bih se gadila samoj sebi.
Sa ove tacke gledista, oprostila bih neverstvo svom partneru.
Pre mnogo godina ne bih mogla da predjem preko takvih stvari.
 
Znam sta pisem...a bila sam mnogo tuzna...i nisam otisla...oprostila sam mu....i lepo sve zaboravila onaj odvratni osecaj da sam zadnji debil sto sam to uradila i osecaj mucnine i prevrtanja stomaka pri samoj pomisli na to...nema veze...nisam vishe nikad ni pomenula-znam da mu je to bilo najgore ...
 

Back
Top