STARA PRICA...

Romansa

Aktivan član
Poruka
1.716
Necu da davim tudje teme,ali znam da ovakva postoji,ne mogu je naci.
Ljudi,ja sam se zaljubila!!!!!!
Ali,to je moj prijatelj,i naravno,nisam mu rekla,vec ga izvredjala i on je ljut.
Nas odnos je stalno bio na granici sa ljubavnim,ali nije postao(ja sam imala i druge simpatije:D)
Sad raspisujem konkurs-nadjite mi nacin da se pomirim.Ne odgovara na poruke i ne javlja se na telefon,a ne zivimo u istom gradu.
Nagrada-moje dozivotne molitve:D
Opsirnije ne mogu sada,ocajna sam.
 
Izvini ne mogu da te branim,mnogo mrzim cure koje se pokaju zbog stvari koje oboje želimo u nekom trenutku i koje nemaju posledice a posle im đavo kriv.Desilo mi se par puta i još uvek se dešava....njesra....ybg....
Poz.
 
Poshalji mu PP i kazi da imash neshto vazno da mu kazesh,da je pitanje zivota i smrti i da necesh vishe da imash kontakta s njim ako ne dodje tu i tu tad i tad.
I kad dodje samo skini sve shto imash gore.(:
Ne morash ni rech da izustish.Pomirenje zagarantovano.(:
 
Enfroz2891.:
Poshalji mu PP i kazi da imash neshto vazno da mu kazesh,da je pitanje zivota i smrti i da necesh vishe da imash kontakta s njim ako ne dodje tu i tu tad i tad.
I kad dodje samo skini sve shto imash gore.(:
Ne morash ni rech da izustish.Pomirenje zagarantovano.(:
Pa dobro... iznenađenja su uvek moguća...

forthemanwho.jpg
 
Nisi ti kriva za to sto ti se desilo,svi smo jednostavno takvi...Znas i sama da nam nikad nije privlacno ono sto mozemo sigurno da imamo,pa makar znali da je to ono sto bi naas ispunilo u potpunosti...To je tako,problem je sto ako mu dodjes sa izgovorom:"znas kako,znajuci da sam mogla da te imam kad sam to pozelela,nisi mi bio privlacan"...pljunuce te...Moras nesto da smislis,slazi slobodno...ja cu npr uvek slagati ako znam da ce se druga strana extra osecati...naravno ne za neke ozbiljne stvari...
Ne znam celu pricu i ne mogu da te posavetujem lepo,ali racunaj da je 30% toga sto si odlepila za njim SAD,iz razloga neke male sujetice...zato ne pomisljaj na samoubistvo... :D :D pozz za tebe
 
Znači poslednji put. Recept za Romansu i njene jade:

1. reši koga hoćeš
2. reši šta od njega hoćeš
3. reci mu to (ili stavi da znanja na neki drugi način)
4. dostojanstveno podnesi njegovu odluku, ma kakva ona bila
5. ne izigravaj ribu i ne igraj se tuđim osećanjima, taj luksuz mogu sebi da priušte jedino ekstra poželjne devojke....
6. prihvati tuđ savet i kad ti ne prija ili vređa tvoj ego

i još nešto... ti si toliko očajna za svakim tipom koji proleti kroz tvoj život... znači da nisi uopšte.. koga farbaš? Ti ne poznaješ istinska osećanja. Idi igraj se lutkama, vežbaj ritmičku gimnastiku, uči heklanje, učlani se u crkveni hor razgovaraj sa psihićem, duhovnikom, promeni boju kose...mnogo ti je dosadno u životu.
 
parka:
Znači poslednji put. Recept za Romansu i njene jade:

1. reši koga hoćeš
2. reši šta od njega hoćeš
3. reci mu to (ili stavi da znanja na neki drugi način)
4. dostojanstveno podnesi njegovu odluku, ma kakva ona bila
5. ne izigravaj ribu i ne igraj se tuđim osećanjima, taj luksuz mogu sebi da priušte jedino ekstra poželjne devojke....
6. prihvati tuđ savet i kad ti ne prija ili vređa tvoj ego

i još nešto... ti si toliko očajna za svakim tipom koji proleti kroz tvoj život... znači da nisi uopšte.. koga farbaš? Ti ne poznaješ istinska osećanja. Idi igraj se lutkama, vežbaj ritmičku gimnastiku, uči heklanje, učlani se u crkveni hor razgovaraj sa psihićem, duhovnikom, promeni boju kose...mnogo ti je dosadno u životu.
Samo da ponovim zato sto je jako pametno.
 
parka:
Znači poslednji put. Recept za Romansu i njene jade:

1. reši koga hoćeš
2. reši šta od njega hoćeš
3. reci mu to (ili stavi da znanja na neki drugi način)
4. dostojanstveno podnesi njegovu odluku, ma kakva ona bila
5. ne izigravaj ribu i ne igraj se tuđim osećanjima, taj luksuz mogu sebi da priušte jedino ekstra poželjne devojke....
6. prihvati tuđ savet i kad ti ne prija ili vređa tvoj ego

i još nešto... ti si toliko očajna za svakim tipom koji proleti kroz tvoj život... znači da nisi uopšte.. koga farbaš? Ti ne poznaješ istinska osećanja. Idi igraj se lutkama, vežbaj ritmičku gimnastiku, uči heklanje, učlani se u crkveni hor razgovaraj sa psihićem, duhovnikom, promeni boju kose...mnogo ti je dosadno u životu.
Hahahhaha... pametno... i uspeva... ja to iz iskustva... :lol: :lol: :lol:
 
parka:
Znači poslednji put. Recept za Romansu i njene jade:

1. reši koga hoćeš
2. reši šta od njega hoćeš
3. reci mu to (ili stavi da znanja na neki drugi način)
4. dostojanstveno podnesi njegovu odluku, ma kakva ona bila
5. ne izigravaj ribu i ne igraj se tuđim osećanjima, taj luksuz mogu sebi da priušte jedino ekstra poželjne devojke....
6. prihvati tuđ savet i kad ti ne prija ili vređa tvoj ego

i još nešto... ti si toliko očajna za svakim tipom koji proleti kroz tvoj život... znači da nisi uopšte.. koga farbaš? Ti ne poznaješ istinska osećanja. Idi igraj se lutkama, vežbaj ritmičku gimnastiku, uči heklanje, učlani se u crkveni hor razgovaraj sa psihićem, duhovnikom, promeni boju kose...mnogo ti je dosadno u životu.
Ovo bi trebalo postaviti kao uputstvo za upotrebu mozga i osecanja...
 

Back
Top