Bullet 4 my Valentine

Limunovo_Drvo:
ma iz*ebe je momak,jer je prevari sa drugom,pa kao da ih zapali sve,a ono voda...ma nemam veze,smije se na kraju,ko ce ga znati :?

***** u svakom slucaju :lol:
a da to ne ne to sam ja nesto istripovao znam za taj spot nego sam mislio na onaj All these things I hate e taj ne razumem bas, to sam ja sad pomesao znam za taj tears dont fall...
 
Stedza:
pa dobro jbg ime...nije bas bitno ali je i vazno da zainteresuje slushaoca...ma najveca provala je ta sto sam ja njih cuo prvi put kad sam igrao Need For Speed Most Wanted i bila pesma Hand of Blood i ja se tad bas napalio na pesmu...ako hoces da je preslusas imas link tamo gore sam postavio...




I ja sam ih tad prvi pu cuo, omiljena su mi grupa, onaj frontman svira gitar kao car!!!!!!!!!!!! Da li ste gledali Hand of Blood spot, pa da vidite kako decko svira!!!!!
 
pa sad svako ko ih ne voli treba da poslusha stvari kao shto su Hand of Blood ili Suffocating under words of Sorrow ili mozda Cries in Vein ima dosta solaza na gitaram jednostavno sjajno zvuci ne verujem da neko moze imati toliko lose misljenje o njima jer jednostavno imaju sjajne pesme....
 
Nisu losi oni nego su opasna komercijala i to mi se ne svidja....
Pazi sad sedim u basu idem negde ,a ispred mene sede likovi fensi obuceni idu na splav.
Jedan od njih drzi telefon i pusta ziku onako seljacki , kad ono sa telefona se cuje All these things i hate....smorio sam se....
 
Ne rise au pa ***** li ga sad mi se i to ogadi sve...nemoj da mi sad pricas te stvari ima da se istraumiram pre vremena :S e ****** meni su oni ok al to ne verujem da bi iko slusao od ovih iz mog grada..uglavnom folkeri i slicno shabanchine i tako to ...
 

Back
Top