Savrseno jutro

Nesi

Domaćin
Poruka
3.767
Culi smo kako izgleda romanticno vece a kako volite da se budite i da vam pocne dan ? Ja volim...bas volim jutro :-)

...budim se i lagano protezem kao macka. Tvoja ruka je oko mog struka. Kratki pramenovi tvoje crne kose prave sare na jastuku. Mirisem...Volim miris tvoje koze i miris jutra posle zajednicke noci. Prisecam se...osmeh se sam iskrada, a obrazi postaju rumeni, kao da neko moze da mi procita misli i da sam uhvacena u nedelu. Posmatram te. Posmatram tvoje spokojno lepo lice, tvoje zatvorene oke, nos, puna usta koja su uvek izvijena u osmeh. Rukom sklanjam pramen koji nestasno pada na tvoje celo. Meskoljis se i okreces mi ledja...Predamnom tvoja siroka ramena i ruke koje tako nezno miluju. Lagano se privijam uz tebe, volim da osetim dodir tvoga tela. Ljubim te u potiljak, vrat, ledja...Osecam svaki tvoj damar i znam da se lagano budis. Tvoja ruka nezno trazi moju, prsti se preplicu, okreces se i sneno mi kazes: Dobro jutro ljubavi, jesi li lepo spavala ?
 
Nesi:
Culi smo kako izgleda romanticno vece a kako volite da se budite i da vam pocne dan ? Ja volim...bas volim jutro :-)

...budim se i lagano protezem kao macka. Tvoja ruka je oko mog struka. Kratki pramenovi tvoje crne kose prave sare na jastuku. Mirisem...Volim miris tvoje koze i miris jutra posle zajednicke noci. Prisecam se...osmeh se sam iskrada, a obrazi postaju rumeni, kao da neko moze da mi procita misli i da sam uhvacena u nedelu. Posmatram te. Posmatram tvoje spokojno lepo lice, tvoje zatvorene oke, nos, puna usta koja su uvek izvijena u osmeh. Rukom sklanjam pramen koji nestasno pada na tvoje celo. Meskoljis se i okreces mi ledja...Predamnom tvoja siroka ramena i ruke koje tako nezno miluju. Lagano se privijam uz tebe, volim da osetim dodir tvoga tela. Ljubim te u potiljak, vrat, ledja...Osecam svaki tvoj damar i znam da se lagano budis. Tvoja ruka nezno trazi moju, prsti se preplicu, okreces se i sneno mi kazes: Dobro jutro ljubavi, jesi li lepo spavala ?
Dobro Jutro ljubavi, jesi li lepo spavala?
Kad otvorim oči i ispred sebe ugledam prijatan osmeh, i par zaljubljenih očiju, kako može da mi započne dan?
Vitko lepo vajano telo, koje leži pored mene, koje je još toplo od prospavane noći, i jedan lep, dug vrat, koji čeka na poljupce..
Dobro jutro...
 
ja prvo isplaniram dan sa betmenom, onda doruckujemo u betpecini pa se do popodneva borimo sa negativcima.
Onda rucamo, pa igramo malo soni, pa se opet malo borimo sa zlim silama gotama. I tako do veceri kada veceramo pa idemo da spavamo, ali pre toga malo bet-orgijamo i sutra smo spremni za novu avanturu.
 
Na primer, ovako…Jutro je. Otvaram oči. Dan izgleda kao svaki drugi. Ustajem i dolazim do prozora. Npr. živim u soliteru koji je ko zna koji sprat….visoko gore….do mene je drugi soliter….nema sunca, ne može da dođe do moje sobe…severna strana…Ni zrak sunca ne može da dopre do moje sobe, od susedne zgrade koja mi apsolutno zaklanja vidik i pogled na okruženje. Uvek isti prizor vidim. Veliku sivu zgradu do moje, i to je sve. Uvek isto.
Otvaram prozor…sasvim obično jutro rekla bih…onda otvorim i vidim na susednoj zgradi, koja je sasvim blizu mog prozora, upravo naspram moje sobe, neko je svojom rukom samo za mene, nacrtao SUNCE ispod koga piše: “DOBAR JUTAR!!!”…
8) Osmeh se iznenada nacrtao na mom licu…smejem se…tako jednostavno…tako bezrazložno….jednoj običnoj sitnici koja me čini srećnom….
To je po meni savršeno jutro….za započeti savršen dan…
Ko razume, shvatiće, zašto je za mene to jutro savršeno.
 
Nesi:
Culi smo kako izgleda romanticno vece a kako volite da se budite i da vam pocne dan ? Ja volim...bas volim jutro :-)...
..................

kojote::

On je uopšte nije slusao, nego je došao do nje i kleknuo ispred kauča na kojem je ona još uvek ležala
protežući se i zevajući.
Ovo malo spavanja, toliko je ošamutilo kao da je
preletela Atlantik.
Poče da joj ljubi obli, beli vrat i nežnu, prozirnu kožu s unutrašnje strane lakta, pa oči i usta...
Sve dok nije bio potpuno siguran, da se sasvim razbudila...
:wink: ... Dobro jutro ljubavi, jesi li lepo spavala ?
 
Ili se probudis, shvatis da je napolju GROZNO vreme i da imas tacno 7,5 minuta da budes na stanici :( Napolju kisa, mrzis ceo svet, sve te nervira, spavao bi bar jos dva sata.... Prilazis prozoru i proklinjes sebe sto nisi rodjen u nekom tropskom raju i onda.... Ispred zgrade ogroman natpis BEBO, VOLIM TE!!! :lol: Zivot ipak ima smisla.........
 
"Nije bilo elegantnijeg spavaca od nje, sa telom izvijenim kao za igru i rukom preko cela, ali isto tako nije bilo ni nikog gnevnijeg od nje kad bi joj neko razvejao slatko verovanje da jos spava kad je u stvari vec budna."
 
Budim se sa osmehom na licu... Savrseno vece je bilo dovoljno da i jutro postane savrseno... Srecan sam. Pogledom milujem svez vazduh koji ulazi kroz polu-otvoren prozor... Ona je kraj mene i spava... U tisini i slatkoci svezeg jutra...
 
...celo telo ti pokrivam sitnim poljupcicima, detaljno, da slucajno nesto ne propustim, da ne uvredim levu jagodicu, ljubim je malo duze nego desnu, prstom pratim liniju tvojih usana, grickam ti uvo, golicam te perom iz jastuka i smejem se umesto tebe, dok pokusavas da mi vratis "borimo" se i otimamo, pustas me da "pobedim", sedim sa peruskom za uvetom kao sa ordenom na tebi, zloban smesak viri mi iz ociju dok smisljam novu "pakost", drzis mi ruke i smejes se jer ne znas sta ce da te snadje...navlacimo roletnu jer prvi zraci jutarnjeg sunca peku neprespavanu noc...:wink:
 
...zraci svetlosti (kroz roletne) na tvome licu, "onaj" osmeh na rubu usne, sve boje jutra stopljene u miris tvoje koze..
Ne predajem se tako lako, koristim trenutak nepaznje, i dok si trepnula, vec po tvom vratu, poljubcima, crtam mapu zakopanog blaga.. 3 poljubca desno, 2 malo nize, 1 levo... i evo me vec kako tvom golom ramenu sapucem - "Danas ne idem na posao" 8)
 
Moje savrseno jutro bi izgledalo bas ovako, uz pravog princa: :wink:

maliPrinc:
...zraci svetlosti (kroz roletne) na tvome licu, "onaj" osmeh na rubu usne, sve boje jutra stopljene u miris tvoje koze..
Ne predajem se tako lako, koristim trenutak nepaznje, i dok si trepnula, vec po tvom vratu, poljubcima, crtam mapu zakopanog blaga.. 3 poljubca desno, 2 malo nize, 1 levo... i evo me vec kako tvom golom ramenu sapucem - "Danas ne idem na posao" 8)

Ne bi ti meni isao na posao UOPSTE! 8)
 
.....ostajem. tu u krevetu.da te kradem od starosti. otimam od realnosti. samo te zelim zauvek.prestajem sa poljupcima.oni su tako dosadni. svuko sam te i sebe ,dok si se mazila u pogledu mom.tako silno trebamo jedno drugo.vodimo ljubav.jer ne znamo nista osim toga. kad smo zajedno. dok se gledamo u oci,osecamo ritmiku nasih tela. ritam je tako jednostavan.da traje citavu vecnost. i recicu po prvi put :
‘ volim te’. dugo sam cekao. zeleo sam da mi svako slovo ima tezinu ciste iskrenosti.odgovor je tvoj bio jos cvrsci zagrljaj mojih ledja. cekala si.a ja sam to znao.
tad varljiva strast pocetka prelazi u divlji plamen ljubavi sto traje. granice nasih tela su odavno nestale. sad gubimo granice i nasih dusa. dajemo sebi jutro. jutro novog zivota........
 
maliPrinc:
...zraci svetlosti (kroz roletne) na tvome licu, "onaj" osmeh na rubu usne, sve boje jutra stopljene u miris tvoje koze..
Ne predajem se tako lako, koristim trenutak nepaznje, i dok si trepnula, vec po tvom vratu, poljubcima, crtam mapu zakopanog blaga.. 3 poljubca desno, 2 malo nize, 1 levo... i evo me vec kako tvom golom ramenu sapucem - "Danas ne idem na posao" 8)

Smesim se jer ne znas sta sam ti spremila, tek da se iskupim jer sam okasnila sa rodjendanskom cestitkom :P, ali kako vesto citas mapu, korak po korak, poljubac po poljubac, bojim se da ces i sam otkriti...poklon svoj i blago...dan ce nam biti kratak...:wink:
 
savrseno jutro je....kad ti cujem glas ili kako se smejes preko telefona....a tek kad si tu, pa se probudim pored tebe i jos sva mirisem na tvoj parfem, boss, o yeah...kad se mazimo dugo, dugo, dugo, i pricamo o nekim nevaznim stvarima, kad se ljubimo lagano, bez zurbe, i jedan korak vodi ka drugom... kad imamo bar pola dana za nas...kad jutro prede u rano podne...kad zavucem glavu pod tvoju pidzamu...kad nam je lepo...
 
lezim u mojoj omiljenoj "kraljevskoj" pozi... umotana u carsaf,golisava kakva inace spavam... kroz prozor,kroz zatvorene zaluzine dopire tek poneki tracak svetla,tek toliko da stavi do znanja da je jutro...
sklanjas mi kosu sa vrata i ona se rasipa po jastuku... ljubis me po vratu...meskoljim se... polako prelazis na ledja...ljubis me po njima...znas koliko to volim...pazis da ne propustis ni delic...uzivam,ali jos nisam budna... polako,prelazis mi vrhovima prstiju po kozzi ledja...mazis me...a ustvari masiras...to je ustvari mazenje-masaza :lol: ...,uzimas mleko za telo koje uvek stoji na unutrasnjem simsu prozora i pocinjes igru prstima...uzivam...tako prija...i neka dobra muzika...tiha...mmmmmm...
kada se izigras napokon i sa mojim stopalima,vracas se na moj vrat i ljubis me ponovo...osecam tvoj dah...budna sam...snena,ali budna...okrecem se kao vreteno pod tobom,istezem skroz ruke navise i lezem na ledja,samo carsaf blago sakriva deo moga tela... lezim tako pred tobom,smesim se...nadvijas se nadamnom,ljubis me i kazes...dobro jutro mazo...

(pored sebe vidim stocic za krevet...kafa kakvu volim,djus i sveze voce...)
 
Nesi:
maliPrinc:
...zraci svetlosti (kroz roletne) na tvome licu, "onaj" osmeh na rubu usne, sve boje jutra stopljene u miris tvoje koze..
Ne predajem se tako lako, koristim trenutak nepaznje, i dok si trepnula, vec po tvom vratu, poljubcima, crtam mapu zakopanog blaga.. 3 poljubca desno, 2 malo nize, 1 levo... i evo me vec kako tvom golom ramenu sapucem - "Danas ne idem na posao" 8)

Smesim se jer ne znas sta sam ti spremila, tek da se iskupim jer sam okasnila sa rodjendanskom cestitkom :P, ali kako vesto citas mapu, korak po korak, poljubac po poljubac, bojim se da ces i sam otkriti...poklon svoj i blago...dan ce nam biti kratak...:wink:

...Grickam ti donju usnu, dok nesto nerazgovetno mrmljas, pokusavajuci da se iskupis sto si zaboravila na moj rodjus,i kunes se da neces vise da me golicas percetom.
Kasno.. vec sam ti ukrao perce i prelazim njime po tvom boku, slusajuci tvoje nekontrolisano cerekanje, gledajuci tvoju zamrsenu kosu i lece ulepljeno od snova predhodne noci.
Mmm.. bas se uklapas u kreativni nered ove sobe..
 
divlja-u-srcu:
Moje savrseno jutro bi izgledalo bas ovako, uz pravog princa: :wink:

maliPrinc:
...zraci svetlosti (kroz roletne) na tvome licu, "onaj" osmeh na rubu usne, sve boje jutra stopljene u miris tvoje koze..
Ne predajem se tako lako, koristim trenutak nepaznje, i dok si trepnula, vec po tvom vratu, poljubcima, crtam mapu zakopanog blaga.. 3 poljubca desno, 2 malo nize, 1 levo... i evo me vec kako tvom golom ramenu sapucem - "Danas ne idem na posao" 8)

Ne bi ti meni isao na posao UOPSTE! 8)

:roll: :!:
 
maliPrinc:
divlja-u-srcu:
Moje savrseno jutro bi izgledalo bas ovako, uz pravog princa: :wink:

maliPrinc:
...zraci svetlosti (kroz roletne) na tvome licu, "onaj" osmeh na rubu usne, sve boje jutra stopljene u miris tvoje koze..
Ne predajem se tako lako, koristim trenutak nepaznje, i dok si trepnula, vec po tvom vratu, poljubcima, crtam mapu zakopanog blaga.. 3 poljubca desno, 2 malo nize, 1 levo... i evo me vec kako tvom golom ramenu sapucem - "Danas ne idem na posao" 8)

Ne bi ti meni isao na posao UOPSTE! 8)

:roll: :!:
:lol: :arrow: :wink:
 
Soba ispunjena svetloscu. Jos spavam . Neko me blagim dodirom milki po kosi. Stavlja mi prstic u uvce. Krevet se zadrmusa, pocinjem da se budim, jos ne otvaram oci. Odjednom, neko drugo bice mi stavlja prstic u levu nozdrvu mog nosa. I onda me neko neartikulisano pocne lizati ostrim jezikom po obrazu. Trgnem se. Pogledam. To mene ljubi nas veliki bernandinac, dok se moja probudjena decica smijulje i cackaju mamu i tatu da se probude. Rascupani tata se proteze i siri usne u ogroman osmeh, dok mu se najmladji sin pentra po glavi. Pocinje vriska i piska. I masovno cmakanje.
“Mama, mama, sta cemo za dorucak?”
“ Pa palacinke sa eurokremom! Ipak je ovo savrseno jutro!” :P 8)
 
Zeva.
Protrlja svoju poslednju zvezdu.
Obavi nuzdu, useknu se.
Odgurnu noc kao staru pidzamu.
Vrati na svoje mesto parce seksa.
Slamom napuni pticu
kojom se nije zenio.
Izmeni dva tri udarca
sa starom lampom.
Obrija nekoliko bradatih reci.
Podje u svoju sobu
da svoja svitanja postavi na svoje mesto
 

Back
Top