Da li se igrate

sinnkе

Zainteresovan član
Poruka
412
Zene da li se posle seksa igrate sa kitom od vaseg decka? prevrcete ga, lupkate se po licu itd. i koliko vam je to kul? meni je to skroz kul. Ne valja bas kad ga se odmah ostavi na miru.
I sta mislite da li to rade cure koje u detinjstvu nisu imale dovoljno igracaka ili ne?
 
sinnkе:
Zene da li se posle seksa igrate sa kitom od vaseg decka? prevrcete ga, lupkate se po licu itd. i koliko vam je to kul? meni je to skroz kul. Ne valja bas kad ga se odmah ostavi na miru.
I sta mislite da li to rade cure koje u detinjstvu nisu imale dovoljno igracaka ili ne?

hahaha gde si to pokupio, čš nisu imale dosta igračaka
 
sinnkе:
Zene da li se posle seksa igrate sa kitom od vaseg decka? prevrcete ga, lupkate se po licu itd. i koliko vam je to kul? meni je to skroz kul. Ne valja bas kad ga se odmah ostavi na miru.
I sta mislite da li to rade cure koje u detinjstvu nisu imale dovoljno igracaka ili ne?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sheceru nema to veze sa igrackama ili ne to ima veze samo da li devojka ima dovoljno mashte.

To ti je kao sa krpenim lutkicama ili barbike...dakle mashta

Svaka zena se igra sa onom kitom koja je ispunila potpuno i to ne samo telesno vec i mentalno shto znachi da je zeli svaki put josh vishe.Naravno da posle dobre partije seksa u vishe navrata zelish se upoznati sa tim stvorom shto te zadovoljilo to zapravo ulazi u koncept dobrog seksa i predigre.
 
ja mu oblacim haljinice i stavljam sesirice. kao da je barbika. jebeno samo kad mu stavljam cipelice, posto treba dobro da se zabodu da ne ispadaju..al sta cu, traume iz detinjstva:) soc-realizam ostavlja trajne posledice
 

Back
Top