prijateljstvo :-)

lunaluu:
da li je moguce prijateljstvo izmedju muskarca i zene nakon veze????!!!!!!! :roll: :evil:
Na to pitanje nisu uspeli da odgovore ni najveci mislioci i ljubavnici koje svet poznaje.To je apslolutno subjektivna stvar svakoga od nas.Ja sa nekim curama ne pricam ,sa nekima pricam ali iskren da budem ja bi se sa svakom rado ponovo pojeb**
 
Ljubav za ljubav, prijateljstvo za prijateljstvo..! :smile:

U odnosima posle ljubavi, a u pokušaju prijateljstva, uvek postoji strana koja bi da obnovi vezu, sex, šta znam...
Bilo bi mi izuzetno degutantno da bivšem dečku pričam kako mi je sa novim dečkom...baš degutantno. :?

Ne, ne mislim da to dvoje može...čak sam kako iz svog, tako i iz primerra oko sebe ukapirala da je to nemoguće. :lol:

I mislite da taj neko sa kim smo bili u šemi ne zna da bismo opet imali " nešto" sa njim, ako sada kao glumimo drugaricu...mmmda...sigurno... :lol: :lol: :lol:

Naravno i u obrnutim slučajevima...kao nisam znala da mi bivši koji mi se pravi drugar, ne bi iskoristio priliku da me kresne...mmmda... :lol: :razz:
 
Baš prijateljstvo ne...jer ko bi mogao govoriti o nekim stavrima sa bivšim ili bivšom, bez ustručavanja?Teško, jer ma kolioko kod se oboje trudili da budu prijatelji, uvek će u vazduhu leteti dah prošlog vremena ..Tako da mislim da je prijateljstvo, nemoguće..
 
ja imam par bivsih s kojima uvek rado popijem kafu,cujem se telefonom,ali uvek ima ono sto ne treba da pricam...to nije prijateljstvo,ali smatram ih dobrim i pametnim ljudima,i ako veza nije uspela iz nekih drugih razloga,ne vidim zasto se ne bih videla s njima!
ali,vec nesto vise od tog kafenisanjanja,mislim da ne moze da bude...
 
lunaluu:
eh nikola..pa nije sve u guzvanju....valjada ima nesto i u drzanju za ruke:-)...i prijateljstvu ...ili u pokusaju prijateljstva.....
Kakvo drzanje za ruke!!Prijatelji se,koliko znam, ne vode za ruke!A ako tvoj "pokusaj" prijateljstva ima skrivenu nameru (da mu se ponovo priblizis) to onda nije prijateljstvo!!
Onda promeni naziv teme pa da ti damo savete kako da mu se priblizis
 
Venerica Bgd:
ja imam par bivsih s kojima uvek rado popijem kafu,cujem se telefonom,ali uvek ima ono sto ne treba da pricam...to nije prijateljstvo,ali smatram ih dobrim i pametnim ljudima,i ako veza nije uspela iz nekih drugih razloga,ne vidim zasto se ne bih videla s njima!
ali,vec nesto vise od tog kafenisanjanja,mislim da ne moze da bude...
MIslim da je to moguce samo ako si u pubertetu ili u nekim godinama posle 50+
 

Back
Top