Sta je toliko specijalno u vezi vaseg sex stila?

Zefirra

Iskusan
Poruka
6.123
Tema je koncipirana tako da odgovori budu u obliku mini erotskih pricica. Sta biste vi radili partneru ili nekom forumashu , forumashici.
Nesto i kao prostor za reklamiranje vasheg sexualnog umeca.

A moguce je i da vam reshi neyebicu , jer kako Ducic rece ''Muskarci se zaljubljuju u zeninu lepotu , a zena u muskarcev govor.''


U sustini volela bih da malo uzivamo u literarnom umecu forumasha , a sigurna sam da neki nece ostaviti forumashice ravnodushnim.
[size=-2]
Tako da , hvala vam ukoliko isposhtujete temu...;)[/size]
 
Zefirra:
U sustini volela bih da malo uzivamo u literarnom umecu forumasha , a sigurna sam da neki nece ostaviti forumashice ravnodushnim.
[size=-2]
Tako da , hvala vam ukoliko isposhtujete temu...;)
Uvek ispo$tujem temu. Otkad sam nabacio trbu$njake zhene mi nedaju da govorim. Zahtevaju da ih $amaram svojom palamarchinom i da ih probadam i nabijam satima dok ne iscure i padnu u nesvest od multiple orgazama i dehidracije Takve su ti danas na$e devojke. Vole jednostavnost, akciju i da progutaju sve, a ne pola sata priche i 15 minuta mlitave kite.
 
Zefirra:
...heh moj decko bi rekao kako ce ovaj put da bude nezan , i da me uzima polako , a na kraju ispadne tako kao sto si ti click opisao...:)
...pa posle zasto mi se smuci sex...:roll:
Zna$ Zeffice.. neke devojke su pravljenje da ih uzima$ polako, a nekima to polako jednostavno ne prilichi. Ti ima$ takvu facu i pojavu da nikada ne bih mogao polako i nezhno sa tobom. Samo turbo :)
 
cLick - OR - Die:
Uvek ispo$tujem temu. Otkad sam nabacio trbu$njake zhene mi nedaju da govorim. Zahtevaju da ih $amaram svojom palamarchinom i da ih probadam i nabijam satima dok ne iscure i padnu u nesvest od multiple orgazama i dehidracije Takve su ti danas na$e devojke. Vole jednostavnost, akciju i da progutaju sve, a ne pola sata priche i 15 minuta mlitave kite.


Click u pravu si za taj opis ako te devojke su ti samo seksualne partnerke i nishta vishe...nikakve emocije druge ne postoje

Samo udri mashta na volju...neka sve shto je moguce i nemoguce se isproba

Zanima me samo jedna stvar:
Dokle mozesh da torbash nekog bez emocija sem seksualnih?
 

Back
Top