Outlook express alternativa?

grunf.21

Početnik
Poruka
15
Da li postoji `nesto` umesto outlooka?
Treba mi jer imam tri adrese a dve koje najcesce koristim su na hotmailu, e sad moze preko windows live hotmail ili messengera ali moram posebno da se prijavim za svaku pojedinacno, a u outlooku ne mogu da unesem hotmail adresu. Da li postoji program u kome mogu da sve vidim odjednom?
Probao sam nesto u Operi-Posta ali nisam uspeo. :confused:
 
Da, mislio sam na tako nesto, znam samo za thunderbird, ali ako hotmail ne podrzava, dzabe. Cuo sam da je ranije moglo i sa hotmaila na outlook.
Znaci ne vredi, samo moram pojedinacno da gledam?
Jer ako stavim da mi automatski prijavljuje messenger onda vidim samo za jednu a druga moze imati poruke, ja necu videti dok se ne prijavim sa te adrese?! Da li sam slep kod ociju pa ne vidim resenje ili jednostavno mora tako?
 
Od skoro sam dobio adsl telekoma i kad sam podnosio zahtev u telekom centru u Zr su mi rekli lupi bilo koje korisnicko ime posle mozes promeniti, e sad ispada da se korisnicko ime ne moze menjati a to mi je ujedno i e-mail,pet puta sam isao i trazio dodatne adrese ali oni nemaju pojma kazu da ne moze, lepo su mi objasnili operateri ucall centru da moze i da se placa35 din mesecno i da im kazem da ih nazovu ovi ako im nesto nije jasno ali vise nemam zivaca da se natezem sanjima pa sam otvorio na hotmailu pa zato i pitam sve to, moglo je da bude jednostavno, ali nije!
P.S. Da li onda negde mogu otvoriti besplatan nalog da podrzava pop (Yahoo,gmail...)?
 

Back
Top