DECA SA Kosova odrastaju u KAVEZU...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Rekoh ti jadnice da se skloniš sa ove humane teme...jel' ti alkohol mozak skroz popio, a i da jeste, leči se bre...NE ZAGADJUJ bolesnice...ne zagadjuj ovo svojim bolesnim komentarima :confused:

Pokazuješ jadna koliko stida i srama nemaš...strašno...strašno, koja ološ posećuje ovaj forum, a to svakom napisanom rečju i dokazuješ.
 
SANDRINAbg:
Rekoh ti jadnice da se skloniš sa ove humane teme...jel' ti alkohol mozak skroz popio, a i da jeste, leči se bre...NE ZAGADJUJ bolesnice...ne zagadjuj ovo svojim bolesnim komentarima :confused:

Pokazuješ jadna koliko stida i srama nemaš...strašno...strašno, koja ološ posećuje ovaj forum, a to svakom napisanom rečju i dokazuješ.


Ej pa procice ti kljuc dok ovde polemises.Neces valjda propustiti omiljenu emisiju zbog mene.Tako humana....
 
Karlito Brigante:
Što,kod vas je bolje stanje?I pitanje broj dva:da li je k*rva ona koja daje ili ona koja ne daje? ;)

sada si se nesvjesno slozio sa mojom sarkasticnom opaskon da kod sandrine sve frca od ljubavi, humanosti i tolerancije samo sto si je ti poistovjetio sa sredinom u kojoj se nalazis. a ovo zadnju recenicu mi je glupo komentirati. P.S.- ti i sandrina bist bili dobar par (barem bi vam stanje svjesti i kvocjent inteligencije bio na istoj razini :-D )
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top