zena vaga - muskarac riba

aleksandra67

Početnik
Poruka
44
E ja ne mogu da se odlepim od jedne ribe! Vise nismo ( ili jesmo) zajedno. Vise ni sama ne znam. Kakva su vasa iskustva i ako je ikako moguce, imali nekoga da mi bar pogleda nas uporedni horoskop: zensko 05.10.1967 9,40 Kraljevo i muskarac 23.02.1962. 2,20 Kraljevo. Nadam se da nisu bas svi negde na odmoru. Pomozite!!! Mozda ima neko nekakav savet.
 
Jooj Aleksandra!
To je kombinacija mojih roditelja, za pochetak!
Mojih prvih komshija za kulminaciju i
mojih kumova za tragichan kraj!
Ista pricha, samo 3 generacije..
Postoji nenormalna tolerancija, nerazumevanje i poshtovanje.
Svima deluju kao savrshena porodica, moji posebno!
 
Ja se svakim danom privikavam na njih. Chesto se i pitam zashto su zajedno.. Ali oni jednostavno - funkcionishu!
Zhelim vam puno sretje!

P.S. I moja mama stalno pricha kako su chesto kao mladi raskidali, ali onda valjda nauchish vremenom, da ribama dajesh slobodu da pliva i napravish brachnu harmoniju. :)
 
Mogla bih ti samo reci da je ovo sudbonosni spoj uglavnom,slusajuci da su mnogi u bas ovim kombinacijama parovi uspeli.Samo ako mozes da "iskuliras" ribicu kada je neraspolozena,i savladas svoju zelju za ponekada dominacijom,umudris se,ona je tvoja za celi zivot.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ja sam zena Vaga, i imala sam jednu Ribicu, onako bio je full pazljiv, cveće, pokloni, fazoni... Na kraju sam ja njega ostavila, nekako, unatoc svoj njegovoj paznji i dobrom ponasanju, imala sam neki predosecaj, neku crvenu lampicu da mu ne trebam verovati, poslusala sam svoj instinkt i ostavila ga.
Ali opet to ti zavisi i od podznaka. Mi oboje smo Scorpioni u podznaku.
 
U stvari ne odustajem. Samo sam prakticna. Imam izbor: ili da nastavim da pokusavam, sto moze da traje dok sam ziva, ili da nastavim svoj zivot. Na nekom drugom mestu i sa nekim drugim covekom. U stvari, situacija je mnoooogo komplikovana. A sada mi je iskrsnuo kraci put u centar Evropske Unije i otkrila sam da me to mnogo vise (trenutno) uzbudjuje od bilo kog muskarca!!! Kazu da je to zato sto mnogo planeta imam u devetoj ili desetoj kuci ( ne znam koja bese se bavi inostranstvom) i da mi je tudjina sudjena. A i neki muskarac u vezi sa tim. Moje drugarice, koje se kobajagi razumeju u horoskope, kazu da mi je natalna karta veoma cudna.
 
Deveta kutja ima veze sa inostranstvom. I ako imash dosta planeta bash u toj kutji, nije ni chudno shto vam je odnos komplikovan, jer verovatno neka tvoja planeta pravi aspekte sa njegovim podznakom i to je... diiiivno, strastveno i uzhasno komplikovano, kako i sama kazhesh! Veoma je mogutje da je on taj. Neka ti drugarice pogledaju gde se on nalazi u tvojoj karti, jer je dvosmisleno "chovek koji ima veze sa inostranstvom" i chovek kome je ascedent u Strelcu.. Jer ako se tako "grubo" gleda - to je to i on je taj!
 
Nemam ja drugaricu koja to moze da pogleda. No, ako imas malo vremena evo ti podaci. Ja 05.10.1967 9,40 Kraljevo; on 26.02.1962. 2,20 Kraljevo. Uzvracam uslugu. I da pomognem: on je ozenjen u "prijateljskom braku" ostavio me je zbog bivse sa kojom je sad u vezi, ali i dalje je ozenjen i sada se ponovo vraca meni polako. Bili smo zajedno 12 godina i ja sam se s....ebala jer on kao da nije imao zenu! Pusto zensko!!! Hvala ti, ako mozes da mi pomognes!
 
aleksandra67:
E ja ne mogu da se odlepim od jedne ribe! Vise nismo ( ili jesmo) zajedno. Vise ni sama ne znam. Kakva su vasa iskustva i ako je ikako moguce, imali nekoga da mi bar pogleda nas uporedni horoskop: zensko 05.10.1967 9,40 Kraljevo i muskarac 23.02.1962. 2,20 Kraljevo. Nadam se da nisu bas svi negde na odmoru. Pomozite!!! Mozda ima neko nekakav savet.
Promeni svoj datum rodjenja i bice sve super, ovako...ma nisi ni ti slatka, gora si od njega bar 5 puta.
 
Nisam mislila na debljinu. Naglashena pojava se odnosi na kontakt sa ljudima.. Ne prodjesh tako lako ne primetjena. Imash jak stav i principe. Verovatno si i buchna kada morash da ih odbranish.
Na to sam mislila. A shto se debljine tiche, jednom sam prochitala da osobe koje imaju Mesec u Ribama, shesto imaju problema sa shtitastom zhlezdom, pa samim tim i sa debljinom.. Nisi u toj grupi! ;)
 

Back
Top