zena vaga - muskarac riba

StoRmyGirl:
Karta ti je okrenuta profesiji i karijeri, nije to nishta loshe. Pontije Pilat mozhda misli na mesec u Shkorpiji koji ume da da malo naglasheniju pojavu.. :? Ne znam..
Ma jok, bio sam kratko na temi, pa sam pogledao horoskop na brzaka. Naravno da ga je sutnula, pa ko ga tuce po usima da bude pazljiv. A sto se tice Meseca u Skorpiji, pa to mu je najlosija pozicija, uvek vuce na mracniju stranu emocija, cak i u benignim mapama.
 
aleksandra67:
Pontije Pilat ne zna bas celu pricu, a nije pogledao njegov horoskop. Ali ako ga bas zanima on je rodjen 26.02.1962. u 9,40 u Kraljevu. Cvecka!!!
Samo te najlepse molim da nam i po cetvrti put ne napises podatak rodjenja tvoga decka, jer ces nas sludeti nacisto. U sva 3 posta je drugacije: 26.02.1962. u 09h40m; 26.02.1962. u 02h20m; 23.02.1962. u 02h20m. Jedini podatak koji se podudara je KRALJEVO. BRAVO TEBI :D :D :D
 
aleksandra67:
Ja znam da sad vas dvoje komunicirate, ali ja cekam odgovor na PP! I jedno pitanje za Pontija. Tragala sam za tobom pa sam uocila da si uleteo u nesto sto bi moglo da se zove rasprava sa onima iz 60-ih. Jel bilo zabavno?
PP je moj potpis, a pp je privatna posta. Ooo, pa ovde imamo i Modesti Blejz, kako napreduje traganje?! Naravno da je bilo zabavno, malo sam ih razmrdao cisto da ih izbacim iz klisea, i njima je bilo super sa mnom, bila je i mala "razmena emocija" sa moderatorom, pa me iskopala i bivsa...Sve u svemu, ne zalim se.
 
Pontije.. dugo sam razmishljala shta da ti napishem kao odgovor, ali..
smarash bre!

Nemoj da se ljutish, ali da si zaista zheleo da stvari idu preko pp, ne bi me
valjda javno prozvao na ovoj temi!?

Ne morash chitavu kartu da plasirash na temu,
bilo bi suvishno, ali me interesuje shta konkretno mislish o tim njegovim aspektima
i stelijumu u 2. kutji. I da li se slazhesh sa onim shto sam ja napisala
za Alex i inostranstvo?
 
StoRmyGirl:
Pontije.. dugo sam razmishljala shta da ti napishem kao odgovor, ali..
smarash bre!

Nemoj da se ljutish, ali da si zaista zheleo da stvari idu preko pp, ne bi me
valjda javno prozvao na ovoj temi!?

Ne morash chitavu kartu da plasirash na temu,
bilo bi suvishno, ali me interesuje shta konkretno mislish o tim njegovim aspektima
i stelijumu u 2. kutji. I da li se slazhesh sa onim shto sam ja napisala
za Alex i inostranstvo?
:D Volim kad razmisljas :D A ovo za 9-u kucu ti i nije tako lose. Ako si vec toliko radoznala obrati se A67. :wink:
p.s. I ne vidim da sam te javno prozvao, sem sto sam izneo svoje misljenje o diskreciji.
Pozdrav PP.
 
Ja sam riba u podznaku lav i lud sam za jednom vagom koja je u podznaku strijelac.
Od prvog dana kad sam je upoznao kao da sam znao da je bas ona za mene , znamo se tek 2 tjedna i rijetko se vidimo, ima sa obje strane neka simpatija ali neznam kako da krenem, imam osjećaj neke nesigurnosti i da ću zabrljati. tko ima pojima o tome kakva je u suštini žena vaga, i što voli.
U naprijed zahvaljujem.
 

Back
Top