pisem ti, pisem

tina80

Početnik
Poruka
17
Dragi moji, da li mozda znate neko mesto na netu gde je moguce prezentovati sopstvene pesme radi eventualne saradnje sa muzickim izvodjacima? Boze, kako sam postavila pitanje, nadam se da ste me shvatili... :shock:
 
Nikako, ali nikako ne objavljuj svoje tekstove tek tako, pogotove ne po forumima ili slicnome jer ti onda niko za njih nece paltiti a nista im nemozes jer se nemozes javno zastititi. Moras da stupis u kontakt sa zainteresovanima direktno ili putem mejla.

Goglaj malo pa potrazi.
 
Na zalost, sve vise nepismenih.
Mene ovo takodje zanima. U najnovijem Blic Pulsu Joksimovic je ostavio svoj mail na koji mozete da mu posaljete tekstove na razmatranje :-)
Mada, zainteresovanima nije neispravno. To je odredjeni vid prideva i pravilna je i takva upotreba.
 
Ocean_state:
E to ti je najbolje slazem se. E FLUID jer imas ti myspace?
Nego kakvu muziku sviras?
Imam, ali sasvim nevažnu stranicu na MySpace-u jer sam je otvorio na poziv par prijatelja za zezanje. Kao eto da je imam. Ništa posebno.
Inače, ne sviram ništa, uvek sam pisao i čitao dok su drugi svirali. :D Samo sam zaluđenik muzikom, uvek sam oko sebe imao i imam prijatelje koji se bave muzikom, dugo sam radio na radiju, itd. itd. Nego, nisam ja važan u ovoj priči, ovde je glavna uloga tina80. :razz:
 
Pitaj DVR-Liberty sta te zanima.. :D I Aco, naravno da necu objaviti svoje tekstove na forumu, toliko znam. Zato me i interesovalo da li neko od vas mozda ima neku ostvarenu saradnju i kako to tece. I da, ne pevam, samo pisem.
 
FLUID:
Čisto da se zna: Nažalost!

Fluid, tebreks, mojne da se praviš pametan ako ne znaš! :)

Može i "na žalost" i "nažalost", samo zavisi od konteksta! Ovde si u pravu! Treba da stoji "nažalost", ali kako znam tačno šta ti se vrzmalo po glavi u tom trenutku - ispravljam te! :)

Mir i to :)
 
thruo:
Fluid, tebreks, mojne da se praviš pametan ako ne znaš! :)

Može i "na žalost" i "nažalost", samo zavisi od konteksta! Ovde si u pravu! Treba da stoji "nažalost", ali kako znam tačno šta ti se vrzmalo po glavi u tom trenutku - ispravljam te! :)

Mir i to :)
:shock: :? "... ako ne znaš!" :arrow: "Ovde si u pravu!" :-?

Ko razume shvatiće! :mrgreen:

P.S.
Nikad ne bih napisao ispravku da u nastavku nije pisalo "... sve vise nepismenih.". Toliko.
 

Back
Top