muskarci da li ste zadovoljni svojom zenom

Da, nekad su to zvake... ali zaista je puno zanemarenih muskaraca u braku, kao i zanemarenih zena...
Kad pogledam prve muskarce oko sebe, a koji su u braku, primecujem da su ne samo odbaceni seksualno od svojih zena, vec i "emotivno"...
Mnoge zene se tako lako ohlade u braku, valjda su ocekivale vise il ne znam sta...
 
...ono, nekada davno, neki tip se na 4umu zzalio da mu zzena ne dozvoljava da joj svrshi u usta...

...a onda je neki drugi tip na to dgovorio, kako bi njemu bilo ispod chasti da svrshi zzeni u usta, da misli da je to potpuno ponizzavajuce i da to mozze samo sa qrvama sa strane.... kao da nije ponizzavajuce shto yebe sa strane....

....ima ih raznih.... eto.
 
Maslachak:
...ono, nekada davno, neki tip se na 4umu zzalio da mu zzena ne dozvoljava da joj svrshi u usta...

...a onda je neki drugi tip na to dgovorio, kako bi njemu bilo ispod chasti da svrshi zzeni u usta, da misli da je to potpuno ponizzavajuce i da to mozze samo sa qrvama sa strane.... kao da nije ponizzavajuce shto yebe sa strane....

....ima ih raznih.... eto.

E da to si dobro rekla. I ja sam sreo takve i bio sam u cudu jedno 5 minuta kad sam cuo sta likovi pricaju.

Ali znas sta tu jos ima, oni jesu seljaci, ali ko zna i kakve su im to zene kad su ih tako navikle.

Svaka prava zenska koji bas voli sex i udubi se u njega ce sama traziti da joj svrsis u usta, a sta god ti napravis ona se nikad nece zalit.
 
gossca:
Da, nekad su to zvake... ali zaista je puno zanemarenih muskaraca u braku, kao i zanemarenih zena...
Kad pogledam prve muskarce oko sebe, a koji su u braku, primecujem da su ne samo odbaceni seksualno od svojih zena, vec i "emotivno"...
Mnoge zene se tako lako ohlade u braku
, valjda su ocekivale vise il ne znam sta...

E pa to su si oni sami krivi. Kupuju im poklone, love ih na novce i ova kad to izgustira ni da pogleda kitu vise.

A da su pametni kupe snickers i odmah u podrum na torbanje, nema sanse da ce ga tako lako zanemarit.

A ima jos i da se muskarci u braku opuste i ne trude se vise, nego samo legnu i ljuljaju onda to zeni postane dosadno.

Ali ne kaze se bezveze, svako svoju corbu sebi kuva.
 
Ma ljudi moji, to je sve tako jednostavno: To vam je kao u vezi sa devojkom ili momkom, ako se ne trudite i ne poštujete postane dosadno i glupo. Lepo nam je govorila profesorka francuskog, nekada su se sklapali takozvani probni brakovi (uglavnom na selu), dvoje su živeli zajedno kao da je to pravi brak, ali samo radi probe, kao generalna proba u pozorištu. Pa ako vide da se lepo slažu, onda će i nastaviti da žive zajedno. Meni je to zvučalo apsolutno odvratno, jer kako možeš tek tako da isprobavaš neku osobu kao da je šrafciger ili auto ili šta ti ja znam, ali kasnije kad sam bolje razmislio, to mi se činilo nekako logično. Iako ja i dalje ne bih hteo da uradim tako nešto, upoznati partnera je veoma važno, jer od toga zavisi vaša buduća sreća i sloga. I zato da se ne biste razočarali u najdražu osobu na svetu, razmislite o tome da je još dok ste u vezi stavile na malecke probe, čisto da vidite kako reaguje u određenim situacijama, ali nemojte suviše da je nervirate, jer bi mogla da se naljuti ili doživi kao da je ispitujete. Bolje je da se iznenadite sad, nego da u braku saznate da vaš dragi ima homoseksualne sklonosti ili da vaša draga voli preljubu ili ne voli u usta... :)
 

Back
Top