zar je moralo tako?!?

Vlada_from_NS

Početnik
Poruka
5
upravo sam se vratio iz Crne Gore sa mora koje ipak necu pamtiti po lepom.
naime,setam navece gradom i sretnem curu iz NS-a koja zivi blizu mene.(koja slucajnost )
nikad nismo bili nesto posebno dobri, ali ipak je lepo kad sretnes nekog iz tvog kraja.
da ne duzim, prvo je pocelo cescim druzenjem (malo izlazaka,malo setnje) da bi na kraju
zavrsili u krevetu.
i tu pocinje ono glavno, mi u krevetu a ja u problemu.Nece da mi se digne
ja u neverici, nikad mi se to nije dogodilo.pokusavali smo na razne nacine da ga "probudimo" ali uzalud.
da je to bilo sa nekom curom koju vise nikad necu videti pa hajde ali u pitanju je cura
koja zivi blizu mene.

doziveo sam blamazu za koju nikad nisam ni pretpostavio da ce se desiti.

od kako sam se vratio iz CG par puta sam sreo tu curu i moram priznati da nije nimalo ugodno.


nadam se da ce komentari na ovaj post biti koliko toliko normalni i da nece biti uvredljivih upada.


pozzz
 
Vlada_from_NS:
upravo sam se vratio iz Crne Gore sa mora koje ipak necu pamtiti po lepom.
naime,setam navece gradom i sretnem curu iz NS-a koja zivi blizu mene.(koja slucajnost )
nikad nismo bili nesto posebno dobri, ali ipak je lepo kad sretnes nekog iz tvog kraja.
da ne duzim, prvo je pocelo cescim druzenjem (malo izlazaka,malo setnje) da bi na kraju
zavrsili u krevetu.
i tu pocinje ono glavno, mi u krevetu a ja u problemu.Nece da mi se digne
ja u neverici, nikad mi se to nije dogodilo.pokusavali smo na razne nacine da ga "probudimo" ali uzalud.
da je to bilo sa nekom curom koju vise nikad necu videti pa hajde ali u pitanju je cura
koja zivi blizu mene.

doziveo sam blamazu za koju nikad nisam ni pretpostavio da ce se desiti.

od kako sam se vratio iz CG par puta sam sreo tu curu i moram priznati da nije nimalo ugodno.


nadam se da ce komentari na ovaj post biti koliko toliko normalni i da nece biti uvredljivih upada.


pozzz
Ej, ovako nije interesantno, priznaj ciji si klon, pa da te onako, od srca, sa merakom napunimo!
 
dragi vlado, zao mi je sto ti se to desilo. ja mogu da pricam samo iz zenskog ugla, a kako je vama kada se to desi, stvarno ne verujem da mogu da imam ideju..
mislim da svaka iole normalna osoba moze i treba to da razume, jer se to desava SVIMA. i to je nesto sasvim normalno. ne srecu, bar 97% populacije je normalno ili relativno normlano,pa mislim da i ta devojka spada u taj procetan. znaci, verujem da te razume i da se ponasala shodno tome. nemoj to tako tragicno da dozivljavas jer stvarno nema potrebe.
 

Back
Top